LTE w specjalnych strefach kibica podczas Ligi Światowej!

Data: 
07 cze 2013

Już w najbliższy weekend w Warszawie i Łodzi zainaugurowane zostaną rozgrywki Ligi Światowej z udziałem wspieranej przez Plusa siatkarskiej Reprezentacji Polski mężczyzn. W tym roku Polacy trafili do wyjątkowo silnej grupy z Brazylią, Argentyną i USA. W sześciu polskich miastach czeka więc nas sześć atrakcyjnych, emocjonujących i stojących na najwyższym siatkarskim poziomie spotkań. Obok każdej hali, na której tego dnia będą rozgrywane spotkania powstaną Siatkarskie Strefy Kibica, w których będzie można obejrzeć mecz na telebimie, spotkać się z siatkarzami oraz odwiedzić namioty Plusa i Cyfrowego Polsatu przygotowane wspólnie z partnerami - firmami Samsung i Microsoft, w których prezentowane będą technologia LTE oraz telewizja internetowa IPLA.

Terminarz meczów Ligi Światowej w Polsce:

  • Piątek 7 czerwca - Warszawa Hala Torwar, godz. 17:45, Polska–Brazylia
  • Niedziela 9 czerwca - Łódź Hala Atlas Arena, godz. 20:00, Polska–Brazylia
  • Piątek 28 czerwca - Bydgoszcz Hala Łuczniczka, godz. 20:00, Polska–Argentyna
  • Niedziela 30 czerwca - Gdańsk Hala Atlas Arena, godz. 20:00, Polska–Argentyna
  • Piątek 5 lipca - Katowice Spodek, godz. 20:00, Polska–USA
  • Niedziela 7 lipca - Wrocław Hala Stulecia, godz. 20:00, Polska–USA

W dniu meczu obok hali, na której rozgrywany jest mecz powstaną Siatkarskie Strefy Kibica stworzone przez Polski Związek Piłki Siatkowej. W Strefie tej będzie okazja spotkać się z siatkarzami naszej reprezentacji, którzy akurat nie będą brali udziału w rozgrywanym tego dnia meczu. Kibice, którym nie uda się zakupić biletów będą mogą również obejrzeć mecz na telebimach.

Także w Siatkarskiej Strefie Kibica znajdą się dwa namioty przygotowane przez będącą od lat Głównym Sponsorem polskiej siatkówki sieć Plus wraz z Cyfrowym Polsatem i firmami Microsoft oraz Samsung. W namiotach tych zaprezentowane będą najnowocześniejszy Internet mobilny w technologii LTE oraz największa polska telewizja internetowa IPLA. Microsoft udostępni urządzenia z systemami Windows 8 oraz Windows Phone: laptopy, netbooki, tablety PC oraz najnowszy ASUS VivoTab Smart z LTE i telefony Nokia Lumia z Windows Phone 8. Będzie można także zobaczyć jak działa ekosystem produktów Windows, łącząc ze sobą PC, komputery przenośne czy tablety PC działające pod Windows 8 z telefonami Windows Phone. Z kolei Samsung przedstawi m.in. najnowszy smartfon z rodziny Galaxy, czyli S4, którego niepowtarzalne funkcje będzie można poznać osobiście.

Można będzie także sprawdzić jak działają Tablet Galaxy Note 10.1 LTE, Tablet Galaxy Note II LTE, S3 LTE, Laptop Samsung Active book 2.

W piątek 7 czerwca strefa obok Warszawskiej Hali Torwar będzie otwarta już od godz. 12:00. Podobna strefa będzie otwarta w najbliższą niedzielę w Łodzi, a następnie w pozostałych miastach, w których odbędą się mecze Ligi Światowej.

prstats.po?p=244285

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 24.09.2014