Marcowe nowości VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu

Data: 
06 mar 2014

„W marcu jak w garncu”, to przysłowie sprawdza się nie tylko w odniesieniu do pogody – w tym miesiącu bardzo różnorodnie jest także na liście nowości VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu. Na widzów czekają najnowsze filmy akcji, dramaty, komedie, filmy kryminalne i tytuły obyczajowe. Setki minut oglądania!

W dniach od 7 do 13 marca br. dostępne będą także dwie nowe, atrakcyjne promocje. Na kanałach 156 i 165 VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej będzie można obejrzeć 4 filmy, płacąc tylko 5,90 zł za zestaw składający się z dwóch tytułów – „Bejbi Blues” i „Dzień Kobiet” (kanał 156) oraz „Absentia” i „Zapach śmierci” (kanał 165). W tym samym okresie największe przeboje kinowe roku 2013 – „Minionki rozrabiają” i „Obecność” – można zamówić 20% taniej.

Marcowa lista nowości

Różnorodną listę nowości otwiera thriller „W obronie własnej” z doborową obsadą i pełną akcji fabułą. Jason Statham, Winona Ryder i James Franco wystąpili razem w filmie o emerytowanym agencie wydziału narkotykowego, który po raz kolejny staje do walki z niebezpiecznym dilerem terroryzującym miasto.

Główny bohater kolejnej nowości „Charlie musi umrzeć”, to przeciętny chłopak, który przeprowadza się do Bukaresztu po śmierci matki. Tam spotyka tajemniczą wiolonczelistkę (Evan Rachel Wood), w której zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Niestety, piękna dziewczyna jest związana z brutalnym gangsterem, a Charlie wplątuje się w trudną sytuację między ukochaną, jej mężem i innym gangsterem o imieniu Darko (w tej roli znany Til Schweiger).

„Wyścig o życie” to historia wyzwania, przed jakim stanąłbyły kierowca wyścigowy. Dostaje on do wykonania tajemnicze zadania. Jeśli zawiedzie, jego porwana żona zginie…

„Iluzja” z kolei tofrancuski thriller, w którym agenci FBI i Interpolu śledzą grupę iluzjonistów napadających na banki podczas przedstawień, a ukradzione pieniądze rozdają publiczności.

„Maczeta zabija” zainteresuje nie tylko ciekawą fabułą, ale także obsadą, bo w filmie zagrała cała plejada światowych gwiazd: Lady GaGa, Charlie Sheen, Amber Heard, Mel Gibson. Tym razem meksykański supertwardziel Maczeta Cortez (Danny Trejo) zostaje zwerbowany przez prezydenta USA, żeby bronić Waszyngtonu przed atakiem głowicą jądrową.

„Don Jon” to obraz, w którym w jednej z głównych ról zobaczymy jedną z ulubionych aktorek obsadzanych przez Woodego Allena – piękną Scarlett Johansson. To opowieść o uzależnieniu, ale także relacjach pomiędzy dwojgiem ludzi i próbie odpowiedzi na pytanie o receptę na szczęśliwy związek.

„Młoda i piękna”, francuski dramat w reżyserii Francoisa Ozona (twórcy m.in. „U niej w domu”), opowiada historię pięknej nastolatki Isabelle, prowadzącej podwójne życie, o którym pewnego dnia ze szczegółami dowiaduje się jej matka. To opowieść niejednoznaczna, w której reżyser nie ocenia wyborów dziewczyny, stawia widzowi wiele pytań i pozwala mu samodzielnie wyciągać wnioski.

„Kobieta w klatce” to duńsko-niemiecko-szwedzki kryminał o typowo skandynawskim, mrocznym klimacie. Głównym wątkiem filmu jest śledztwo w sprawie tajemniczego zaginięcia kobiety, zakwalifikowane do listy spraw niewyjaśnionych. Detektyw prowadzący sprawę odkrywa, że zaginięcie Merete Lynggaard (Sonja Richter) nie było przypadkowe…

Niezapomniane hity

W marcowej ofercie VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu można także powrócić do hitów poprzednich miesięcy: „Dary anioła: miasto kości”, „Olimp w ogniu”, „Blue Jasmine” (z rewelacyjną Cate Blanchett, która za tę rolę otrzymała Oscara), „About time”, „Żegnaj królowo”, „Najlepsze, najgorsze wakacje”, „Plan ucieczki”, „Przeszłość”, „R.I.P.D. agenci z zaświatów” i wiele innych.

Nadal można skorzystać z promocji „Pierwszy film za 1 zł”.

prstats.po?p=270108

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 23.09.2014