Mistrzowskie rozgrywki w Cyfrowym Polsacie

Data: 
21 wrz 2009

18 września 2009 roku Cyfrowy Polsat uruchomił specjalną stronę internetową z konkursem "Mistrzowskie rozgrywki". Każdy zalogowany użytkownik może wziąć udział w pojedynku na pytania i wygrać bilety na wybrane mecze Mistrzostw Europy Piłki Siatkowej Kobiet 2009. O zwycięstwie decyduje szybkość, wiedza o siatkówce i znajomość oferty Cyfrowego Polsatu. Bilety na rozgrywki można także zdobyć w porannym Dzień Dobry Bardzo Radia ZET.

Konkurs skierowany jest głównie do fanów siatkówki, kibiców Reprezentacji Polski w piłce siatkowej kobiet oraz do wszystkich lubiących sportową rywalizację. Gra jest prosta - wystarczy założyć indywidualne konto na stronie http://mistrzowskierozgrywki.cyfrowypolsat.pl, wybrać mecz i jak najszybciej odpowiadać na pytania.

Na liście MESK 2009 przygotowanej przez organizatora konkursu znajdują się wszystkie mecze, na które można wygrać wejściówkę. Zalogowany użytkownik może wybrać spotkanie, w którym chce kibicować Polkom i przystąpić do rozgrywki o bilet wstępu z innym użytkownikiem zarejestrowanym na ten sam mecz.

Każdy uczestnik musi przystąpić do pojedynku w ciągu 20 minut od otrzymania powiadomienia, że jest inna osoba zainteresowana udziałem w tym meczu.  W momencie, w którym zostanie odnotowane przez organizatora zalogowanie się obu uczestników, obydwaj automatycznie otrzymają w tym samym czasie 3 pytania z propozycjami odpowiedzi "a", "b", "c". Z podanych sugestii tylko jedna jest prawidłowa. Czas udzielenia odpowiedzi jest rejestrowany z dokładnością co do milisekundy.

O ostatecznej wygranej decyduje wiedza i prędkość. Zwycięża ten, kto udzieli więcej właściwych odpowiedzi. W przypadku, gdy przeciwnicy udzielą takiej samej ilości poprawnych odpowiedzi, sukces odnosi ten, kto z pytaniami poradzi sobie w krótszym czasie.
Jeśli natomiast jeden uczestnik udzieli mniej niż 3 prawidłowe odpowiedzi, a drugi nie udzieli ich w ogóle lub wszystkie jego odpowiedzi będą nieprawidłowe, mecz ulega zakończeniu jako nierozstrzygnięty. Umożliwia to wzięcie w nim udziału przez inne zalogowane na stronie osoby.

W przypadku przekroczenia przez jednego z rywali limitowanego czasu - 10 minut - na udzielenie odpowiedzi na widocznej dla niego stronie rozgrywki pojawi się automatyczny komunikat "walkower", a drugi uczestnik zostanie zwycięzcą tej rozgrywki, pod warunkiem że udzieli prawidłowej odpowiedzi na wszystkie pytania.

Bilety na mecze MESK 2009 będzie można również zdobyć na antenie Radia ZET. W terminie od 23 do 25 września br. w porannym Dzień Dobry Bardzo u Anny Dziewit i Marka Starybrata oraz w weekendowym wydaniu Dzień Dobry Bardzo prowadzonym przez Tomka Miarę fani siatkówki dowiedzą się jak zdobyć bilety na wybrane rozgrywki oraz usłyszą o nowouruchomionej stronie konkursowej Cyfrowego Polsatu.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie http://mistrzowskierozgrywki.cyfrowypolsat.pl w zakładce "Regulamin konkursu".

prstats.po?p=220649

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 26.09.2014