Majowe nowości w VOD Cyfrowego Polsatu

Data: 
29 kwi 2011

Wraz z pierwszymi promieniami słońca do majowej oferty VOD - Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu zawitały bajkowe postacie z "Sezonu na Misia 3", "Zaplątanych", "Zemsty Futrzaków" i "Rysia i spółki", prawdziwie wiosenne emocje w "Jedz, módl się, kochaj", dużo humoru w "Wielkim filmie", niespodziewane zwroty akcji w "Chloe", "Amerykaninie" i "Zaraz wracam" oraz mocne sceny w "Piranii" czy "Abecadle Mordercy".

"Jedz, módl się, kochaj" Ryana Murphy'ego to adaptacja bestsellerowej książki Elizabeth Gilbert, w której autorka opisuje niezwykły rok ze swojego życia, gdy po opuszczeniu męża wybiera się w podróż po Włoszech, Indiach oraz indonezyjskiej wyspie Bali, w celu  odnalezienia własnego "ja". Bez względu na opinie, iż produkcja w całości została nakręcona na potrzeby kobiecej części widowni, film uczący optymistycznego podejścia do codzienności można śmiało polecić także męskiej części widowni i to nie tylko ze względu na rolę głównej bohaterki, w którą  wcieliła się zmysłowa Julia Roberts. W magiczną podróż z Cyfrowym Polsatem będzie można wyruszyć już 13 maja.

Cyfrowy Polsat nigdy nie zapomina o swoich najmłodszych widzach. W majowych nowościach VOD - Domowej Wypożyczalni Filmowej nasi milusińscy odnajdą, m.in. "Sezon na misia 3". W kolejnej części zwariowanej i pełnej humoru serii, znany wszystkim niedźwiedź Bug zdecyduje się poznać smak pracy w cyrku, zamieniając się miejscami z występującym tam bliźniaczo do niego podobnym grizzly. Czy i tym razem jego przygoda skończy się happy endem, będzie można dowiedzieć się już od 13 maja.

Kolejną propozycją dla najmłodszych widzów VOD - Domowej Wypożyczalni Filmowej jest pięćdziesiąta pełnometrażowa animacja produkcji studia Disneya. "Zaplątani" Nathana Greno i Byrona Howarda, to przepiękna historia opowiadająca o spełnianiu dziecięcych marzeń i fantazji. Od samego początku film tętni życiem. Taneczne utwory muzyczne wprawiają widza w dobry nastrój, dowcipne dialogi wywołują uśmiech na twarzach, a feeria kolorów i barw zapewni ucztę naszym oczom i wyobraźni. Główni bohaterowie "Zaplątanych" rozbudzą naszą wyobraźnię już od 16 maja.

"Ryś i spółka", to z kolei niezwykła bajka nie tylko dla najmłodszych. Wartka i intrygująca historia z dużą dozą humoru, to opowieść o Ryszardzie - tytułowym rysiu, zwierzaku bynajmniej nie urodzonym w przysłowiowym czepku - wiecznie pakującym się w kłopoty. Czy lekarstwem na wszelkie kłopoty okaże się grupa najlepszych przyjaciół, dowiemy się już 6 maja. W polskiej wersji językowej głosu zwierzętom udzielają - Marcin Hycnar, Julia Kamińska, Jarosław Kret, Jerzy Kryszak i Mariusz Pudzianowski.

Thriller z romansem w tle, tak najprościej opisać najnowszą produkcję Antona Corbijna, pt. "Amerykanin". Przedstawia ona losy bohatera, który po osobistej tragedii postanawia odmienić swoje życie, rezygnując z dotychczasowego, wątpliwego w kategoriach moralnych fachu. "Amerykanin" zyska grono sympatyków nie tylko dzięki doskonale zagranej przez Georga Clooneya roli głównego bohatera, ale również dzięki malowniczym ujęciom  włoskiego miasteczka oraz zauważalnej "europejskości" amerykańskiego filmu. Abonenci Cyfrowego Polsatu z tą nowością będą mogli się zapoznać od 6 maja.

Także w maju widzowie VOD - Domowej Wypożyczalni Filmowej będą mogli śledzić losy niezwykle konsekwentnego w działaniach i nigdy nie tracącego wiary głównego bohatera filmu "W pogoni za szczęściem", w którego rolę wcielił się Will Smith. Scenariusz filmu oparty na faktach z życia Chrisa Gardnera, współczesnego multimilionera, w ciepły, uroczy i wzruszający sposób pokazuje, że determinacja, wiara, wytrwałość i dobroć mogą zaprowadzić na sam szczyt.

Propozycją Cyfrowego Polsatu, przy której widzowie poczują ciarki na plecach, jest  "Pirania". Jezioro Wiktoria to nie tylko raj dla tysięcy ludzi spragnionych słońca, wody i niesamowitych imprez do rana, ale także żerowisko wyjątkowo krwiożerczych istot. Niespodziewanie uwolnione prehistoryczne piranie rozpoczną polowanie na ludzi, które trudno będzie powstrzymać.

"Wielki film" dostępny w Cyfrowym Polsacie od 6 maja to propozycja dla miłośników dobrego humoru. Najnowsza komedia Davida Zuckera - reżysera i scenarzysty, który na swoim koncie ma już kilka kultowych produkcji komediowych - to film, który nie pozwoli się nudzić - akcja szaleńczo pędzi, a żarty sypią się niczym z rękawa. Obecność w obsadzie Leslie Nielsena, gwiazdy "Nagiej broni", nie pozostawia wątpliwości, że jak zawsze będzie zaskakująco niepoważnie.

"Zaraz wracam", to z pozoru błaha historia gospodyni domowej z przedmieść, której życie niespodziewanie zmienia codzienny wyjazd do supermarketu. Będzie musiała zmierzyć się z zagrożeniami skrajnie innymi niż problemy wychowawcze. W rolę głównej bohaterki Delli wcieliła się piękna i utalentowana Kim Basinger. Jak zakończy się jej dramatyczna walka o przetrwanie będzie można się przekonać od 20 maja.
    
W maju w VOD - Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu nie zabraknie nowości ze wszystkich gatunków filmowych. Mało strachliwi z przyjemnością sięgną po "Abecadło mordercy", "Drogę bez powrotu", "Hostel", całe rodziny miło spędzą popołudnie z "Zemstą futrzaków", "Pszczółką Julią" i "Skokiem po marzenia", fani niezwykłych zdarzeń nie mogą zapomnieć o "Apokalipsie Androidów" i "Dniu, w którym ziemia zamarła", za szybką akcję widzowie docenią "Nieugiętego" i "Wyścig śmierci", wiele skrajnych emocji zapewnią dramaty "Podwójna gra", "Rafa", "Chloe" czy "Ranczo miłości", a sympatyczne chwile zagwarantują - muzyczny "StreetDance" i "Niezwykłe przygody Adeli Blanc-Sec".

Przypominamy, że w maju nadal będzie można powrócić do głośnych kwietniowych nowości, takich jak: "Resident Evil: Afterlife", "Step Up 3" czy też "Zółwik Sammy. W 50 lat dookoła świata".

Z bieżącą ofertą filmową VOD - Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu można zapoznać się na trzy sposoby: w elektronicznym przewodniku po programach na VOD 51 - VOD 65 oraz VOD 49 (po naciśnięciu na pilocie "i" lub EPG/Guide/G), w Centrum Obsługi Klienta pod nr tel. 0801 08 08 08, 222 127 222, 699 00 22 22* oraz na stronie www.cyfrowypolsat.pl.

Każdy film można zamówić przez SMS, telefonicznie lub za pośrednictwem http://www.cyfrowypolsat.pl/.

* Opłata zgodna z planem taryfowym operatora

 

prstats.po?p=220551

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 25.09.2014