Nowości w serwisie internetowym Cyfrowego Polsatu

Data: 
13 paź 2011

Cyfrowy Polsat wprowadził nowe funkcjonalności w Programie TV dostępnym na www.cyfrowypolsat.pl, pozwalające na zaawansowaną personalizację zawartości serwisu w zależności od zainteresowań użytkowników oraz "e-codziennik TV" - elektroniczny biuletyn z zapowiedziami, dostarczany bezpłatnie na skrzynkę pocztową odbiorcy.

Teraz każdy Internauta korzystający z Programu TV Cyfrowego Polsatu, obejmującego ponad 350 polskich oraz zagranicznych stacji, może dopasować go do swoich potrzeb i zainteresowań. Kanały można ustawiać w dowolnej kolejności, która zostanie zapamiętana przez przeglądarkę. Skorzystanie z opcji "Pokaż tylko ulubione kanały" pozwoli ograniczyć wyświetlane zapowiedzi wyłącznie do wybranych wcześniej pozycji. Ulubione stacje i oferowane przez nie programy można rekomendować przyjaciołom na najbardziej popularnych portalach społecznościowych, tj. na Facebook'u i Twitterze.

- Nasz bogaty Program TV można przeglądać według dowolnie wybranego kryterium - kanałów, godzin emisji, kategorii tematycznych, posiadanego pakietu telewizyjnego - a dodatkowo, w oparciu o jego treści, w prosty i intuicyjny sposób można zbudować i zamówić własny biuletyn, który codziennie trafi bezpłatnie na naszą skrzynkę e-mail - mówi Beata Białkowska, Dyrektor Marketingu Cyfrowego Polsatu S.A.

"e-codziennik TV" skierowany jest do wszystkich Internautów zainteresowanych otrzymywaniem wyselekcjonowanych zapowiedzi programowych na dany dzień. Ten bezpłatny biuletyn nie tylko zawiera informacje o programie telewizyjnym, bieżącej ofercie i aktualnych nowościach operatora, ale także pozwala na udział w ciekawych konkursach organizowanych wspólnie z partnerami biznesowymi Cyfrowego Polsatu.

Z internetowej wersji przewodnika telewizyjnego dostępnej na http://www.cyfrowypolsat.pl/ regularnie korzysta już ponad 500 000 unikalnych użytkowników miesięcznie*. Co ważne, bezpłatny i ogólnodostępny serwis nie ogranicza się jedynie do oferty telewizyjnej Cyfrowego Polsatu. Miłośnicy telewizji znajdą w nim również kanały dostępne u innych operatorów. Jasna i czytelna struktura strony ułatwia zapoznanie się z propozycjami programowymi na nadchodzących 9 dni oraz, co ciekawe, na 7 dni wstecz. Dla wygody użytkowników udostępniono intuicyjną wyszukiwarkę oraz podzieloną tematycznie listę wszystkich dostępnych kanałów. Redakcja serwisu codziennie poleca warte uwagi wydarzenia sportowe, kolejne odcinki seriali, najciekawsze filmy, programy dla dzieci czy pełną emocji rozrywkę.

Dane do serwisu dostarcza AKPA Polska Press, lider w zakresie integracji informacji o programach dostępnych w Polsce stacji telewizyjnych.

* Dane wg. badania Gemius Traffic, styczeń - wrzesień 2011.

prstats.po?p=220562

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 25.09.2014