Mocne kino akcji w VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu

Data: 
07 cze 2013

Czerwcowe nowości w Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu otwierają tytuły super premium VOD „Likwidator”, „Kula w łeb” i „Twardziele”, udostępnione w Polsce prosto po premierach w amerykańskich kinach. Wśród najnowszych propozycji można znaleźć również mrożący krew w żyłach horror „Kolekcjoner”, thriller „Zabij dla mnie” i rodzimą produkcję „Obława” z Marcinem Dorocińskim. Ponadto warto sięgnąć po „Między wierszami”, „Arbitraż” oraz „Dopóki piłka w grze”. Widzowie, którzy zatęsknią za prawdziwym uczuciem powinni obejrzeć „Rust and Bone”. Na najmłodszych widzów czeka  pełna przygód animacja „Scooby-Doo i maska błękitnego Sokoła”.

Niezaprzeczalnie w czerwcu w VOD Cyfrowego Polsatu prym wśród nowości wiodą tytuły mocnego kina akcji dla widzów lubiących adrenalinę i dreszczyk emocji. Najnowsze propozycje tego gatunku to „Twardziele” z Alem Pacino w jednej z głównych ról – historia trzech emerytowanych gangsterów, których spotykają niesamowite przygody, ale także groźna intryga ze strony dawnego mafijnego szefa, „Likwidator” z Arnoldem Schwarzenegerem - film, w którym nie brakuje efektownych strzelanin, pościgów i walk na pięści. Kolejny tytuł „Kula w łeb” z samym Sylwestrem Stallone, z pewnością okaże się przyjemną podróżą w czasie dla fanów filmów akcji z lat 80-tych. Jest to historia policjanta i płatnego zabójcy, którzy w duecie planują złapać i zabić jednego człowieka, a przy okazji trafiają na trop gigantycznej afery. Kolejna propozycja to „Zabij dla mnie”- film, w którym główne bohaterki razem próbują sprostać przerażającej je rzeczywistości i stawić czoła mordercy oraz „Kolekcjoner” - mroczny horror, którego motywem przewodnim jest walka o uwolnienie pięknej Eleny z rąk seryjnego mordercy.

A dla odmiany…

Dla lekkiej zmiany nastroju zajrzeć można na kolejną półkę z nowościami i sięgnąć po propozycję dla najmłodszych - „Scooby-Doo i maska błękitnego Sokoła”. To opowieść o bohaterskiej i zagadkowej przygodzie Scooby’ego-Doo na zjeździe komiksomaniaków w słonecznej Kalifornii. Przygody Scooby’ego-Doo wywołają uśmiech na twarzach dzieci, ale będą także miłym przypomnieniem dla osób, które oglądały pierwsze filmy z sympatycznym psem i jego towarzyszami przed kilkunastoma laty.

Rust and Bone” z kolei to już nie bajkowa historia, to komediodramat, opowieść o treserce orek, która ulega wypadkowi, a dzięki temu nawiązuje romans z samotnym ojcem 5-letniego chłopca. „Rust and Bone” to film doceniany przede wszystkim za świetną grę aktorów grających główne role: Marion Cotillard i Matthiasa Schoenaertsa.

Fani polskiego kina mogą wybrać „Obławę” z Maciejem Stuhrem i Marcinem Dorocińskim w rolach głównych, który opowiada historię zemsty kaprala Wydry, specjalisty od wykonywania wyroków,

za skrytobójczy atak na jego oddział partyzancki. To nie wszystko, bo dla fanów dobrego kina przygotowano także takie tytuły jak: „Arbitraż”, który jest historią miliardera prowadzącego podwójne życie, „Między wierszami”- opowiadający o pisarzu, który u szczytu swojej kariery odkrywa, jak wysoką cenę musi zapłacić za kradzież cudzej pracy i „Dopóki piłka w grze” – o łowcy talentów u schyłku swojej kariery, poszukującego po raz ostatni dobrze rokującego gracza.

W czerwcowej ofercie VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej można także powrócić do hitów poprzedniego miesiąca: „Django”, „Zambezia”, „Jesteś bogiem”, „Atlas chmur”, „YUMA”, „Operacja” „Operacja Argo”, „Asterix i Obelix: w służbie Jej Królewskiej Mości”, „Hotel Transylwania”, „Wyborcze jaja”, „Zaginiona”, „Terrorysta”, „Frankenweenie”, „Celeste i Jesse na zawsze razem”. Nadal dostępna jest także promocja dla widzów „Pierwszy film za 1 zł”.

prstats.po?p=244299

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 24.09.2014