Nowości w ofertach Internetowych Cyfrowego Polsatu i Plusa: pierwsza w Polsce oferta bez limitów przez całą długość umowy - Power LTE dla biznesu!

Data: 
03 lip 2014

Od 3 lipca 2014 Cyfrowy Polsat i Plus wprowadzają kolejne nowości w ofercie Internetu. Od teraz nowe taryfy Power LTE, dające możliwość korzystania bez limitów z Internetu LTE przez cały czas trwania umowy będą dostępne także dla klientów biznesowych! W ofercie dla klientów indywidualnych, którzy mają własny sprzęt, pojawiają się nowe abonamenty z rabatami przez całą długość umowy.

Power LTE i nowości w ofercie dla biznesu

Wprowadzona przez Cyfrowy Polsat i Plusa oferta szybkiego mobilnego Internet LTE bez ograniczenia wielkością pakietu danych przez całą długość umowy, to idealne wykorzystanie potencjału tej technologii i najlepsze rozwiązanie nie tylko w domu, ale również w prowadzonej działalności gospodarczej. Od dziś Power LTE jest dostępna więc także dla klientów biznesowych.

Nowa oferta Power LTE dla biznesu, to:

 • Trzy abonamenty: 49 zł, 59 zł i 79 zł netto.
 • Korzystanie z Internetu LTE bez limitu danych przez całą długość umowy.
 • Umowa ze sprzętem do wyboru na 12 lub 24 miesiące.
 • Trzy podstawowe pakiety danych, które można wykorzystać z maksymalną dostępną prędkością transferu we wszystkich technologiach, nie tylko w LTE:
  - Przy umowie na 24 miesiące pakiety o wielkości 20 GB, 25 GB i 35 GB,
  - Przy umowie na 12 miesięcy pakiety o wielkości 10 GB, 15 GB i 20 GB.
  Po wyczerpaniu pakietu podstawowego, jeśli jesteśmy w zasięgu LTE nadal możemy bez żadnego limitu korzystać z Internetu. W zależności od klasy serwisu (czyli wybranego abonamentu), która definiuje priorytet w dostępie do sieci, transfer danych odbywa się z różną maksymalną prędkością. Dla abonamentu za 79 zł jest to najwyższa technicznie możliwa prędkość, dla abonamentu za 59 zł jest to prędkość do 20 Mb/s, a dla abonamentu za 49 zł do 10 Mb/s.
 • Możliwość zawarcia umowy bez sprzętu na 12 miesięcy, a jeszcze w lipcu wprowadzona zostanie możliwość zawarcia takiej umowy na 24 miesiące, w której klient otrzyma co miesiąc rabat na abonament 15 zł netto.

We wprowadzonej dziś ofercie są również dostępne niższe abonamenty za 12 zł i 39 zł netto, które oferują pakiet podstawowy GB bez usługi nielimitowanego Internetu LTE.

W nowej ofercie istnieje również możliwość zawarcia umowy bez sprzętu i bez lojalki! Klient, który ma własny sprzęt nie chce wiązać się długotrwałym kontraktem może za 24 zł netto miesięcznie podpisać umowę na pakiet 3 GB i ma jedynie 30. dniowy termin jej wypowiedzenia.

Specjalne benefity w postaci dodatkowych GB w pakiecie podstawowym czekają na klientów, którzy dokonają zakupu przez sklep internetowy.

Nowa oferta jest również dostępna dla klientów, którym kończy się umowa.

 

Nowości w ofercie Internetowej Cyfrowego Polsatu i Plusa dla klientów indywidualnych

Od 3 lipca do wprowadzonej już w czerwcu oferty Power LTE z abonamentami miesięcznymi za 59,90 zł, 69,90 zł i 89,90 zł zostaną dodane:

 • Nowe niższe abonamenty za 29,90 zł brutto i 49,90 zł brutto, które zawierają podstawowy pakiet danych. Pakiet można wykorzystać z maksymalną dostępną prędkością transferu we wszystkich technologiach, nie tylko w LTE. W abonamentach tych nie jest dostępna usługa nielimitowanego Internetu LTE.
 • Umowy ze sprzętem na 12 i 24 miesiące.
 • Umowy bez sprzętu na 12 i 24 miesiące, przy czym przy wyborze oferty na 2 lata klient otrzymuje co miesiąc rabat na abonament do 20 zł brutto

Również klienci indywidualni mają od dziś możliwość zawarcia umowy bez sprzętu i bez lojalki! W tym przypadku miesięczny abonament brutto to 29,90 zł i zawiera on pakiet 3 GB.

Klienci dokonujący zakupu w sklepie internetowym otrzymują dodatkowo w prezencie do 5 GB miesięcznie do swojego podstawowego pakietu danych.

Nowa oferta jest również dostępna dla klientów, którym kończy się umowa.

 

Pakiety IPLA PLUS za darmo do 31 grudnia 2014

Specjalną promocją zostaje objęta największa telewizja internetowa IPLA. Klienci, którzy podpiszą umowę na Plus Internet otrzymają Pakiet IPLA PLUS. Do 31 grudnia bieżącego roku jest on całkowicie za darmo, a transfer nie pomniejsza GB z pakietu podstawowego w abonamencie.

 

prstats.po?p=283455

Ostatnia aktualizacja 23.09.2014