Maraton „Gry o tron” w odkodowanym HBO3 HD na Święta Wielkanocne w Cyfrowym Polsacie

Data: 
22 mar 2016

Na Wielkanoc – od 26 do 28 marca br. – wszyscy abonenci telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu otrzymają w ramach otwartego okna bezpłatny dostęp do kanału HBO3 HD (dotychczas HBO Comedy HD). Widzowie będą mogli w te dni obejrzeć pełne sezony popularnych i nagradzanych produkcji HBO, takich jak „Gra o tron”, „Olive Kitteridge” czy „Kto się odważy”. W programie nie zabraknie pierwszych sezonów kultowych seriali komediowych (m.in. „Figurantka”, „Dolina Krzemowa” czy „Świat w opałach”).

HBO3 bez dodatkowych opłat

21 marca br. kanał HBO Comedy HD zmienił nazwę na HBO3 HD. Z tej okazji na czas Świąt Wielkanocnych wszyscy widzowie największej platformy satelitarnej w Polsce (niezależnie od posiadanego pakietu), otrzymają promocyjny dostęp do oferty programowej HBO3 HD. Stacja będzie nadawać 24 godziny na dobę, proponując widzom w tym czasie komediowe filmy i seriale, a także kultowe produkcje telewizji HBO.

Kanał HBO3 HD, poza świąteczną promocją, dostępny jest w ramach dodatkowego Pakietu HBO HD HBO GO, który można dokupić w cenie 20 zł/mies. do wybranego pakietu podstawowego (Rodzinny HD, Familijny HD i Familijny Max HD). Na liście kanałów Cyfrowego Polsatu znajduje się on na pozycji 29.

Serialowe maratony w świąteczną sobotę

W sobotę, 26 marca br. zapraszamy na maraton pierwszego sezonu kultowego serialu „Gra o tron”. To doskonała okazja do podróży w czasie do krainy Siedmiu Królestw Westeros nie tylko dla wiernych fanów serialu, ale także dla nowych widzów. Sympatycy sagi będą mogli przypomnieć sobie losy sagi rodów Westeros, a pozostali poznają początek historii, gdzie polityka i seks przeplatają się w prowadzonej walce o Żelazny Tron, który daje możliwość panowania nad całą krainą. Wyprodukowana przez HBO i nagrodzona wieloma statuetkami Emmy ekranizacja bestsellerowej sagi George’a R.R. Martina „Pieśni lodu i ognia” niezmiennie bije rekordy popularności na całym świecie.

Tego dnia na widzów czekają jeszcze dwa kultowe maratony. Pierwszy z nich, „Figurantka”, przedstawia historię senator Seliny Meyer (Julia Louis-Dreyfus), która otrzymuje nominację na stanowisko wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych i wraz ze swoimi pracownikami chce zrobić w polityce coś znaczącego, nie wikłając się w gierki oraz układy.

Wytrwałych ucieszy zapewne wiadomość, że w całości zostanie także wyemitowany miniserial obyczajowy „Olive Kitteridge” entuzjastycznie przyjęty na festiwalu filmowym w Wenecji. Ten emocjonujący dramat opowiedziany w słodko-gorzkiej konwencji zyskał uznanie krytyków, zdobywając aż osiem nagród Emmy. Produkcja portretuje postać surowej nauczycielki w małym miasteczku w Nowej Anglii. Pokazuje jej codzienne, pełne mniejszych i większych problemów życie, ale odsłania również tajemnice i skrywane związki, przestępstwa i dramaty małej społeczności.

O młodości i miłości w wielkanocną niedzielę

W drugi dzień świąt widzowie mogą obejrzeć pierwszy sezon serialu komediowego „Dolina Krzemowa”. Produkcja opowiada o mieszkańcach tytułowej, kalifornijskiej doliny – bystrych specjalistach od nowych technologii, którzy marzą o karierze na miarę Marka Zuckerberga. Bohaterowie serialu – wybitnie inteligentni, mający świetne pomysły – są jednocześnie zagubionymi w życiu młodymi ludźmi, którzy w relacjach z innymi okazują się całkowicie nieprzewidywalni.

Natomiast wieczorem pokazany zostanie film „Wielki Liberace” – obsypana nagrodami historia ekscentrycznego muzyka Władzia Liberace i jego burzliwego związku z młodszym o kilkadziesiąt lat Scottem Thorsonem. W rolach głównych w filmie występują rewelacyjni Michael Douglas i Matt Damon.

Lany poniedziałek w salwach śmiechu

W ostatni świąteczny dzień, proponujemy widzom maraton uśmiechu już od samego rana. Pogodny i optymistyczny dzień warto rozpocząć serią odcinków z pierwszego sezonu serialu „Świat w opałach”. To komediowa produkcja HBO z elementami czarnego humoru i udziałem Jacka Blacka, Tima Robbinsa oraz Pablo Schreibera. Serial opowiada o kryzysie geopolitycznym i jego konsekwencjach dla trzech kompletnie różnych od siebie mężczyzn.

Po południu zaś zostanie pokazany pierwszy sezon serialu obyczajowego „Kto się odważy”. Jego głównym bohaterem jest młody burmistrz (nagrodzony za tę rolę Złotym Globem Oscar Isaac), który zmaga się z problemami rasowymi miasta Yonkers. Scenariusz serialu został zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 22.03.2016