„Kibicuj naszym” – nowa promocja w Cyfrowym Polsacie i Jerzy Dudek gościnnie w spocie telewizyjnym

Data: 
02 cze 2021

Z okazji zbliżających się wielu ważnych wydarzeń sportowych Cyfrowy Polsat wprowadził nową promocję w usłudze telewizyjnej – „Kibicuj naszym”. Klienci zainteresowani telewizją satelitarną lub kablową IPTV mają możliwość skorzystania z dostępu do bogatej oferty kanałów sportowych w wygodnych pakietach, a na start otrzymają pełną ofertę programową za 0 zł nawet przez 2 miesiące oraz super prezent – piłkę Adidas do wybranych ofert. Jednocześnie ruszyła nowa kampania reklamowa, w której gościnnie występuje Jerzy Dudek, były bramkarz reprezentacji Polski.

Niepowtarzalne sportowe emocje

Najbliższe tygodnie przyniosą wiele wspaniałych sportowych emocji. Przygotowana przez Cyfrowy Polsat promocyjna oferta telewizji satelitarnej i kablowej IPTV, dostępna już od 30 zł miesięcznie, daje możliwość dobierania pakietów dodatkowych takich jak Polsat Sport Premium czy Eleven Sports. Wybierając mistrzowską ofertę z Pakietem L oraz dowolnym pakietem dodatkowym z łącznym abonamentem w wysokości co najmniej 70 zł/mies., klient otrzyma dodatkowo niepowtarzalną piłkę Adidas. Oferta skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych abonentów.

tv.jpg

Telewizja dopasowana do zainteresowań

W ramach bogatej oferty telewizji satelitarnej oraz kablowej IPTV Cyfrowy Polsat umożliwia dopasowanie telewizji do potrzeb i zainteresowań. Zapewnia wybór pomiędzy atrakcyjnymi pakietami podstawowymi: S, M i L, które można swobodnie łączyć z pakietami tematycznymi.

Dla wszystkich fanów sportu oferuje dostęp do nawet 11 kanałów sportowych w pakietach podstawowych, m.in. Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Eurosport 1 i 2 czy TVP Sport. Każdy z pakietów podstawowych można uzupełnić o sportowe Pakiety Premium:

  • Polsat Sport Premium z 2 kanałami Polsat Sport Premium oraz 4 serwisami telewizyjnymi premium w systemie PPV m.in. z rozgrywkami Ligi Mistrzów UEFA (20 zł/mies.),
  • Eleven Sports z 3 kanałami Eleven Sports, a na nich sportowe hity m.in. Formula 1, LaLiga Santander, Ligue 1 Uber Eats czy Serie A TIM (10 zł/mies.),
  • Ekstraklasa z 2 kanałami sportowymi z PKO BP Ekstraklasą (10 zł/mies.).

Poza zestawami kanałów sportowych dostępne są także filmowe Pakiety Premium: HBO z serwisem HBO GO, Cinemax i FilmBox czy z bajkami – Dla dzieci. 

Cyfrowy Polsat oferuje nie tylko bogaty wybór programów telewizyjnych, nowoczesne dekodery, ale również dostęp do serwisów online Cyfrowy Polsat GO i HBO GO oraz usług dodatkowych: Multiroom, nPVR czy CatchUP.

Kibicuj naszym – nowe spoty reklamowe z Jerzym Dudkiem

Sportową ofertę wspiera kampania w telewizji, radiu i Internecie, na którą składa się m.in. nowy spot reklamowy w dwóch wersjach (30” oraz 15”). Filmy wprowadzają widzów w niepowtarzalny sportowy nastrój. Na tle rodzinnego piłkarskiego turnieju przedstawiona jest bogata oferta kanałów sportowych Cyfrowego Polsatu. Dwóch młodych fanów piłki powalczy o punkty na przydomowym boisku. W roli sędziego i ojca występuje Jacek Braciak. Do walki rodzinę dopinguje były bramkarz reprezentacji Polski – Jerzy Dudek, gościnnie występujący w nowym spocie.

Linki do spotów:

Metryczka kampanii:

Kreacja - Agencja Grey Group

Produkcja - TFP Mariusz Matwiejczuk

Postprodukcja – wideo: Televizor; audio: Ztudio&Burza

Reżyser – Piotr Janowski

Media - TV, online, radio

Dom mediowy – Vizeum

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 02.06.2021