Paramount Channel HD startuje w Cyfrowym Polsacie

Data: 
18 mar 2015

paramount_channel_hd_w_pl.jpg

19 marca br. abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymają możliwość oglądania nowego kanału tematycznego w wysokiej jakości – Paramount Channel HD. Stacja wzbogaci filmowe portfolio platformy, dołączając promocyjnie do pakietu Film HD. W ramach otwartego okna, które będzie dostępne od 1 do 30 kwietnia br., wszyscy abonenci telewizji cyfrowej operatora otrzymają bezpłatny dostęp do wiosennej ramówki nadawcy. Promocji kanału będzie towarzyszyć specjalny konkurs, w którym nagrodą główną jest zestaw kina domowego 3D.

Hollywood w polskich domach

Dostęp do kanału Paramount Channel HD, nadającego filmy przez całą dobę, z pewnością ucieszy miłośników najlepszej filmowej rozrywki, fanów legendarnych tytułów, wielbicieli kultowych ekranizacji oraz sympatyków najbardziej rozchwytywanych aktorów Hollywood. W ramówce stacji znajdą się nie tylko superprodukcje wytwórni filmowej Paramount Pictures, należącej do grupy mediowej Viacom, ale także innych znanych globalnych marek tworzących filmy. Na widzów czeka najlepsze amerykańskie kino z ostatnich 100 lat!

Paramount Channel HD znajdzie się na 149 pozycji na liście kanałów Cyfrowego Polsatu i będzie dostępny promocyjnie w pakiecie Film HD. Tym samym abonenci największej platformy satelitarnej w Polsce będą mogli wybierać spośród 43 kanałów o tematyce filmowej, w tym 17 w jakości HD.

Filmowa wiosna i Wielkanoc dla wszystkich

To nie prima aprilis! Już od 1 kwietnia br. wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu, niezależnie od posiadanego pakietu, będą mogli oglądać Paramount Channel HD bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat.

W wiosennej ramówce kanału pojawią się starannie wybrane filmy ze studia filmowego Paramount Pictures, wśród których każdy fan dobrego hollywoodzkiego kina znajdzie coś dla siebie – od rodzinnych megahitów, przez kino akcji dla dorosłych widzów, aż po mrożące krew w żyłach horrory dla najbardziej wytrwałych pasjonatów zawiłej fabuły.

Na antenie Paramount Channel HD pojawią się między innymi: „Wyspa tajemnic”, „Poznaj naszą rodzinkę”, „Zoolander”, „W chmurach”, „Jackass 3”, „Watchmen. Strażnicy”, „Prawdziwe męstwo” oraz „Star Trek” i „Star Trek II: Gniew Khana”. Młodszych widzów z pewnością zainteresują takie pozycje jak: „Sindbad: legenda siedmiu mórz”, „Kung Fu Panda 2”, „Megamocny”, „Rango” i „Jak wytresować smoka”.

Świat kina domowego

To nie koniec dobrych wiadomości! Cyfrowy Polsat wraz z nadawcą – Viacom International Media Networks Polska (VIMN) – przygotowali wyjątkowy konkurs, w którym do zdobycia będzie zestaw kina domowego 3D Samsung wraz odbiornikiem telewizyjnym 55” o zakrzywionym ekranie.

Konkurs dla abonentów zostanie uruchomiony na początku kwietnia i będzie dostępny zarówno na stronie platformy: www.cyfrowypolsat.pl, jak i w specjalnej aplikacji na profilu firmowym w portalu społecznościowym Facebook.com.

Paramount Channel HD to globalna marka filmowa, za którą stoi jedna z największych wytwórni filmowych – Paramount Pictures, należąca do grupy mediowej Viacom. W portfolio VIMN w Polsce są m.in. takie stacje jak: Viva Polska, MTV Polska, Comedy Central, Comedy Central Family i Nickelodeon.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 29.04.2015