Kanały z portfolio AXN w „otwartym oknie” w Cyfrowym Polsacie!

Data: 
19 lip 2016

Od dzisiaj do 31 października br. abonenci Cyfrowego Polsatu korzystający minimum z pakietu Mini HD, lubiący inspirujące, pełne akcji, intryg i tajemnic filmy oraz seriale, otrzymają w ramach „otwartego okna” dostęp do 5 fascynujących kanałów: AXN, AXN HD, AXN Black, AXN White, AXN Spin HD. Wybrane seriale oraz 4 kanały w jakości HD z portfolio AXN dostępne będą również bez dodatkowych opłat – zarówno w domu, jak i poza nim – za pośrednictwem serwisu Cyfrowy Polsat GO.

Ponadto w telewizji internetowej IPLA w ramach pakietu IPLA FILMY I SERIALE użytkownicy znajdą dostęp do odcinków popularnych seriali z kolekcji AXN Now.

axn_oo_3.png

Włącz dekoder i poznaj świat AXN!

Na pozycji 35. abonenci Cyfrowego Polsatu znajdą oferujący najchętniej oglądane seriale przygodowe, kryminalne, sci-fi, obyczajowe oraz sensacyjne, a także wyselekcjonowane filmy akcji – kanał AXN HD. Jego odpowiednik w jakości standardowej natomiast – AXN, na pozycji 515. Dostępny na pozycji 37. kanał AXN Black zaproponuje pełne akcji, napędzane przez odważne i charyzmatyczne osobowości seriale i programy typu reality. Znajdujący się na pozycji 36. kanał AXN White zaskoczy połączeniem szczypty kryminału z intrygą i inspirującymi historiami. Skierowany do widzów między 13. a 24. rokiem życia AXN Spin natomiast przeniesie w świat najnowszych seriali, kultowych filmów, muzyki, filmów animowanych oraz kreskówek – kanał ten widzowie znajdą na pozycji 140.

„Mad Dogs” i „The Player” w serwisie Cyfrowy Polsat GO oraz w IPLI

„Mad Dogs” to amerykański serial akcji z elementami czarnego humoru, którego bohaterami są czterej czterdziestolatkowie: Cobi (Steve Zahn), Lex (Michael Imperioli), Gus (Romany Malco) i Joel (Ben Chaplin). Stworzony przez Johna Rogersa i Johna Foxa serial „The Player” opowiada o byłym oficerze wywiadu, który rozpoczyna pracę w tajemniczej organizacji. Oba seriale dostępne będą dla abonentów Cyfrowego Polsatu na dekoderach podłączonych do Internetu – w serwisie Cyfrowy Polsat GO. Abonenci posiadający aktywną opcję ON THE GO otrzymają także możliwość oglądania ich poza domem – na urządzeniach mobilnych.

Pozostali użytkownicy, dzięki telewizji internetowej IPLA, będą mogli oglądać je na laptopie, tablecie, smartfonie czy w Smart TV w ramach pakietu IPLA FILMY i SERIALE.

Filmowe i serialowe propozycje AXN – niektóre z szerokiego wachlarza propozycji

„Zabójcze umysły: poza granicami” to drugi spin-off popularnej na całym świecie produkcji. Nowa odsłona serii opowiada o elitarnej grupie agentów FBI, pod dowództwem Jacka Garetta (w tej roli Gary Sinise), zajmującej się rozwiazywaniem spraw kryminalnych dotyczących obywateli USA, przebywających poza granicami kraju. W najnowszych odcinkach członkowie jednostki podejmą się m. in. śledztwa dotyczącego młodego chłopaka, który obudził się w slumsach Bombaju oraz pościgu za porywaczami Amerykanina w Kairze. Nowe odcinki serialu „Zabójcze umysły: poza granicami” emitowane są w każdą środę o 21.05.

„Hulk” – Eric Bana wciela się w postać naukowca Bruce'a Bannera, który w wyniku nieudanego eksperymentu przeistacza się w niezwykłego zielonego stwora. Bana gra zarówno postać naukowca, jak i stworzonego przez Industrial Light and Magic nadczłowieka Hulka. Zdobywczyni Oscara Jennifer Connelly wcieliła się w Betty Ross, naukowca, której niestety przypadkiem udało się uwolnić Hulka. Nick Nolte gra ojca Bruce'a, a Sam Elliot odtwarza postać ojca Betty, oficera amerykańskiego wywiadu.

„Krucjata Bourne’a” to amerykańsko-niemiecki thriller szpiegowski z 2004 roku oparty na twórczości Roberta Ludluma. Choć tytuł filmu jest taki sam jak drugiej powieści Ludluma o Jasonie Bournie, jego fabuła przyjmuje zupełnie inny przebieg. Mimo amnezji Bourne (Matt Damon) układa sobie powoli normalne życie z ukochaną Marie u boku. Ale krwawa przeszłość znowu daje o sobie znać i Bourne ledwo uchodzi z życiem z zamachu. Musi kryć się przed nieznanym wrogiem, lecz nie jest bezbronny – wkrótce okaże się, że i on potrafi być nieuchwytny i zdeterminowany w walce. Rozpoczyna się polowanie: by przeżyć, Bourne musi wrócić do dawnego życia.

„Szybko i wściekle” – Dominic Toretto (Vin Diesel) wraca do Los Angeles zdruzgotany śmiercią swojej ukochanej. W Mieście Aniołów spotyka Briana O’Connera (Paul Walker), którego przywrócono do służby w FBI. Toretto dowiaduje się, że jego dziewczyna zginęła z ręki gangstera należącego do gangu narkotykowego ściganego przez O’Connera. Żądni zemsty Dominic i Brian, planujący rozbić przestępczą szajkę, zostają zmuszeni do zażegnania dawnego sporu i łączą siły, by stawić czoła wspólnemu wrogowi.

 

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 19.07.2016