Najlepsze sportowe emocje w Polsat Box – nowa kampania reklamowa

Data: 
24 sie 2022

Polsat Box rozpoczął emisję nowej kampani reklamowej zachęcającej do skorzystania z oferty telewizyjnej pełnej wielkich sportowych emocji. Na kanałach sportowych dostępnych w ofercie Polsat Box można ogladać na żywo m.in. Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej, Ligę Mistrzów UEFA, ligę hiszpańską z Robertem Lewandowskim i tenisowy US OPEN. W spocie telewizyjnym możemy zobaczyć Jacka Braciaka, który wraz z synami cieszy się różnorodnością sportowych kanałów w Polsat Box.

Nowa kampania powstała przy współpracy marki Polsat Box z agencją Freundschaft. Działania zaplanowano w telewizji, m.in. w kanałach głównych i tematycznych Polsatu oraz TVN, a także online – z wykorzystaniem zasięgowych form reklamowych, wideo oraz social mediów. Nowy spot przygotowany został w wersji 30”.

Spot można obejrzeć TU.

Wielkie sportowe emocje w Polsat Box

Przesłaniem kampanii jest pokazanie różnorodności oferty sportowej dostępnej w Polsat Box. W ramach bogatej oferty telewizji satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej OTT z dekoderem operator zapewnia możliwość oglądania najlepszych sportowych rozgrywek, m.in.: Mistrzostw Świata w piłce siatkowej mężczyzn i kobiet na kanałach Polsat Sport, Ligi Mistrzów UEFA w Polsat Sport Premium, turniejów tenisowych na kanałach Eurosport, hiszpańskiej LaLigi Santadner z udziałem Roberta Lewandowskiego oraz innych piłkarskich lig europejskich, w tym włoskiej, francuskiej, portugalskiej czy belgijskiej, dostępnych na kanałach Eleven Sports oraz PKO BP Ekstraklasy na kanałach CANAL+ Sport3 i CANAL+ Sport4.

W spocie pojawia się ceniony przez widzów Jacek Braciak, który wraz z synami z satysfakcją sprawdza ofertę od Polsat Box.

Bogata oferta z najlepszym sportem

Dla wszystkich fanów sportu Polsat Box oferuje dostęp do nawet 11 kanałów sportowych w pakietach podstawowych, m.in. Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Eurosport 1 i 2 czy TVP Sport, które można uzupełnić o pakiety Premium.

W ofercie telewizji satelitarnej i kablowej IPTV od Polsat Box dostępne są 4 pakiety sportowe Premium: Polsat Sport Premium, ELEVEN SPORTS, CANAL+ SPORT3 i 4 oraz Sport Max.

W ofercie telewizji internetowej OTT z dekoderem do wyboru dostępne są pakiety sportowe: Sport, Polsat Sport Premium, ELEVEN SPORTS, CANAL+ SPORT3 i 4.

Więcej o ofercie na stronie Polsat Box.

Metryczka kampanii

Kreacja: Agencja Freundschaft,

Produkcja: TFP Mariusz Matwiejczuk,

Postprodukcja: wideo – Televizor, audio – Ztudio&Burza,

Reżyser: Piotr Janowski,

Media: TV (m.in. Polsat, kanały tematyczne Telewizji Polsat, TVN, kanały tematyczne TVN Warner Bros. Discovery), online, w tym social media,

Dom mediowy: iProspect.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 25.08.2022