Najnowsze światowe produkcje w VOD Cyfrowego Polsatu i ipla

Data: 
21 maj 2013

Cyfrowy Polsat nawiązał współpracę z Monolith Films dotyczącą udostępniania użytkownikom serwisu VOD Cyfrowego Polsatu oraz telewizji internetowej ipla najnowszych światowych hitów filmowych wkrótce po ich premierach w amerykańskich kinach. Filmy będą dostępne w serwisach na dwa tygodnie przed ich premierą DVD w Polsce. To jedyna okazja, by zobaczyć je tak wcześnie. Już dziś można obejrzeć pierwszy z nich – najnowszą produkcję kina akcji „Parker”. Dodatkowo w ipla w wyniku nawiązania współpracy z dystrybutorem 9th Plan pojawią się nowe filmy oraz nowe bajki dla dzieci z Galapagos Films.

Umowa z Monolith Films obejmuje osiem tytułów filmowych, które będą pojawiać się w usłudze VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa w Cyfrowym Polsacie i w telewizji internetowej ipla co dwa tygodnie. Dostępna od dziś najnowsza produkcja „Parker” z gwiazdami światowego kina Jasonem Stathamem i Jennifer Lopez w rolach głównych, to historia zawodowego złodzieja, który zdradzony przez swoich kompanów opracowuje i wprowadza w życie misterny plan zemsty. Kolejne produkcje od Monolith Films, które widzowie będą mogli zobaczyć przedpremierowo w Polsce, to „Likwidator” – premiera 4.06 i „Twardziele” – premiera 18.06.

Dodatkowo oferta ipla zostanie rozszerzona o nowe tytuły filmowe od dystrybutora 9th Plan, z którym Cyfrowy Polsat właśnie nawiązał współpracę. W największym polskim serwisie wideo online można już także zobaczyć kolejne bajki od Galapagos Films.Tytuły od 9th Plan to m.in: „Złoty wrzesień. Kronika Galicji”, „Lemmy”, „Na własnej skórze”, a od Galapagos znane i lubiane propozycje dla najmłodszych: „To Timmy”, „Baranek Shaun”, „SamSam”, „Hydronauci”, „Vipo i przyjaciele”. Wkrótce pojawi się także jeden z najpopularniejszych tytułów dla najmłodszych dzieci „PEPPA”.

Dostęp do zasobów telewizji ipla, dzięki witrynie ipla.tv oraz dedykowanym aplikacjom, mają użytkownicy komputerów z system Windows i Windows 8, smartfonów opartych o systemy iOS, Android, Windows Phone, tabletów (iOS, Android), telewizorów z dostępem do Internetu (Panasonic, Samsung, Sony, LG, Philips, Sharp, Ikea, Loewe, Thompson, Dune HD, PEAQ), operatorów (TV kablowa TOYA, Cyfrowy Polsat) oraz konsol (PlayStation 3). Oferta skierowana jest do użytkowników tylko na terytorium Polski.

prstats.po?p=242125

Ostatnia aktualizacja 03.10.2014