KSW 26 w PPV Cyfrowego Polsatu i IPLI!

Data: 
14 mar 2014

Od dziś można zamawiać dostęp do 26 Gali Konfrontacji Sztuk Walki, która odbędzie się już 22 marca br. w warszawskiej Hali Torwar. Podczas walki wieczoru zobaczymy pojedynek pomiędzy Michałem Materlą i Jayem Silvą w rywalizacji o pas Międzynarodowego Mistrza Federacji KSW. Na ringu pojawią się także m.in. mistrz KSW w wadze ciężkiej Karol Bedorf, charyzmatyczny Marcin Różalski, utalentowany Artur Sowiński, a w rywalizacji kobiet – waleczna Kamila Porczyk! Wydarzenie na żywo w systemie „pay-per-view” (PPV) będą mogli obejrzeć abonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy największej telewizji internetowej IPLA. Dostęp, również w jakości HD, kosztuje 40 zł. Specjalnie dla widzów PPV zostanie przygotowane studio gali, które poprowadzą znakomici dziennikarze Polsatu Sport.

Podczas 26 Gali KSW zawodnicy stoczą w stolicy 8 walk. Oprócz najważniejszego starcia wieczoru, w którym Michał Materla będzie bronił pasa Międzynarodowego Mistrza Federacji KSW w walce z Jayem Silvą, widzowie obejrzą emocjonujące pojedynki: Karola Bedorfa, Marcin Różalski vs Nandor Guelmino, Anzor Azhiev vs Artur Sowiński, Goran Reljic vs Karol Celiński, Arbi Shamaev vs Helson Henriques oraz Michał Andryszak vs Paul Słowiński. W pojedynku kobiet zmierzą się po raz pierwszy: pięciokrotna mistrzyni świata w fitness Kamila Porczyk i niepokonana na zawodowych ringach – Iryna Shaparenko. To będzie wieczór pełen wrażeń!

Bezpośrednio przed galą, o godz. 19.00 dla widzów Cyfrowego Polsatu i użytkowników IPLI rozpocznie się studio prowadzone przez dziennikarzy Polsatu Sport, a od godz. 20.00 widzowie zobaczą otwarcie wydarzenia i pierwszą walkę.

KSW 26 w Cyfrowym Polsacie

Dostęp do gali mogą zamówić w usłudze PPV abonenci Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych. Przekaz z hali na Torwarze będzie nadawany w dwóch formatach – standardowym (SD) na kanale 146 oraz w wysokiej rozdzielczości (HD) na pozycji 147 w dekoderach satelitarnych.

Zamówienia można składać już od 14 marca za pomocą jednego z trzech kanałów:

  • Przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA (dla dekoderów satelitarnych) wysłany na nr 7043,
  • W internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,
  • W telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50, 222 127 255 (z tel. stacjonarnego), 699 44 50 50 (z tel. komórkowego).

Zamówienia przyjmowane będą aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 18.00 w dniu odbywania się gali, czyli 22 marca br.

Klienci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:

  • Portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu,
  • Przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
  • E-płatności.

KSW 26 w IPLI

KSW 26 w PPV na żywo będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem telewizji internetowej IPLA – w serwisie www.ipla.tv oraz aplikacji IPLA na: komputery z systemem Windows, Smart TV (Samsung, LG) oraz urządzenia mobilne z systemem Android. Przekaz będzie dostępny dla użytkowników z terytorium Polski, a dostęp do wydarzenia, zarówno w jakości SD, jak i HD kosztuje 40 zł. Zamówienia można składać już od 14 marca br. na stronie www.ipla.tv. Płatności można realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Karta walk:

Michał Materla vs Jay Silva

Karol Bedorf vs przeciwnik nieznany

Marcin Różalski vs Nandor Guelmino

Anzor Azhiev vs Artur Sowiński

Goran Reljic vs Karol Celiński

Kamila Porczyk vs Iryna Shaparenko

Michał Andryszak vs Paul Słowiński

 

dodatkowa walka:

Arbi Shamaev vs Helson Henriques

prstats.po?p=271051

Ostatnia aktualizacja 23.09.2014