Niespodzianka z okazji Dnia Dziecka w Cyfrowym Polsacie!

Data: 
24 maj 2016

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka Cyfrowy Polsat przygotował wyjątkową niespodziankę dla swoich najmłodszych widzów. Abonenci, którzy nie posiadają w swojej ofercie kanałów Da Vinci Learning, Disney Channel, Disney Junior, Disney XD oraz Nickelodeon otrzymają do nich dostęp w ramach otwartego okna do 7 czerwca br. bez dodatkowych opłat!

Poznaj niesamowity świat bajek!

Na pozycji 95. najmłodsi widzowie znajdą Da Vinci Learning - innowacyjny kanał edukacyjny, który zrzesza ciekawych świata w każdym wieku, żeby wspólnie mogli cieszyć się trwającą całe życie podróżą, jaką jest zdobywanie wiedzy. Wśród programów znajdą się takie propozycje jak: „Byli sobie podróżnicy”, „Express naukowców”, „Sci Q”, „Co i jak” oraz wiele więcej!

Każdy kanał z portfolio Disneya jest odpowiednio sprofilowany do grupy wiekowej, oferuje atrakcyjne seriale i niesamowite animacje dla młodzieży oraz programy edukacyjne dla najmłodszych. Propozycje programowe kanałów Disneya koncentrują się wokół wartości, które zachęcają do uwierzenia w siebie, podążania za swoimi marzeniami i spędzania czasu z rodziną oraz przyjaciółmi. Znajdujący się na pozycji 86. Disney Channel to m.in. seriale: „Soy Luna”, „Alex i spółka”, a także „Popołudnia z kreskówkami”, w których królują animowane seriale „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot” oraz „7K”. Pozycja 88. to Disney Junior, który oferuje seriale takie jak: „Lwia Straż”, „Pidżamersi”, „Kapitan Jake i Piraci z Nibylandii”, „Jej Wysokość Zosia” oraz „Klub przyjaciół Myszki Miki”. Dostępny na pozycji 90. Disney XD prezentuje fascynującą mieszankę komediowych seriali aktorskich i animacji, takich jak: „Strażnicy Galaktyki”, „Star Wars: Rebelianci”, „Supa Strikas” czy „Kornisz i Fistach”.

Znajdujący się na pozycji 91. kanał Nickelodeon skierowany jest do widzów w wieku od 4 do 12 lat. Na antenie stacji można obejrzeć zarówno pełne humoru kreskówki i seriale fabularne, jak i animacje o treściach edukacyjnych. „Psi Patrol”, „Dora i przyjaciele”, „SpongeBob Kanciastoporty”, „Niech żyje Król Julian” czy „Make it Pop” to tylko część propozycji programowych kanału.

To nie wszystko – bajki na dekoderze i urządzeniach mobilnych!

Jeszcze więcej bajek i przygód ulubionych bohaterów dostępnych będzie na dekoderach podłączonych do Internetu, a abonenci posiadający aktywną opcję ON THE GO otrzymają także możliwość ich oglądania na urządzeniach oo_dzien_dziecka.pngmobilnych – w serwisie Cyfrowy Polsat GO.

W ramach prezentu na Dzień Dziecka zapraszamy do zabawy z bohaterami Nickelodeon: przebojowymi Żółwiami Ninja, pomocną Dorą, uroczymi Małymi Czarodziejkami i słodkim Heniem Dzióbkiem! W serwisie Cyfrowy Polsat GO znajdą się takie tytuły Nicka jak: „Harmidom“, „Shimmer i Shine”, „Blaze i Mega Maszyny”, „Fresh Beat Band. Kapela Detektywów”, „Game Shakers. Jak wydać grę?”, „Chica Vampiro. Nastoletnia wampirzyca”.

Jeśli mali odkrywcy nadal będą głodni przygód zapraszamy na znane i lubiane programy Da Vinci Learning: „Był sobie człowiek”, „Była sobie Ziemia”, a także pouczające „Kulturalne podróże z panem Wydrą”, „Przy-ziemne tematy”, „Co, jak, gdzie? Dowiedz się!”, „Kuchmistrzostwo”, „Co wy wiecie o zabawkach?”, „Knietzsche”, „Matematyka jest wokół nas”, „Teatr wynalazków Barona Munchhausena”, „SciQ”, „Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona” czy też „Wszystko dla małych”.

Dodatkowo, we wszystkich punktach sprzedaży operatora na małych milusińskich czekają wyjątkowe prezenty – książeczki z zadaniami i quizami. Liczba upominków jest ograniczona, dlatego już teraz zapraszamy do punktów Cyfrowego Polsatu!

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 24.05.2016