Nowe kanały 13th Street Universal i TLC HD w Cyfrowym Polsacie

Data: 
04 kwi 2013

Cyfrowy Polsat poszerza swoją ofertę o kolejne nowe kanały: 13th Street Universal należący do Universal Networks International (UNI) i TLC HD, którego właścicielem jest Discovery Communications. Pierwszy z nich wzbogaci pakiet dodatkowy Film HD, drugi – pakiet dla całej rodziny Familijny Max HD. TLC HD jest 37 stacją w jakości HD dostępną dla abonentów platformy. Obydwa kanały widzowie platformy mogą oglądać już od dzisiaj.

13th Street Universal to piąty, po Universal Channel, Universal Channel HD, SciFi Universal i E! Entertainment Television, kanał z portfolio UNI w ofercie Cyfrowego Polsatu. Poszerzył on pakiet Film HD, który po dołączeniu 13th Street Universalzawiera aż 19 różnorodnych kanałów filmowych.

13th Street Universal jest dostępny na pozycji 51 na liście kanałów Cyfrowego Polsatu. Nadawany 24 godziny na dobę, emituje najlepsze seriale i filmy kryminalne, prawnicze oraz sądowe. Wprowadzeniu kanału na platformę towarzyszy polska premiera „Bates Motel”, najnowszego amerykańskiego serialu producentów hitu „Zagubieni”. „Bates Motel” to współczesny prequel kultowego filmu Alfreda Hitchocka „Psychoza”. Premiera serialu na kanale 13th Street Universal zaplanowana została na niedzielę 14 kwietnia o godz. 21:00.

Kanał TLC HD znajduje się na pozycji 129 na liście kanałów Cyfrowego Polsatu i wzbogacił pakiet Familijny Max HD.Oferta nadawanego w wysokiej rozdzielczości TLC HD, podobnie jak w przypadku siostrzanego TLC skierowana jest do kobiet o różnorodnych zainteresowaniach. TLC HD to doskonały wybór dla kobiet, które szukają inspiracji i doceniają wielorakie aspekty życia, same nieustająco starając się znaleźć harmonię pomiędzy ich codziennymi obowiązkami a potrzebą ucieczki i relaksu. Oferta stacji to historie z życia wzięte oraz uniwersalne tematy, interesujące dla odbiorców na całym świecie. TLC HD oferuje wiele formatów – od reality shows poprzez programy typu „makeover” po programy kulinarne i podróżnicze. W dniu uruchomienia TLC HD na godzinę 22:30 zaplanowano premierę piątej serii „Wstydliwe choroby”. TLC HD to 9 kanał należący do Discovery Communications, który znalazł się w ofercie Cyfrowego Polsatu.

prstats.po?p=238564

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 24.09.2014