Oferta Internetu LTE i HSPA+ bez modemu w Cyfrowym Polsacie

Data: 
02 mar 2012

Największa platforma satelitarna w Polsce przygotowała nową promocję dla użytkowników Internetu - "Internet dla każdego - tylko SIM". Klient może zakupić wyłącznie kartę SIM z usługą, wybierając jeden z trzech dostępnych pakietów danych. Oferta jest przeznaczona dla osób posiadających już  odpowiednie urządzenie do korzystania z Internetu. Dodatkowo, będąc jednocześnie abonentem usługi telewizyjnej, użytkownik otrzyma co miesiąc do 5 dodatkowych GB w prezencie.

Wystarczy karta SIM

Najnowsza oferta Cyfrowego Polsatu "Internet dla każdego - tylko SIM" została przygotowana z myślą o wszystkich użytkownikach, którzy posiadają własny sprzęt umożliwiający połączenie z Internetem drogą radiową, tj. modem lub laptop, netbook czy tablet, pracujący w jednej z technologii, w których działa Internet Cyfrowego Polsatu - LTE 1800 MHz (zapewniającej prędkości do 100 Mb/s) lub HSPA+ 900 MHz (zapewniającej prędkości do 28,8 Mb/s).

Użytkownicy mają do wyboru trzy pakiety danych, dostosowane do ich różnych potrzeb. Rezygnując z zakupu modemu w promocyjnej cenie, klient otrzymuje powiększony pakiet danych w cenie pakietu podstawowego.

 

Dodatkowo wszyscy użytkownicy Internetu Cyfrowego Polsatu mają do dyspozycji usługę "Darmowe noce", czyli aż 50 GB do wykorzystania w godzinach 0.00 - 8.00, zyskując swobodę szerszego wykorzystania zasobów Internetu i spore oszczędności. Po wykorzystaniu dostępnego pakietu danych cena za 1 MB wynosi  0,02 zł w taryfie dziennej (w godz. 8:00:00-24:00:00) lub 1 zł za 1 GB w nocy (w godz. 00:00:01-07:59:59).  

W ramach promocji obowiązuje opłata aktywacyjna w wysokości 49 zł. Umowa zawierana jest na optymalny okres 18 miesięcy.


Więcej danych z telewizją

Cyfrowy Polsat proponuje także atrakcyjną promocję dla wszystkich klientów, którzy zdecydują się na korzystanie z dwóch usług operatora jednocześnie - telewizji i Internetu - ale nie chcą ich wiązać jedną umową na Multiofertę. Teraz razem z telewizją w ofercie "Nowy Cyfrowy Polsat" użytkownicy usługi Internet mogą otrzymać co miesiąc w prezencie do 5 GB danych więcej. Będąc abonentem jednego pakietu telewizyjnego i kilku usług internetowych, klient może skorzystać z przysługujących mu benefitów na wszystkich swoich umowach na Internet.

Klient nie musi kupować dwóch produktów jednocześnie. Posiadając usługę telewizyjną, może w dowolnym momencie zawrzeć umowę na usługi internetowe bądź dokupić telewizję do posiadanego Internetu, a dodatkowe benefity będzie otrzymywał przez cały okres użytkowania obydwu produktów. Korzystając z pełnej oferty telewizyjnej w Promocji Premium, otrzyma aż 5 dodatkowych GB. Bycie abonentem Promocji Komfortowej upoważnia użytkowników do plus 4 GB. Pakiet Familijny HD daje internautom gratisowy 1 GB, a Pakiet Mini HD - 512 MB. Dodatkowe dane przysługują również za posiadanie opcjonalnych Pakietów dodatkowych - 512 MB dla: Pakietu Extra HD, Pakietu Sport HD, Pakietu HBO HD, Pakietu Cinemax HD, Pakietu Rozrywka i 1 GB dla Pakietu HBO Cinemax HD.

prstats.po?p=220670

Ostatnia aktualizacja 25.09.2014