Ostatnia szansa na zdobycie biletów na Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014 w wielkim konkursie Paszportu Korzyści

Data: 
22 sie 2014

Rozpoczęła się czwarta runda siatkarskiego konkursu dla uczestników unikalnego programu lojalnościowego Paszport Korzyści. To ostatnia szansa na wygranie biletów na mecze FIVB Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014, konkurs „Kibicuj z Paszportem Korzyści” potrwa jeszcze tylko do 25 sierpnia br.! W puli nagród na starcie konkursu przygotowanych było aż 9100 biletów. Organizatorami Programu Paszport Korzyści są Plus, Cyfrowy Polsat i PlusBank.

W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie uczestnicy Programu Paszport Korzyści, czyli stali klienci organizatorów: Plusa, Cyfrowego Polsatu i PlusBanku oraz ich bliscy, będący posiadaczami Karty Korzyści. Każdy, kto spełnia te warunki, dokona rejestracji w Programie i przypisze Kartę Korzyści do swojego konta, ma jeszcze szansę zdobyć bilety na mecz siatkarskich Mistrzostw Świata. Zadaniem konkursowym jest przesłanie zdjęcia przedstawiającego jak uczestnik kibicuje drużynom siatkarskim. Im bardziej kreatywne pomysły uwiecznione na zdjęciach, tym większa szansa na wygranie upragnionych biletów, uczestnictwo w wielkich sportowych emocjach i niezapomniane kibicowanie na trybunach!

Konkurs „Kibicuj z Paszportem Korzyści” składa się z czterech rund, obecnie rozpoczęła się ostatnia, IV runda, która potrwa do 25 sierpnia 2014 r. Uczestnicy akcji walczyć będą o bilety na: mecze trzeciej fazy w Łodzi i Katowicach, mecz o V miejsce w Łodzi, mecze półfinałowe w Katowicach, mecz o III miejsce oraz mecz finałowy w Katowicach. Wyniki tej rundy będą ogłoszone do 31 sierpnia 2014 r.

Przesyłając formularz konkursowy, uczestnik konkursu ma za zadanie:

  • wysłać zdjęcie pokazujące jak kibicuje drużynom siatkarskim,
  • potwierdzić numer telefonu kontaktowego,
  • zaakceptować regulamin konkursu,
  • złożyć oświadczenie o autorstwie zdjęcia i przysługiwaniu praw autorskich,
  • kliknąć przycisk „Wyślij zgłoszenie”.

O przyznaniu nagród, czyli biletów na mecze siatkarskich Mistrzostw Świata, decyduje komisja konkursowa, która dokonuje weryfikacji i oceny nadesłanych zdjęć. Lista zwycięzców opublikowana zostanie na stronie www.paszportkorzysci.pl, na której znaleźć można także szczegółowe informacje na temat konkursu „Kibicuj z Paszportem Korzyści!” oraz jego regulamin.

Paszport Korzyści to unikalny program lojalnościowy dla obecnych klientów Plusa, Cyfrowego Polsatu i PlusBanku oraz ich bliskich, gwarantujący dostęp do specjalnych usług, ofert, rabatów, a także rozrywki. Uczestnicy Programu otrzymują zniżki w programie smartDOM, dzięki czemu mogą oszczędzać przez dodawanie kolejnych usług oraz korzystać z wyjątkowej oferty: „Drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę”. Otrzymują również atrakcyjne zniżki na produkty Partnerów Programu, czyli wiodących firm z takich branż jak: handel detaliczny, ubezpieczenia, zdrowie, paliwa i gastronomia. Uczestnicy Programu Paszport Korzyści mogą również skorzystać z promocji na produkty PlusBanku, m.in. z promocyjnie oprocentowanego kredytu gotówkowego lub Konta Plus, którego aktywne korzystanie obniża rachunki w Cyfrowym Polsacie i Plusie. Uczestnicy Programu mogą też brać udział w konkursach i loteriach, a dzięki temu wygrywać atrakcyjne nagrody: bilety na ważne wydarzenia sportowe, wejściówki na koncerty i festiwale oraz programy rozrywkowe Telewizji Polsat, a także role w serialu i wiele innych, ciekawych atrakcji. Właśnie w ramach Programu Paszport Korzyści przygotowano ponad 9 tysięcy biletów na FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014. Mistrzostwa odbędą się od 30 sierpnia do 21 września, a mecze będą rozgrywane w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Bydgoszczy i Katowicach.

Więcej informacji na temat Programu i konkursu można znaleźć na www.paszportkorzysci.pl


prstats.po?p=286761

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 07.10.2014