Mocno filmowa oferta Cyfrowego Polsatu

Data: 
15 paź 2013


teaser_6.jpg

Cyfrowy Polsat wprowadził zmiany do oferty telewizyjnej - popularny pakiet Familijny Max HD z pakietem dodatkowym Film HD i abonamentem 59,90 zł/mies. został wzbogacony o pakiet premium Cinemax HD. Jednocześnie cena zestawu Familijny Max HD z HBO HD i Cinemax HD została obniżona o 10 zł do 69,90 zł/mies.

Wraz z zestawem Familijny Max HD z Film HD i Cinemax HD klient otrzyma dodatkowo na 4 miesiące pakiet HBO HD (6 kanałów), Miesięczny Katalog Filmów VOD oraz pakiet Sport HD. Po okresie promocyjnym może korzystać z pełnej oferty ponad 130 kanałów i VOD za jedyne 99,90 zł/mies. lub pozostać z zestawem filmowym za 59,90 zł. Mocno filmowa oferta CP to - oprócz bogatej oferty innych stacji - ponad 40 kanałów filmowych.Wśród najpopularniejszych kanałów filmowych w zestawie Familijny Max HD z Film HD i Cinemax HD znaleźć można, m.in. stacje Cinemax, FOX Life, AXN, FilmBox, Polsat Film, Universal, CBS, Sundance Channel, Comedy Central i wiele innych. W tak szerokiej ofercie widzowie mogą codziennie wybierać nie tylko wśród ciekawych tytułów filmowych, ale także najnowszych i najpopularniejszych seriali.

Klienci, którzy zdecydują się na nową ofertę otrzymają najnowszy dekoder produkcji Cyfrowego Polsatu PVR HD 7000 w obniżonej cenie za 49 zł i bez żadnych opłat miesięcznych za udostępnienie urządzenia.

Zmiany obejmują także zestaw Familijny Max HD z HBO HD i Cinemax HD – teraz tak bogaty pakiet jest dostępny już za 69,90 zł/mies. (cenę obniżono o 10 zł). W obu ofertach klient otrzyma dodatkowo IPLĘ MIX oraz HBO GO na 3 miesiące bez opłat (HBO GO dostępne z umową na 29 miesięcy).

W ofertach pakietów za 49,90 zł/mies. ( Familijny Max HD) oraz 59,90 zł/mies. (Familijny Max HD z Film HD i Cinemax HD) z umową na 29 miesięcy do 4 miesięcy wydłużył się okres zwolniony z opłat abonamentowych.

W pakiecie dodatkowym Cinemax HD znajdują się 4 kanały filmowe premium: Cinemax, Cinemax HD, Cinemax2 i Cinemax2 HD. To oferta dla prawdziwych miłośników kina z kultowymi filmami z największych wytwórni, a także produkcjami od niezależnych dystrybutorów. W ramówkach kanałów znaleźć można thrillery, horrory, filmy akcji, dramaty, komedie i inne. Najnowsze tytuły to, m.in.: „She Monkeys”, „Bojownicy z czerwonego afisza”, „Żegnaj, Gary”, „Wycieczka bez powrotu”, „Torturowani”, „Wiosenne rytuały”, a klasyka to niezapomniane tytuły, do których należą, m.in.: „Uśpieni”, „Noc żywych trupów”, „O czym marzą faceci”.

prstats.po?p=256910

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 24.09.2014