Oferta IPLI w wersji dla osób z dysfunkcją słuchu

Data: 
25 cze 2015

Z myślą o potrzebach osób niesłyszących oraz niedosłyszących, największa polska telewizja internetowa IPLA rozwija funkcję udostępniania napisów i poszerza bibliotekę materiałów z napisami o kolejne propozycje z oferty Telewizji Polsat, dostępne na stronie www.ipla.tv. Obecnie IPLA proponuje blisko 500 pozycji z napisami, oznaczonych specjalną ikoną, co ułatwia ich identyfikację, a liczba ta będzie w przyszłości rosnąć.

Korzystając z IPLI dostępnej na stronie www.ipla.tv oraz w aplikacji na komputery, osoby niesłyszące oraz niedosłyszące mają możliwość obejrzenia wybranych filmów, seriali oraz programów produkcji Telewizji Polsat w wersji z napisami, która w znaczący sposób wpływa na poprawę komfortu odbioru materiału.

Dzięki współpracy z Telewizją Polsat napisy zostały dodane m.in. do następujących produkcji: seriali kryminalnych „Na krawędzi” i „Malanowski i Partnerzy”, seriali obyczajowych „Pierwsza miłość”„Przyjaciółki” oraz paradokumentalnych produkcji „Chłopaki do wzięcia”, „Dlaczego ja?”, „Zdrady”, „Dzień, który zmienił moje życie”, „Trudne sprawy”. Pełna baza materiałów z napisami dostępna jest pod adresem www.ipla.tv/vodznapisami.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 25.06.2015