Nowe funkcje dekoderów produkcji Cyfrowego Polsatu

Data: 
26 mar 2015

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Cyfrowy Polsat zaktualizował oprogramowanie dla dekoderów własnej produkcji do odbioru satelitarnej telewizji cyfrowej w jakości HD: PVR HD 7000, HD 6000, HD 5000, HD 3000, HD 2000. Nowe wersje oprogramowania, dostępne już dla wszystkich odbiorników w wyżej wskazanych modelach, wprowadzają szereg zmian, które zapewnią jeszcze większy komfort korzystania z oferty telewizyjnej Cyfrowego Polsatu.


hd7000_1.png

Najważniejszą nowością w obsłudze dekodera PVR HD 7000, zapewniającą jeszcze większą elastyczność w planowaniu nagrań, jest możliwość nagrywania programów z dwóch kanałów jednocześnie oraz przełączania się pomiędzy dwoma trwającymi już nagraniami. W przypadku wystąpienia konfliktu między wybranymi do utrwalenia audycjami, pojawi się komunikat pozwalający wskazać ważniejsze dla użytkownika nagranie.

Dekodery HD produkcji Cyfrowego Polsatu: HD 2000, HD 3000, HD 5000, HD 6000, a także wspomniany już PVR HD 7000, zyskają nowe funkcje i udogodnienia:

  • dane do elektronicznego przewodnika po kanałach (EPG) są teraz automatycznie pobierane już podczas uruchamiania dekodera, co zapewnia jeszcze szybszy niż dotychczas dostęp do telewizyjnego programu,
  • funkcja szybkiego przełączania kanałów za pomocą dłuższego przytrzymania ostatniej cyfry wybieranej pozycji,
  • oznaczenie materiałów w elektronicznym przewodniku po programach ikonką IPLI wskazującą na dostępność danego materiału w tym serwisie, co daje możliwość bardzo szybkiego i wygodnego korzystania z zasobów tej największej telewizji internetowej,
  • możliwość podłączenia do dekoderów HD 2000, HD 3000, HD 5000 i HD 6000 dowolnego dysku twardego, dzięki czemu można cieszyć się zaletami funkcji PVR – nagrywaniem, zatrzymywaniem i cofaniem programów. Dekodery Cyfrowego Polsatu obsługują dyski 2,5” oraz 3,5” o pojemności od 16 GB do 2TB.

Cyfrowy Polsat jako jedyny dostawca usług płatnej telewizji w Polsce i jeden z niewielu na świecie posiada własną fabrykę dekoderów, która w ciągu ponad 7 lat działalności wyprodukowała na potrzeby platformy 13 modeli odbiorników w łącznej ilości ponad 6 milionów sztuk.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 26.03.2015