Październikowe nowości w VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu

Data: 
02 paź 2013

Na szczycie listy nowych tytułów VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej znalazł się w tym miesiącu znany i oczekiwany film „Szybcy i wściekli 6” z niesamowitymi pościgami i szybkimi zwrotami akcji. Do pozycji dla dzieci trafiły najnowsze animacje: ”Lego Batman”, „Jak ukraść księżyc” i „Jack pogromca olbrzymów”, a na głodnych nowych filmowych wrażeń czekają thrillery „Martwe Pole”, „Ukryty wróg” i filmy obyczajowe "Frankie Go Boom" i „Idealne matki”. O poplątanych ludzkich losach opowiedzą natomiast „Żywie Biełaruś”, „42 - prawdziwa historia amerykańskiej legendy” i "Zagubiony czas".

Wielkie pościgi, niesamowite emocje

To już 6. część kultowego filmu „Szybcy i wściekli”. Dominic Toretto (Vin Diesel) oraz jego przyjaciele wiodą luksusowe życie poza granicami Stanów Zjednoczonych. Jednak ich przymusowa emigracja nie trwa zbyt długo. W zamian za całkowitą abolicję, Dominic i jego grupa zgadzają się pomóc agentowi Hobbsowi (Dwayne Johnson) powstrzymać najemników Owena Shawa (Luke Evans), który porywa transport wojskowej broni. Podobnie jak w poprzednich filmach serii - „Szybcy i wściekli 6” to niesamowite napięcie i szybkie tempo akcji.

„Martwe pole” to amerykański thriller o parze, która udaje się w drogę do Ameryki Łacińskiej. Na stacji benzynowej Stephanie (Karine Vanasse) robi zdjęcie nieznajomemu mężczyźnie, co wywołuje u niego atak furii. Swoją czarną ciężarówką rusza za nimi…

„Ukryty wróg” to historia uznanej aktorki Emily Moore (Estella Warren) i jej męża psychiatry Roberta (William Baldwin), którzy wyjeżdżają odpocząć na małą wysepkę naMorzu Śródziemnym.Już pierwszej nocy do ich domu puka zapłakana dziewczyna (Sarah Butler) z zakrwawionymi rękami, która twierdzi, że jej ukochany właśnie zginął w wypadku samochodowym. Robert zaprasza ją do domu, oferując pomoc, jednak zachowanie dziewczyny wzbudza u Emily złe przeczucia i obawy,że może ona stanowić zagrożenie dla ich małżeństwa... i jej życia.

Animowani superbohaterowie

Bohaterem pięknej animacji z doskonałym humorem "Jak ukraść Księżyc" jest ambitny złoczyńca, który nie pragnie niczego bardziej niż zapisania się w historii jako największy i najbardziej nieobliczalny złodziej wszechczasów. By zasłużyć na to miano, musi zrobić coś naprawdę spektakularnego i jeszcze bardziej niewyobrażalnego niż kradzież egipskiej piramidy. Czy może być coś bardziej nieosiągalnego niż Księżyc?

„Lego Batman” najbardziej ucieszy małych chłopców, którzy z wypiekami na twarzy obejrzą przygody superbohatera z klocków. Film powstał na podstawie jednej z najlepiej sprzedających się gier video na świecie. Batman, Robin, Superman i inni bohaterowie Ligi Sprawiedliwych walczą ze złem klocek po klocku. By ocalić Gotham City muszą się zmierzyć z dwoma czarnymi charakterami - Jokerem i Lexem Luthorem.

„Jack pogromca olbrzymów” to film będący alternatywną wersją bajki o Jasiu i magicznej fasoli. Tym razem w reżyserii Bryana Singera. Pokój między ludźmi a olbrzymami zostaje zagrożony, gdy ktoś porywa następczynię tronu. Młody rolnik Jack (Nicholas Hoult) staje na czele wyprawy do królestwa olbrzymów, w nadziei na ocalenie porwanej księżniczki...

Wzruszające ludzkie losy

„Żywie Biełaruś” opowiada historię młodego muzyka rockowego, który walcząc z systemem, ryzykuje wszystko, co kocha. W filmie pokazano na czym polegają zmagania opozycji białoruskiej o wolność, walka o język białoruski, mechanizmy kontroli władzy nad społeczeństwem, cenzura, areszty, rozpędzanie demonstracji i zastraszanie ludzi, którzy walczą o swoje prawa. W roli głównej wystąpił debiutujący w kinie białoruski raper Dźmitry Vinsent Papko, a także Karolina Gruszka - jedna z najzdolniejszych polskich aktorek młodego pokolenia, nagrodzona za kreację w „Kochankach z Marony” główną nagrodą FPFF w Gdyni w 2005 roku.

"Zagubiony czas" zMateuszem Damięckimprzedstawia niezwykłą historię miłości, która zdarzyła się w 1944 r. na terenie obozu w Auschwitz. Tomasz (Damięcki) - młody polski więzień polityczny zakochuje się w żydowskiej więźniarce Hannie Silberstein (Alice Dwyer) i organizuje ryzykowną ucieczkę obojga z obozu zagłady. Podczas wojny zakochani zostają rozdzieleni i powoli tracą nadzieję na powtórne spotkanie. Ponad trzydzieści lat później w Nowym Jorku, szczęśliwie zamężna Hanna na ekranie telewizora zauważa mężczyznę łudząco przypominającego jej ukochanego i za wszelką cenę stara się go odnaleźć. „Zagubiony czas” to wzruszająca historia, która jest oparta na prawdziwych wydarzeniach.

„42 – prawdziwa historia amerykańskiej legendy” to opowieść o życiu amerykańskiego baseballisty Jackiego Robinsona i historycznej chwili, jaką było podpisanie przez niego kontraktu z drużyną Brooklyn Dodgers. Film to dramat sportowy pokazujący walkę młodego, szykanowanego, ciemnoskórego chłopaka o swoje marzenia i to, co kocha.

Obyczajowe i łamiące tabu

Głównych bohaterów odważnego i łamiącego tabu filmu „Idealne matki” zagrały dwie piękne gwiazdy Hollywood - Naomi Watts i Robin Wright oraz dwaj aktorzy młodej generacji - Xavier Samuel oraz James Frecheville. Historia dwóch matek i dwóch synów, których łączą pełne emocji relacje jest ekranizacją inspirowanego prawdziwą historią opowiadania laureatki literackiej Nagrody Nobla – Doris Lessing. Autorem scenariusza do filmu jest Christopher Hampton, zdobywca Oscara za „Niebezpieczne związki”.

„The Baytown outlaws” opowiada historięCeleste (Eva Longoria), którą próbuje zabić były mąż. Wtedy kobieta postanawia odebrać mu ich syna i w tym celu wynajmuje trzech braci. Chwilę potem sprawy się komplikują – to, co zaczęło się jako misja ratunkowa, zmienia się w grę z indiańskimi myśliwymi oraz agentami FBI.

"Frankie Go Boom" to historia o dwóch braciach Bartlett. Młodszy, Frank (Charlie Hunnam), przez całe życie był poniżany i torturowany przez starszego Bruce'a (Chris O'Dowd), który większość swych wybryków filmował. Niestety jeden z jego filmów dostaje się do Internetu. Klip obrazujący jeden z najgorszych dni w życiu Franka - dzień ślubu - obejrzało jedynie kilka milionów widzów…

„Jesteśmy tym, co jemy” – film o rodzinie, która stanęła w obliczu walki o przetrwanie. Mężczyzna w średnim wieku umiera, pozostawiając bez środków do życia żonę z trójką dzieci. Zrozpaczona rodzina nie tylko musi poradzić sobie ze stratą ojca, ale przede wszystkim stawić czoła niezwykle trudnemu wyzwaniu - jak przeżyć. Wszyscy są kanibalami, którzy żywią się ludzkim mięsem, spożywanym w krwawym ceremoniale. Ofiar zawsze dostarczał im ojciec. Trudne zadanie polowania przypada teraz najstarszemu synowi Alfredo. To ledwie nastolatek, nie wydaje się przygotowany na tak duże wyzwanie, jednak bez ludzkiego mięsa rodzina nie przeżyje.

W październikowej ofercie VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu można także powrócić do hitów poprzednich miesięcy: ”Hipnotyzer”, „Uniwersalny żołnierz - dzień odrodzenia”, „Niepamięć”, „Mambo, Lula i piraci”, „Niewiarygodny Burt Wonderstone”, „Bez względu na cenę”, „Drogówka”, „Bejbi blues”, „Martwe zło”, „Polowanie”, „Nieulotne”.

Nadal można skorzystać z promocji „Pierwszy film za 1 zł”.

prstats.po?p=255777

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 24.09.2014