Mecz Czarnogóra-Polska w PPV Cyfrowego Polsatu i ipla

Data: 
06 wrz 2012

Już 7 września br. Cyfrowy Polsat pokaże na żywo w systemie pay-per-view (PPV) mecz polskiej reprezentacji piłki nożnej w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2014. W spotkaniu, które rozpocznie się o 20.30, Polacy zagrają z drużyną Czarnogóry. Abonenci platformy mogą je obejrzeć w telewizji, a pozostali użytkownicy – online w ramach serwisu ipla. Niezależnie od źródła dostępu, cena za dostęp do wydarzenia, zarówno w jakości HD, jak i SD, wynosi 20 zł. Zamówienia można składać już od dzisiaj.

To pierwszy raz, kiedy Cyfrowy Polsat pokaże w PPV mecz piłki nożnej i to jeden z tych niezwykle ważnych, eliminacyjnych do Mistrzostw Świata 2014. Podjęliśmy to wyzwanie ze względu na bardzo dużą popularność piłki nożnej w naszym kraju. Mimo braku transmisji na antenie otwartej, dzięki nam mecz będzie dostępny praktycznie dla wszystkich Polaków. Śmiało możemy założyć, że skoro mamy ponad 3,5 miliona abonentów, czyli jesteśmy obecni w co czwartym domu, to każdy z nas zna kogoś, kto posiada dekoder Cyfrowego Polsatu, a przecież sport znacznie lepiej ogląda się w gronie przyjaciół. Dodatkowo każdy użytkownik Internetu może zamówić mecz w serwisie iplamówi Dominik Libicki, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu.

Transmisję w telewizji będą mogli obejrzeć wszyscy abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu – także Ci korzystający z dostępu do bezpłatnych kanałów telewizyjnych za pośrednictwem dekoderów operatora. Osoby, które nie posiadają dekodera Cyfrowego Polsatu mają możliwość zobaczenia meczu w Internecie – w największej telewizji internetowej ipla. Sygnał w jakości SD i HD dostępny będzie za pośrednictwem strony www.ipla.tv oraz aplikacji ipla na komputery z systemem Windows.


Piłka na małym ekranie z Cyfrowym Polsatem

Mecz Czarnogóra-Polska będzie można obejrzeć na kanale 49 w standardowej rozdzielczości i na pozycji 123 w HD. Transmisja z piątkowego spotkania będzie realizowana ze stadionu w Podgoricy i rozpocznie się o godz. 18.30 studiem meczowym, dostępnym przez pierwszą godzinę także na antenie Polsatu Sport. Mecz będzie komentował duet: Mateusz Borek i Roman Kołtoń, a w studio będą gościć: Bożydar Iwanow, Dariusz Dziekanowski, Piotr Świerczewski, Wojciech Kowalczyk i Tomasz Łapiński.

Zamówienia można składać już od 5 września br. za pomocą jednego z trzech najbardziej dogodnych kanałów komunikacji:

  • Przez SMS (o treści: nr karty dekodera.MECZ, wysyłany na nr 7043)
  • W internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.cyfrowypolsat.pl
  • W telefonicznym Centrum Obsługi Klienta (dedykowane numery telefonu: dla użytkowników tel. stacjonarnego - 801 00 50 50, 222 127 255 oraz komórkowego - 699 44 50 50)

Klienci mogą skorzystać z dogodnych form płatności:

  • Opłaty doliczonej do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu (to opcja dla wszystkich abonentów nie posiadających zaległości w opłatach za regularne usługi)
  • Przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim
  • E-płatności
  • Przelewu w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży Cyfrowego Polsatu


Bramki online w ipla

Spotkanie polskiej reprezentacji z drużyną Czarnogóry w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2014 w piłce nożnej będzie można legalnie zobaczyć na żywo także w Internecie. Prawa do relacji online uzyskała telewizja internetowa ipla, która udostępni sygnał zarówno za pomocą strony www.ipla.tv, jak i aplikacji na komputery z systemem Windows. Podobnie jak w PPV na telewizor, dostęp do transmisji online, zarówno w jakości SD, jak i HD, oferowany jest w cenie 20 zł, a w dniu rozgrywek od godz. 18.30 użytkownicy będą mogli śledzić studio meczowe. Sygnał transmisji dostępny będzie tylko dla internautów na terenie Polski.

Z aplikacji ipla regularnie korzysta ponad 1,4 miliona użytkowników.

prstats.po?p=221797

Ostatnia aktualizacja 24.09.2014