Konkurs fotograficzny Cyfrowego Polsatu i Discovery World

Data: 
01 lip 2009

W najnowszym wydaniu tygodnika Wprost platforma satelitarna Cyfrowy Polsat wraz z kanałem Discovery World ogłosili ogólnopolski konkurs na najciekawsze zdjęcie z podróży po Polsce. Nagrodą główną jest najwyższej klasy sprzęt fotograficzny, a z 12 najlepszych zdjęć zostanie wydana specjalna edycja kalendarza na 2010 rok.

Konkurs skierowany jest do wszystkich osób lubiących zabawę z aparatem. Prace mogą poruszać dowolną tematykę i pochodzić z nawet najbardziej odległego miejsca w Polsce. Mile widziane są ujęcia pokazujące aspekty nieznane szerokiej publiczności, ale urokliwe i stanowiące o prawdziwym obliczu Polski.

Spośród nadesłanych prac komisja konkursowa wybierze te najciekawsze, które posłużą do zaprojektowania wyjątkowego kalendarza na 2010 rok. Najwyżej ocenione zdjęcie zostanie nagrodzone profesjonalnym sprzętem fotograficznym. Trzy wyróżnione osoby otrzymają zestawy satelitarne HD Cyfrowego Polsatu wraz z ofertą programową. Na kolejnych 10 laureatów czekają nagrody pocieszenia w postaci zestawów upominków od Organizatorów.

Ogłoszenia konkursowe będę się ukazywały w tygodniku Wprost przez 8 kolejnych tygodni. Na zgłoszenia Organizatorzy - Cyfrowy Polsat i Discovery World - czekają do 25 sierpnia br. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 31 sierpnia br. również w tygodniku Wprost.
 
Więcej informacji na temat konkursu "Pokaż nam Polskę, jakiej nie znamy" można znaleźć na stronie www.cyfrowypolsat.pl.

prstats.po?p=220644

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 26.09.2014