MUZO.TV w ofercie Cyfrowego Polsatu

Data: 
26 wrz 2014

26 września br. do oferty Cyfrowego Polsatu dołączył MUZO.TV – nowy kanał muzyczny Telewizji POLSAT. Stacja nadaje muzykę z szeroko rozumianego nurtu rocka i ambitnego popu. Widzowie mogą obejrzeć na MUZO.TV także najlepsze teledyski – zarówno klasyki, jak i nowości, których nie można przegapić.

MUZO.TV zajął 22 oraz 174 pozycję na liście kanałów Cyfrowego Polsatu i jest dostępny od pakietu Mini HD dla abonentów korzystających z dekoderów HD.

 Ramówka nowego kanału została podzielona na bloki muzyczne, które poprowadzą prezenterzy znani ze swojej wcześniejszej radiowej aktywności. „Udało mi się zaprosić do współpracy najlepszych fachowców, którzy muzykę mają we krwi. Jesteśmy sprawdzonym teamem i wiem, że przełoży się to na kanał, który tworzymy. W MUZO.TV będą nie tylko dobre kawałki – będą najlepsze kawałki, a my o to zadbamy” – zdradza dyrektor MUZO.TV, Marcin Bisiorek.

Codziennie rano na antenie MUZO.TV widzów witać będą Idalia Tomczak i Jarek „Wendro” Wendrowski w energetycznym paśmie MuzoRanek. Program The Greatest Muzo Bisior to podróż do krainy największych hitów, a najnowsze teledyski będzie można oglądać w MuzoFresh. Gospodarzem popołudniowego Muzo Non Stop będzie Kamil Olszewski. Z kolei Annę Nowaczyk zobaczymy w programie Trzecia faza, w którym przedstawiani będą trzej wykonawcy i ich trzy klipy. W programie 7 Po Siódmej Anna Nowaczyk prezentować będzie codzienne notowania listy przebojów. MUZO.TV jest drugim kanałem muzycznym, obok Disco Polo Music, w ofercie Polsatu. Szefem kanału nowego kanału jest Marcin Bisiorek.

Na liście kanałów Cyfrowego Polsatu znajduje się ponad 140 kanałów polskojęzycznych i ponad 40 stacji w jakości HD. Są wśród nich różnorodne propozycje będące źródłem informacji i doskonałej rozrywki dla całej rodziny, m.in. kanały o tematyce ogólnej, sportowe, filmowe, informacyjne, edukacyjne, rozrywkowe oraz dla dzieci.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 26.09.2014