Lutowe nowości w VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu

Data: 
03 lut 2012

W najbardziej romantycznym miesiącu w roku VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu zaprasza widzów na kino w sam raz na Walentynki - z odrobiną łez i sporą dawką humoru (m.in. "Heartbreaker. Licencja na uwodzenie", "Zła kobieta" czy dotykające ponadczasowych prawd o relacjach damsko-męskich "Baby są jakieś inne"). Operator, jak zawsze, nie zapomina o fanach mocnego kina, proponując gangsterskie opowieści  (m.in. "Mokra robota", "Gun") i filmy grozy (m.in. "Inkarnacja", "Strach"). Zaś cała rodzina spotka się przed telewizorem przy kinie familijnym (m.in. najnowsze "Smerfy", "Wielka ucieczka duchów').

Komedia pożądana 

Luty to miesiąc zakochanych, więc w VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu nie może zabraknąć dobrych komedii romantycznych. Dlaczego? Bo lubimy je nie tylko dlatego, że zawsze kończą się szczęśliwie, ale także dlatego, że są ciepłe, pełne optymizmu i miłości, cech, za którymi tęsknimy w codziennym życiu, a w szczególności w Walentynki. Dlatego Cyfrowy Polsat przygotował specjalną walentynkową ofertę, w ramach której wybrane pozycje o miłości oferowane będą taniej.

Na początek zapraszamy widzów na opowieść o współczesnym Don Juanie - łamaczu niewieścich serc - w  filmie "Heartbreaker. Licencja na uwodzenie". Alex prowadzi życie prawdziwego uwodziciela. Wraz ze swoją siostrą i jej mężem tworzą zespół, którego pracą jest rozbijanie związków. Cechuje ich profesjonalizm i całkowite oddanie sprawie, a każde zlecenie ma opracowany scenariusz i plan działania. Wszystko przebiega pomyślnie do momentu, kiedy Alex dostaje zlecenie rozbicia związku Juliette (Vanessa Paradis). Kłopot w tym, że Alex będzie miał tylko tydzień, aby odwieść od zamążpójścia zakochaną dziewczynę.

Najlepszym lekiem na niepogodę i szarość za oknem jest najskuteczniejszy na świecie naturalny środek - śmiech. Wystarczy włączyć kolejną propozycję od Cyfrowego Polsatu, aby poziom naszych endorfin podniósł się wysoko. Tytułowa "Zła kobieta", to Elizabeth Halsey (Cameron Diaz), nauczycielka porzucona przez narzeczonego. Znużona codzienną pracą, wprowadza do szkoły niekonwencjonalne metody wychowawcze, a nawet myśli o odejściu od wykonywanego zawodu. Jej podejście do życia zmienia się jednak, gdy w szkole pojawia się nowy, przystojny i bogaty belfer - Scott (Justin Timberlake). Elizabeth, niczym wykwalifikowany wędkarz, zarzuca na niego przynętę i postanawia złowić tę "grubą rybę". Jednak nie ona jedna ma na niego chrapkę. Kto jeszcze? I jakie metody zwrócenia na siebie uwagi będą stosowały rywalki? Zapraszamy na seans! 

Kobiety są jednak z Wenus

Jest pochmurna noc. Dwaj mężczyźni (Robert Więckiewicz, Adam Woronowicz) jadą samochodem . i - tu prawdziwa niespodzianka - nieustannie rozmawiają o kobietach. Że jak baba miga w prawo, to skręca w lewo; że trzy lata swojego życia traci na znalezienie kluczyków w torebce; że narzeka na chrapanie, a sama nie jest lepsza; że w domu wytrzymać nie można, bo tylko jej zdanie się liczy. "Baby są jakieś inne" Marka Koterskiego, to produkcja, która wzbudza kontrowersje i skrajne reakcje: od zachwytu po potępienie; to niepoprawna komicznie i politycznie ilustracja powiedzenia "Kobiety. nie można żyć bez nich, nie można żyć z nimi", w której twórca "Dnia świra", bawi się damsko-męskimi stereotypami.

Gangsterskie porachunki z udziałem 50 Centa

"Po Tupacu każdy chciał być rapującym gangsterem" - mówi Curtis '50 Cent' Jackson, który aż dwukrotnie pojawi się w tym miesiącu w filmach gangsterskich z oferty VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej.

Trójka przyjaciół przeprowadza perfekcyjnie przygotowany skok na dużą kasę. Wszystko idzie jak po maśle, a panowie w ciągu kilku minut wzbogacają się o kilka milionów dolarów. Jednak jeden z nich okazuje się zdrajcą. Dochodzi do strzelaniny i przejęcia całego łupu. Od tej chwili Sonny (50 Cent) ma jeden cel - zemsta i odzyskanie pieniędzy. Zdesperowany, nie cofnie się nawet przed ryzykiem, jakim jest współpraca z jednym z najokrutniejszych mafijnych bossów (Bruce Willis). Tak w skrócie przedstawia się "Mokra robota".

"Gun" to wystrzałowe kino z kolejną rolą 50 Centa. Dźwięki strzałów i pościgów to codzienność w Detroit, mieście bezprawia, w którym głos mają ci, którzy sieją zamęt i strach. To właśnie tam rozpętała się wojna pomiędzy handlarzami bronią, doprowadzając do brutalnej strzelaniny w jednym z nocnych klubów. Stróże prawa postanawiają zrobić z tym porządek i przywrócić miastu ład i porządek. Czy ekscentryczny gangster Rich (50 Cent), który popadł w pewne konflikty wyjdzie cało z tego zamieszania i czy Angel (Val Kilmer) - przyjaciel z dawnych lat - okaże się jego aniołem stróżem?

Strach to dopiero początek

Zachwycające mroczne zdjęcia, poruszająca muzyka, ale także świetna gra głównych bohaterów. "Inkarnacja" to propozycja z gatunku kina okultystycznego - idealny materiał na dostarczenie sobie wszelkich odmian strachu. Bezpośredni kontakt ze złem uosabianym przez pacjentów, to codzienność Cary Jessup (Julianne Moore), psychiatry specjalizującego się w złożonej schizofrenii. Pani doktor pochyla się nad dziwną przypadłością pewnego młodzieńca (Jonathan Rhys Meyers), który niczym rękawiczki zmienia swoją osobowość. Przypadek Adama podważa dotychczasowe teorie naukowe Cary i narusza porządek w jej prywatnym świecie. Tajemnicza i niewyjaśniona śmierć ojca pani doktor staje się początkiem niebezpiecznych zdarzeń, w które zostaje zaplątana ona sama oraz jej córka.

Jaki jest sposób na nocne koszmary? Bajka, ciepłe mleko, a może tajemne przejście, do którego uda się każdy, kogo w trakcie snu nawiedzają majaki? Dwóch braci - Lucas i Dan - odkrywa tajemniczą dziurę w piwnicy ich nowego domu. Okazuje się, że jest to nadprzyrodzony portal, posiadający zdolności do uwolnienia ich od sennych koszmarów. Widzów o mocnych nerwach zapraszamy na "Strach".

Ubaw w kolorze niebieskim

Kto nie zna małych niebieskich ludków, zamieszkujących bajeczny las? Ależ oczywiście! To bohaterowie bajki wszechczasów, których stworzył belgijski rysownik Peyo. Teraz "Smerfy" trafiają na ekran w pełnometrażowej produkcji i - co więcej - przenoszą się do świata ludzi! Uciekając przed Gargamelem, szóstka z nich (Papa Smerf, Smerfetka, Ciamajda, Ważniak, Maruda i Śmiałek) wpada w magiczny wir i trafia do Nowego Jorku. Za nimi podąża także Gargamel i Klakier. Czy Papa Smerf i jego przyjaciele powrócą bezpiecznie do swojej smerfowej krainy czy może na stałe zamieszkają w najbardziej zaludnionym mieście w Stanach Zjednoczonych?
 
Młodych widzów VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa zaprasza także na zabawną historię młodego ducha Humphrey'a, który ma nie lada problem do rozwiązania. On i jego rodzina zostają wygnani z domu, zostając bez miejsca do ukrycia. Podczas poszukiwań nowej kryjówki odkrywają, że nie są sami... Przeważnie to przed duchami się ucieka, a tym razem role się odwracają. Nasi bohaterowie, a także ich pobratymcy borykają się z ogromnym problemem. Ludzie masowo wyburzają stare budynki, zastępując je nowymi budowlami i wypędzając tym samym ich odwiecznych mieszkańców. Jak poradzą sobie z tym problemem nasze duchy? Przekonać się można w "Wielkiej ucieczce duchów".

W lutowej ofercie VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej będzie można także zobaczyć: "Supersamca", "22 kule", "Przeklętą", "Cudowne życie po życiu", "Córkę", "W imieniu armii" oraz powrócić do hitów ubiegłego miesiąca takich jak: "Postrach nocy", "O północy w Paryżu", "Świnki", "Ksiądz", "Conan Barbarzyńca", "Żona na niby", "Auta 2".

Z bieżącą ofertą filmową VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu można zapoznać się na trzy sposoby: w elektronicznym przewodniku po programach na VOD 50 - VOD 65 (po naciśnięciu na pilocie "i" lub EPG/Guide/G), w Centrum Obsługi Klienta pod nr tel. 0801 08 08 08, 222 127 222, 699 00 22 22* oraz na stronie http://www.cyfrowypolsat.pl/ .

Każdy film, a także miesięczny katalog filmów można zamówić przez SMS, telefonicznie lub za pośrednictwem http://www.cyfrowypolsat.pl/.

* Opłata zgodna z planem taryfowym operatora.

 

prstats.po?p=220549

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 25.09.2014