Nowości VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu na święta

Data: 
11 gru 2013

W najbardziej magicznym miesiącu w roku VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu przygotowała wiele nowości na świąteczny czas w rodzinnym gronie. „Renifer Niko ratuje brata”, „Minionki rozrabiają”, druga część kultowych „Smerfów”, „Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta” oraz „Śnieżka” podbiją w święta serca całej rodziny. Przygody Supermana w „Człowieku ze stali” przypomną starszej widowni emocje z dzieciństwa, a mroczne i tajemnicze tytuły jak: „Obecność” i „Byzantium” zapewnią chwile grozy wytrawnym widzom, które z pierwszym podmuchem mroźnego wiatru rozwieją komedie „Millerowie”, „Jeszcze większe dzieci” i „Od pełni do pełni”.

Świat pełen uśmiechu, kolorów i pozytywnych bohaterów…

Właśnie taki świat jest nam bliski w świątecznym czasie. A jednym z jego przedstawicieli jest najsympatyczniejszy renifer świata i pomocnik legendarnej Eskadry Świętego Mikołaja - Niko, który w grudniu wraca na ekrany. Bohater i jego oddani przyjaciele - rezolutna łasica Wilma i wiewiór Juliusz, mają przed sobą nie lada zadanie… muszą spędzić święta u boku nowego towarzysza mamy i przyrodniego brata, który bezustannie psoci i ściąga im na kark wigilijnych rozbójników. Zanim zasiądziemy do świątecznego stołu sprawdźmy jak „Renifer Niko ratuje brata”.

Walka o przyjaciół to motyw przewodni kolejnego tytułu - „Minionki rozrabiają”. Gru wraz z córeczkami i całą gromadą minionków zamieszkał w przytulnym domku na przedmieściach. Wspólnie prowadzą wytwórnię dżemów i żelków. Wszyscy dzielnie pracują, a przy okazji objadają się galaretkami i słodkościami. Ale jest ktoś, kto chce te smakołyki wykorzystać, by podbić świat… Zatrute specjalnym eliksirem słodycze, zmieniają dobre Minionki w paskudne fioletowe Minionki - Demonki, które są w stanie zjeść wszystko, co im stanie na drodze. „Minionki rozrabiają”, a Gru rusza do akcji, żeby ratować przyjaciół!

Hej, dzieci jeśli chcecie, zobaczyć „Smerfów 2”, przed ekran zapraszamy Was! Gargamel, który chce zdobyć moc i magiczną istotę Smerfów, decyduje się na porwanie Smerfetki i zabiera ją do Paryża. Papa Smerf, Gapcio, Maruda i Laluś muszą przedostać się do naszego świata, połączyć siły i uratować Smerfetkę! Czy Smerfom uda się przekonać ją do powrotu?

„Śnieżka” to filmowa wersja kultowej bajki Braci Grimm „Królewna Śnieżka”, znanej dzieciom na całym świecie. Małej Carmen nigdy nie było dane poznać swojej zmarłej przedwcześnie matki. Macocha z całego serca nienawidzi dziecka i pewnego dnia postanawia pozbyć się Carmen raz na zawsze. Dziewczynce udaje się uciec śmiertelnemu przeznaczeniu. Na drodze do swojego lepszego świata spotyka wesołą kompanię "małych torreadorów", którzy przyjmują ją do swojej grupy i nazywają "Śnieżka". Kiedy zła macocha dowiaduje się, że Śnieżka żyje, postanawia dokonać zbrodniczego dzieła. Czy jej się uda?

Marzenia się spełniają, trzeba w nie tylko mocno wierzyć! Tedi Stones od małego pragnął zostać poszukiwaczem skarbów, jednak nieprzewidywalny los sprawił, że zostaje wzięty za profesora archeologii. Wspólnie z piękną podróżniczką Sarą, zwariowanym Freddy'm, psem-łakomczuchem Jeffem oraz niemą papugą Belzonim, wyrusza na przygodę swojego życia - poszukiwanie zaginionego Miasta Inków. Jak głosi legenda, w ruinach starożytnego miasta ukryto magicznego złotego bożka, który obdarza swego właściciela nieśmiertelnością. Niestety tropem „Tediego i poszukiwaczy zaginionego miasta” podąża czarny charakter Arnoldson, który działa na zlecenie międzynarodowej szajki rabusiów dzieł sztuki.

Mroczne historie…

Widzowie, którzy dla równowagi chętnie zobaczą emocjonujące mroczne historie na pewno ucieszą się z możliwości obejrzenia tytułu „Obecność”. Dla przerażonej rodziny, która zamieszkała w klimatycznym domu na farmie, spotkanie z badaczami sił nadprzyrodzonych Lorrain i Edem może okazać się ostatnią szansą na odzyskanie spokojnego życia. Właściciele posiadłości sprowadzają ich, żeby sprawdzić czy wśród mieszkańców domu nie kryje się „Obecność” kogoś jeszcze. Okazuje się, że są tam poprzedni „mieszkańcy”, a co gorsze - nie chcą odejść i pozwolić zadomowić się nowym lokatorom. Czy dwóm śmiałkom uda się poskromić najstraszniejszego demona, z jakim kiedykolwiek mieli do czynienia?

„Byzantium” to mroczna i tajemnicza opowieść o dwóch osnutych tajemnicą kobietach szukających schronienia, które odnajdują w zaniedbanym nadmorskim kurorcie. Jedną z bohaterek jest Clara (Gemma Arterton), spotykająca samotnego Noela, który zaoferował jej schronienie w swoim opustoszałym pensjonacie. Jej młodsza towarzyszka zaprzyjaźnia się z miejscowym chłopcem, Frankiem (Caleb Landry Jones). Ich przyjaźń rozwija się na tyle, że dziewczyna wyjawia mu sekret o tym, kim naprawdę jest. Niestety chwilę później poniesie tego konsekwencje…

Nie tylko przestrzenie kosmosu kryją liczne tajemnice, podwodne głębiny także. Na dnie Oceanu Spokojnego kryje się portal prowadzący do innego wymiaru, z którego pod koniec 2012 roku zaczęły wyłaniać się ogromnych rozmiarów potwory. Istoty niszczą przybrzeżne miasta i rozpoczynają wędrówkę w głąb lądu, pozostawiając po sobie zgliszcza. Wojsko rozpoczyna pracę nad programem "Jaeger", mającym na celu stworzenie gigantycznych stalowych niszczycieli bojowych, które operowane przez pary pilotów będą w stanie pokonać bestie. „Pacific Rim” to amerykańska propozycja fantastyczno-naukowego kina akcji.

W tym miesiącu w najnowszej produkcji można zobaczyć także jednego z najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia Henry Cavilla , który wcielił się w postać głównego bohatera, Clarka Kenta w filmie „Człowiek ze stali”. Jako mały chłopiec Clark dowiaduje się, że nie pochodzi z planety Ziemia i posiada liczne nadprzyrodzone moce. Osiągając wiek pełnoletniości, zaczyna podróżować, żeby dowiedzieć się, skąd pochodzi i jaka jest jego misja. Ukryty w nim bohater musi się ujawnić, jeśli ma ocalić świat przed zagładą i stać się symbolem nadziei dla całej ludzkości.

Na wesoło, komediowo!

David (Jason Sudeikis) chciał pomóc kilku nastolatkom z sąsiedztwa, którzy wplątali się w tarapaty. Niestety, pech chciał, że został okradziony z towaru i pieniędzy. W ten sposób David stał się dłużnikiem swego dostawcy Brada (Ed Helms). Żeby wyjść na prostą David musi przemycić narkotyki w akcji na dużą skalę. Z pomocą swoich sąsiadów: cynicznej striptizerki Rose (Jennifer Aniston), niedoszłego klienta Kenny’ego (Will Poulter) oraz sprytnej nastolatki Casey (Emma Roberts) obmyśla niezawodny jak mu się wydaje plan…. Czy plan się uda? O tym przekonają się widzowie „Millerów”.

Przewrotna komedia o wróżce, która udaje, że wierzy w magię, podrywaczu, który udaje, że wierzy wróżce, iluzjoniście, który udaje, że jest kimś innym i zakochanej kobiecie, która wierzy, że prawdziwą miłość może znaleźć dopiero w przyszłym wcieleniu. „Od pełni do pełni” to polska czarująca, lekka komedia, która zabierze widza w świat magii.

Na co stać latorośl przekonać się można, wybierając gorącą propozycję Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu „Jeszcze większe dzieci” z gwiazdorską obsadą. W filmie wystąpili: Salma Hayek, Adam Sandler, Kevin James, David Spade oraz Chris Rock. Tym razem to dorośli dostaną porządną lekcję życia od swoich pociech. Splot przezabawnych gagów i akcji rozpoczyna się ostatniego dnia szkoły tuż przed upragnionymi wakacjami.

W grudniowo-świątecznej ofercie VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu można także powrócić do hitów poprzednich miesięcy: „Wielki Gatsby”, „Układ zamknięty”, „Trzebież”, „Czystka”, „Szybcy i wściekli 6”, „Martwe pole”, „Lego Batman”, „Żywie Biełaruś” „Ukryty wróg”, „Bez względu na cenę”, „Drogówka”, „Bejbi blues”, „Martwe zło”, „Polowanie”, „Nieulotne”.

Nadal można skorzystać z promocji „Pierwszy film za 1 zł”.

prstats.po?p=262532

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 24.09.2014