Listopadowe nowości w VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu

Data: 
10 lis 2010

"Pozdrowienia z Paryża" w polsko-hollywoodzkiej obsadzie, "Autor widmo" w reżyserii Romana Polańskiego czy "Człowiek, który gapił się na kozy" z najprzystojniejszymi aktorami - to tylko część propozycji, jakie Cyfrowy Polsat przygotował dla swoich abonentów w ramach listopadowej oferty VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej. Na pochmurne jesienne dni zaplanowano też dla widzów dużą dawkę humoru oraz serię spektakularnych produkcji przygodowych.

Od 5 listopada abonenci Cyfrowego Polsatu mogą obejrzeć najnowszy film reżysera "Uprowadzonej" na podstawie scenariusza Luca Bessona ("Leon zawodowiec", "Piąty element"). Bohaterami obrazu "Pozdrowienia z Paryża" są agenci tajnych służb, którzy mają za zadanie rozbić siatkę narkotykową. Jeden to nieokrzesany rozrabiaka (John Travolta), drugi jest spokojny i dobrze ułożony (Johnatan Rhys Meyers). Jeśli do tego wybuchowego duetu dodamy doskonałe kreacje aktorskie, ładną dziewczynę - na dodatek Polkę (Kasia Smutniak) - oraz solidną dawkę humoru, mamy pewność, że na widzów czeka niezła porcja rozrywki.

Z nowości przewidzianych na bieżący miesiąc nie można pominąć długo oczekiwanego kolejnego filmu Romana Polańskiego - "Autor widmo". Najnowsza fabuła znanego wszystkim reżysera to trzymający w napięciu thriller polityczny z kluczem, opowiadający o manipulacji i spisku tajnych służb wspierających amerykańskie dążenia do globalnej dominacji. Film oparty jest na bestsellerowej powieści Roberta Harrisa "The Ghost", a w katalogu VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej będzie dostępny już od 19 listopada br.

"Człowiek, który gapił się na kozy" to kolejny jesienny hit w ofercie VOD Cyfrowego Polsatu, który przyciąga, intryguje i zadziwia - choćby samym tytułem. Niebanalna fabuła, militarne specjały, zabawne skecze, ironiczna analiza świata oraz doskonała obsada (George Clooney, Ewan McGregor, Kevin Spacey, Jeff Bridges) - to najważniejsze atuty zachęcające do obejrzenia filmu, który będzie dostępny od 26 listopada br.

Pochmurne, deszczowe dni warto rozchmurzyć pokaźną dawką dobrego humoru, którą - niezależnie od wieku - zagwarantuje superprodukcja studia Pixar. "Auta" to wyjątkowa animacja ze wspaniałą historią oraz dużą ilością błyskotliwych i żartobliwych tekstów, które w polskiej wersji językowej profesjonalnie odtworzyli znakomici aktorzy - z Piotrem Adamczykiem, Danielem Olbrychskim, Dorotą Segdą i Witoldem Pyrkoszem na czele.

Zestaw trzech filmów z Trylogii "Piraci z Karaibów" również zasługuje na miano prawdziwego skarbu wśród listopadowych tytułów filmowych, dostępnych na kanałach VOD Cyfrowego Polsatu.

Ponadto, w ofercie VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej wciąż można oglądać takie hity, jak "Książę Persji: Piaski czasu", "Kołysanka", "Ciacho", "Ratatuj", "Mikołajek", "Księga ocalenia", "Gang Dzikich Wieprzy", "Adrenalina 2" i wiele, wiele innych.

Z bieżącą ofertą filmową VOD Domowej Wypożyczalni Cyfrowego Polsatu można zapoznać się na trzy sposoby: w elektronicznym przewodniku po programach na kanałach VOD 51 - VOD 65 (po naciśnięciu na pilocie "i" lub EPG/Guide/G), w Centrum Obsługi Klienta pod nr tel. 0801 08 08 08, 222 127 222, 699 00 22 22* oraz na stronie www.cyfrowypolsat.pl.

Każdy film można zamówić przez SMS, telefonicznie lub za pośrednictwem http://www.cyfrowypolsat.pl/.

* Opłata zgodna z planem taryfowym operatora

Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat nowości w ofercie VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa.

Auta od 05.11.2010
Animacja (USA, 2006)
Reż.: John Lasseter
Obsada: Piotr Adamczyk (głos)
Kolejna superprodukcja studia Pixar. Tym razem widzowie zostają przeniesieni do świata samochodów. Nowa gwiazda sezonu, młody, szybki i ambitny Zygzak McQueen przygotowywuje się do startu w wielkim wyścigu o Mistrzostwo Złotego Tłoka. Przez przypadek zamiast do Kalifornii, trafia do zapomnianego miasteczka Chłodnica górska, nieopodal słynnej amerykańskiej trasy 66. Tam poznaje jego niezwykłych mieszkańców którzy nauczą go, że wygrane wyścigi nie są w życiu najważniejsze. Najnowocześniejsza animacja, wspaniała historia oraz duża dawka humoru, którą w polskiej wersji językowej dostarczyli znakomici aktorzy, z Piotrem Adamczykiem, Danielem Olbrychskim, Dorotą Segdą i Witoldem Pyrkoszem na czele, rozbawi każdego niezależnie od wieku.
© Disney/Pixar
 

Pozdrowienia z Paryża  od 05.11.2010
Film akcji (Francja, 2010)
Reż.: Pierre Morel
Obsada: John Travolta, Kasia Smutniak
Najnowszy film reżysera "Uprowadzonej" na podstawie scenariusza Luca Bessona ("Leon zawodowiec", "Piąty element"). Kiedy Charlie Wax (John Travolta) pojawi się w Paryżu, nic nie będzie jak dawniej. Łysy i napakowany agent CIA nie uznaje kompromisów i nie wie, co to litość. Kocha swoją robotę, a podczas misji z twarzy nie schodzi mu uśmiech. James (Jonathan Rhys Meyers) to kompletne przeciwieństwo Charliego. Zostają przydzieleni jako partnerzy do tego samego zadania. W ciągu najbliższych czterdziestu ośmiu godzin James będzie musiał bardzo szybko polubić pracę ze swoim nowym partnerem. Albo się dogadają, albo zginą. 
Monolith Films

Zabójca od 05.11.2010
Film sensacyjny (USA, 2007)
Reż.: Philip G. Atwell
Obsada: Jet Li, Jason Statham
Agent FBI Jack Crawford ma w życiu tylko jeden cel: zemstę. Wszystko na skutek zamordowania przez seryjnego mordercęjego przyjaciela Toma Wynne'a. Wściekłość w agencie potęguje fakt, że Rogue nie poprzestał na przyjacielu, lecz zabił również całą jego rodzinę. Obsesja na punkcie wyrównania rachunków na dobre skomplikowała już karierę i życie Crawforda, który na każdym kroku dostrzega teraz malwersacje, winę i zdradę. Wszystko zmienia się w momencie, w którym Rogue wychodzi z ukrycia by zlikwidować spór pomiędzy dwoma azjatyckimi narkotykowymi mafiami. Jack trafia na ślad zabójcy co zbliża go do ostatecznej rozgrywki, która dla obu mężczyzn przyniesie zaskakujący finał...
SPI

Pojedynek od 05.11.2010
Kryminał (USA, 2007)
Reż.: Kenneth Branagh
Obsada: Michael Caine, Jude Law, Kenneth Branagh
Andrew Wyke (Michael Caine) to słynny pisarz, który zarobił miliony jako autor popularnych powieści detektywistycznych. Od czasu, kiedy żona opuściła go dla młodszego mężczyzny, mieszka sam okazałej rezydencji. Kochanek żony, Milo Tindle (Jude Law), to początkujący aktor, a jednocześnie błyskotliwy i czarujący przystojniak. Pewnego dnia Wyke nieoczekiwanie składa mu zaskakującą propozycję. Chodzi o skok na ukrytą w pewnym sejfie wartą majątek biżuterię. W zamian Wyke da żonie rozwód. Pełen wiary w swoje możliwości Tindle zgadza się. Rozpoczyna się fascynujący pojedynek doświadczonego starego wygi z młodym wilczkiem, pojedynek, o wyniku którego zadecyduje nie siła mięśni, ale siła i sprawność umysłu.
Monolith Films

Dom z kości od 12.11.2010
Horror (USA, 2010)
Reż.: Jeffery Scott Lando
Obsada: Charisma Carpenter
Do stylowego, otoczonego starym sadem domu wprowadza się ekipa telewizyjnego reality show o poszukiwaniu duchów. Gość specjalny, medium Heather (Charisma Carpenter), od razu wyczuwa w tym miejscu niezwykle intensywną aktywność sił nadprzyrodzonych. Producent programu początkowo reaguje na jej niedorzeczne twierdzenia pełnym ironii śmiechem, jednak kiedy w domu zaczynają się dziać rzeczy racjonalnie niewytłumaczalne, a członkowie ekipy jeden po drugim giną w dramatycznych okolicznościach, uśmiech gaśnie mu na twarzy. Lekceważąc ostrzeżenia, na miejsce przybywa pewny siebie, arogancki gospodarz show Quentin (Corin Nemec). On równie szybko przekonuje się, że dom naprawdę żyje własnym życiem, a jedynym ratunkiem na przetrwanie jest odkrycie straszliwej tajemnicy z przeszłości. 
Monolith Films

Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka od 12.11.2010
Przygodowy (USA, 2006)
Reż.: Gore Verbinski
Obsada: Johnny Depp, Geoffrey Rush, Orlando Bloom, Keira Knightley
Kapitan Jack Sparrow musi spłacić dług, który zaciągnął u władcy mórz - Davy Jonesa. Jeżeli tego nie uczyni, zostanie skazany na wieczne potępienie. Jego problemy oczywiście kompletnie rujnują plany ślubu Willa Turnera z piękną Elizabeth Swann, którzy wyruszają z Kapitanem Sparrow w rejs pełen niezwykłych, nowych przygód. Druga część słynnego już filmu to również doskonałe efekty specjalne i dużo humoru.
©Disney Enterprises, Inc.  All rights reserved

Piraci z Karaibów: Klątwa czarnej perły od 12.11.2010
Przygodowy (USA, 2003)
Reż.: Gore Verbinski
Obsada: Johnny Depp, Geoffrey Rush, Orlando Bloom, Keira Knightley
Karaiby, wiek XVIII. Beztroskie, wręcz idylliczne, pirackie życie pełnego zawadiackiego wdzięku Kapitana Jacka Sparrowa (Johnny Depp), wali się w gruzy, gdy dosięga go ręka Nemesis w osobie przebiegłego i podstępnego Kapitana Barbossy (Geoffrey Rush), który ukradł wcześniej jego statek Czarną Perłę. Barbossa atakuje miasto Port Royal i porywa córkę gubernatora, piękną Elizabeth (Keira Knightley). Sparrow zawiera sojusz z Willem Turnerem (Orlando Bloom), zdeterminowanym, by uratować ukochaną i razem ruszają w pościg za Czarną Perłą na skradzionym, najszybszym okręcie brytyjskiej floty. Will nie wie jednak, że na kapitanie Barbossie i całej jego załodze ciąży straszliwa klątwa związana z ukrytym skarbem.
© Disney/ Jerry Bruckheimer

Autor widmo od 19.11.2010
Thriller (Francja, Niemcy, USA, Wielka Brytania, 2010)
Reż.: Roman Polański
Obsada: Ewan McGregor, Pierce Brosnan, Olivia Williams, Kim Cattrall
Były premier Wielkiej Brytanii, Adam Lang (Pierce Brosnan), zleca napisanie swoich wspomnień partyjnemu działaczowi Michaelowi McArze. Przed zakończeniem pracy McAra ginie jednak w zagadkowych okolicznościach. Do skończenia autobiografii Lang zatrudnia więc profesjonalnego "ghostwritera" (Ewan McGregor). Ten, w trakcie prac nad książką odkrywa sekrety, przez które znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Ktoś za wszelką cenę nie chce dopuścić do ujawnienia prawdy. Najnowsze dzieło Romana Polańskiego ani trochę nie ustępuje poziomem poprzednim filmom twórcy Chinatown, Dziecka Rosemary czy Pianisty. Autor widmo to świetnie zrobiony, klasyczny thriller, doskonale zagrany (Brosnan i McGregor), a Polański po raz kolejny udowadnia, że jest mistrzem w budowaniu atmosfery napięcia i grozy.
SPI

Piraci z Karaibów: Na krańcu świata od 19.11.2010
Przygodowy (USA, 2003)
Reż.: Gore Verbinski
Obsada: Johnny Depp, Geoffrey Rush, Orlando Bloom, Keira Knightley
Karaiby, wiek XVIII. Beztroskie, wręcz idylliczne, pirackie życie pełnego zawadiackiego wdzięku Kapitana Jacka Sparrowa (Johnny Depp), wali się w gruzy, gdy dosięga go ręka Nemesis w osobie przebiegłego i podstępnego Kapitana Barbossy (Geoffrey Rush), który ukradł wcześniej jego statek Czarną Perłę. Barbossa atakuje miasto Port Royal i porywa córkę gubernatora, piękną Elizabeth (Keira Knightley). Sparrow zawiera sojusz z Willem Turnerem (Orlando Bloom), zdeterminowanym, by uratować ukochaną i razem ruszają w pościg za Czarną Perłą na skradzionym, najszybszym okręcie brytyjskiej floty. Will nie wie jednak, że na kapitanie Barbossie i całej jego załodze ciąży straszliwa klątwa związana z ukrytym skarbem.
©Disney Enterprises, Inc.  All rights reserved

Papierowy bohater od 19.11.2010
Komedia obyczajowa (USA, 2009)
Reż.: Kieran Mulroney, Michele Mulroney
Obsada: Ryan Reynolds, Jeff Daniels
Richard (Jeff Daniels) to niespełniony pisarz z problemami. Jest w średnim wieku, ale tak naprawdę nigdy nie odważył się mentalnie wejść w dorosłość. Od dzieciństwa jego najbliższym przyjacielem jest wyimaginowany, arogancki superbohater Kapitan Doskonały (Ryan Reynolds). Na domiar złego jakiś czas temu opuściła go wena twórcza. Ulegając namowom niezadowolonej żony (Lisa Kudrow), Richard przenosi się na Long Island, licząc na to, że w pięknej zimowej scenerii znowu poczuje natchnienie. Tam poznaje 17-letnią Abby (Emma Stone), dziewczynę, której tragedia sprzed lat odebrała dzieciństwo. Richard zatrudnia Abby jako opiekunkę do dzieci (których nie ma...). Tę pozornie bardzo niedopasowaną parę połączy specyficzna przyjaźń, która pomoże obojgu wykonać odważny krok do przodu. 
Monolith Films

Człowiek, który gapił się na kozy od 26.11.2010
Komedia sensacyjna (USA, Wielka Brytania, 2009)
Reż.: Grant Heslov
Obsada: George Clooney, Ewan McGregor, Kevin Spacey, Jeff Bridges
Bob Wilton (Ewan McGregor) jest dziennikarzem poszukującym ciekawego tematu do nowego reportażu. Przypadkowo poznany Lyn Cassady (George Clooney) opowiada mu historię, w którą aż trudno uwierzyć. Twierdzi, że jest członkiem eksperymentalnej jednostki wojskowej New Earth Army, która ma zmienić sposób prowadzenia wojny. Wojsko zamierza wykorzystywać paranormalne zdolności żołnierzy. Niestety zaginął założyciel jednostki Bill Django (Jeff Bridges) i Cassady musi go odnaleźć. Reporter, licząc na zdobycie historii swojego życia, rusza razem z nim. Ta niezwykle zabawna czarna komedia powstała w oparciu o prawdziwe, choć niezwykłe wydarzenia i jest adaptacją książki Jona Ronsona pod tym samym tytułem. Film zostanie pokazany podczas festiwalu filmowego w Wenecji.
SPI

 

prstats.po?p=220647

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 25.09.2014