Kulisy Gali Polsat Boxing Night: Gołota - Saleta

Data: 
20 lut 2013

teaser_30.jpg

Gala Polsat Boxing Night: Gołota – Saleta będzie jednym w największych wydarzeń telewizyjnych w tym roku w Polsce. W pojedynku wieczoru zobaczymy dwie legendy wagi ciężkiej Andrzeja Gołotę i Przemysława Saletę. Galę będzie można zobaczyć wyłącznie w PPV Cyfrowego Polsatu i w telewizji internetowej ipla już od godziny 18.00.

Gala Polsat Boxing Night: Gołota - Saleta pokazywana będzie w jakości SD i HD. Obraz z Ergo Arenie zarejestruje 16 kamer, dzięki którym widzowie PPV w Cyfrowym Polsacie i ipla, będą mogli dotrzeć do szatni zawodników, obserwując poza samą walką również ostatnie chwile przed starciem.

Pojedynki skomentuje Andrzej Kostyra z Polsatu Sport, a gośćmi Jerzego Mielewskiego w studio będą ekspert bokserski - Janusz Pindera, wielokrotna mistrzyni świata i Europy w boksie i kick-boxingu Iwona Guzowska oraz aktualny Mistrz Europy w kategorii junior ciężkiej  Mateusz Masternak.

Rozmowy z zawodnikami przeprowadzi Mateusz Borek, a z gośćmi Polsat Boxing Night rozmawiać będzie Karolina Szostak. Galę poprowadzą Waldemar Kasta i Paweł Wójcik, a producentem wykonawczym jest Federacja KSW.

Plan transmisji:

22.02 godzina 15.00 "Ceremonia ważenia zawodników przed Polsat Boxing Night", live Polsat Sport i Polsat Sport News

23.02 godzina 18.00 studio Polsat Boxing Night, na żywo w PPV Cyfrowego Polsatu i ipla

23.02 godzina 18:30 Gala Polsat Boxing Night, na żywo w PPV Cyfrowego Polsatu i ipla

 

Cyfrowy Polsat udostępni chętnym mediom bezpłatny dostęp do serwisu zdjęciowego już w trakcie trwania gali. Zgłoszenia z wnioskiem o dostęp prosimy przesyłać na adres email: golota-saleta@polsat.com.pl

prstats.po?p=235111

Ostatnia aktualizacja 24.09.2014