Najnowsze kinowe hity w Polsat Box Go

Data: 
20 paź 2022

Polsat Box Go wprowadza kolejne ciekawe nowości filmowe prosto z kina. Do serwisu trafiły już m.in. „Zbrodnie przyszłości” i „Na chwilę, na zawsze”, a wkrótce dołączą „Lena i śnieżek” oraz „Kurozając i zagadka Chomika Ciemności”. Nowe pozycje dostępne są także w Disney+, którego produkcje można oglądać w ramach pakietu Polsat Box Go Premium z usługą Disney+. Są to m.in.: „Thor: Miłość i grom”, „Auta w trasie” czy „Stary człowiek”.

Tytuły dostępne w Polsat Box Go można oglądać w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam, na stronie polsatboxgo.pl lub w aplikacji na wielu urządzeniach.

nowosci_filmowe_0.jpg

W październiku w Polsat Box Go można oglądać kolejne ciekawe premiery prosto z kina, a wśród nich m.in.:

  • „Zbrodnie przyszłości” – aby odnaleźć się w świecie zdominowanym przez technologię, ludzie muszą nieustannie zmieniać swoje ciała i umysły. Uzależnieni od coraz silniejszych bodźców, coraz śmielej poddają się zabiegom chirurgicznym i wszczepiają nowe organy. Saul Tenser (Viggo Mortensen), sławny artysta performer, decyduje się na szokujący krok, który na zawsze może zmienić jego przyszłość. Film otrzymał pięć nominacji m.in.: do Złotej Palmy w Cannes oraz do nagród Saturna za najlepszy film sci-fi, najlepszą muzykę i charakteryzację. Film jest już dostępny.
  • „Na chwilę, na zawsze” – Pola (Martyna Byczkowska) jest gwiazdą branży muzycznej. Jej koncerty przyciągają rzeszę fanów. Pewnego dnia, będąc pod wpływem alkoholu, doprowadza do wypadku samochodowego. Aby wyciszyć sprawę, ojciec (Ireneusz Czop), a zarazem menedżer gwiazdy umieszcza ją w ośrodku terapii i leczenia uzależnień, w którym poznaje Borysa (Paweł Domagała) słynącego z niekonwencjonalnych metod pracy. Okazuje się, że charyzmatyczny instruktor doświadczył podobnej historii, która zaprzepaściła jego muzyczną karierę. Dzięki wspólnej pasji para zbliża się do siebie jednak na drodze do ich szczęścia stają skrywane tajemnice z przeszłości. Scenariusz filmu napisali Paweł Domagała we współpracy z Mirellą Zaradkiewicz. Film jest już dostępny.
  • „Lena i śnieżek” – bogaty kolekcjoner zwierząt zleca kradzież małego białego lwiątka, jednak w wyniku niefortunnych zdarzeń zwierzę ucieka. Przypadkiem znajduje go Lena – nieśmiała nastolatka, która dopiero co przeprowadziła się do nowego miasta. Dziewczynka nadaje mu imię Śnieżek i postanawia ukryć go przed światem. Kiedy zdradza swój sekret niewłaściwej osobie, zaczynają się kłopoty. Premiera w Polsat Box Go 21 października.
  • „Kurozając i zagadka Chomika Ciemności” – jedyny w swoim rodzaju, pół kurczak, pół zając, dorasta pod opieką Króla Piotra, marząc o wielkiej przygodzie. Okazuje się, że ona sama go odnajduje – największy wróg Króla Piotra ucieka z zamkowego lochu i rusza na poszukiwania magicznego Chomika Ciemności, w którym drzemie wielka moc. Kurozając wie, że stawką w tym tego wyścigu jest władza w królestwie. Szybko podejmuje decyzję o wyruszeniu w ryzykowną podróż. Premiera w Polsat Box Go 30 października.

Najnowsze premiery Disney+

Poza standardowym pakietem Polsat Box Go Premium serwis oferuje również pakiet Polsat Box Go Premium z usługą Disney+, w którym widzowie znajdą ponad 100 kanałów telewizyjnych, rozbudowaną bibliotekę filmów, najnowszych seriali, programów rozrywkowych i informacyjnych.

disney_plus.jpg

Disney+ poleca m.in.:

  • „Thor: Miłość i grom” – film produkcji Marvel Studios ukazuje Boga Piorunów, który próbuje odnaleźć wewnętrzny pokój. Jego wysiłki zostają przerwane przez galaktycznego mordercę znanego jako Gorr Rzeźnik Bogów. Aby nie dopuścić do realizacji jego planów, Thor wzywa na pomoc Królewską Walkirię, Korga oraz swoją byłą, Jane Foster, która – ku jego zdziwieniu – posługuje się jego magicznym młotem Mjolnirem nie gorzej niż on sam. Wspólnie wyruszają w niebezpieczną kosmiczną podroż, by powstrzymać Rzeźnika Bogów.
  • „Auta w trasie” – dwaj kumple, Zygzak McQueen i Złomek wyruszają z Chłodnicy Górskiej na wschód, aby spotkać się z siostrą Złomka. Po drodze czekają na nich zaskakujące przygody, a każdy postój to okazja do poznania nowych przyjaciół.
  • „Stary człowiek” – serial oparty na bestsellerowej powieści Thomasa Perry’ego o tym samym tytule. Przedstawia historię Dana Chase’a – byłego agenta CIA, który wiele lat wcześniej wystąpił ze służby, by zaznać spokojnego życia. Jednak gdy pojawia się zabójca, którego celem jest zlikwidowanie Chase'a, stary funkcjonariusz uświadamia sobie, że aby zapewnić sobie przyszłość, musi pogodzić się z przeszłością.

Wszystkie produkcje w Polsat Box Go można oglądać bez reklam, w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo.pl oraz w aplikacji: na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS i Harmony OS, wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.


Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 20.10.2022