Konkurs CBS Reality i Cyfrowego Polsatu Odwiedź świat kryminalnych zagadek i graj o wyjątkowe nagrody!

Data: 
12 lis 2020

Kanał telewizyjny CBS Reality i Cyfrowy Polsat, operator największej polskiej platformy satelitarnej i dostawca nowoczesnych usług multimedialnych, zapraszają abonentów do udziału w konkursie. Na zwycięzców czekają wyjątkowe nagrody.

Konkurs – odwiedź świat kryminalnych zagadek

W związku z premierą najnowszej serii „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” kanał CBS Reality przygotował konkurs dla abonentów Cyfrowego Polsatu. Składa się on z czterech tygodniowych etapów – co tydzień do wygrania będzie jedna nagroda główna – telewizor LG OLED 55” 4K (Ultra HD) oraz dziesięć nagród pocieszenia – głośnik JBL FLIP Essential.

Zadaniem konkursowym będzie rozwiązanie trzech zadań zręcznościowo-logicznych o tematyce kryminalnej oraz udzielenie odpowiedzi na pytanie: „Dlaczego to właśnie Ciebie inspektor Biskupska powinna wybrać na swojego asystenta?”. Grażyna Biskupska to najsłynniejsza kobieta oficer polskiej służby mundurowej, a w serii opowiada o pięciu trudnych sprawach, przy których pracowała w ogarniętej przemocą Warszawie lat 90.

Aplikacja konkursowa wraz ze wszystkimi szczegółami dostępna jest na stronie https://sklep.cyfrowypolsat.pl/konkurscbsreality

Dostępny na pozycji 82 w telewizji satelitarnej i kablowej IPTV Cyfrowego Polsatu kanał CBS Reality prezentuje autentyczne, szokujące, wstrząsające, a jednocześnie angażujące historie z życia wzięte. Na kanale można oglądać wielokrotnie nagradzane seriale dokumentalne, które zmuszają widzów do refleksji, jednocześnie inspirując i motywując. Kanał regularnie inwestuje w oryginalne produkcje kryminalne, a w jego portfolio znajdują się takie popularne serie jak „Detektyw Malton kontra zbrodnia”, „Tropami zbrodni”, „Spisane krwią”, „Głos Mordercy”, „Rozwikłać zbrodnię” czy dwa programy, które powstały w Polsce: „Zawód: profiler” i „DNA polskich zbrodni”. Jesienią 2020 roku premierę miały dwie kolejne polskie produkcje własne: „Dzieci siostry Bernadetty” oraz „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej”.

 

Kategoria: 
Obraz: 
Ostatnia aktualizacja 18.11.2020