Kanały AXN w prezencie dla abonentów Cyfrowego Polsatu

Data: 
13 wrz 2013

Od 13 września (piątek) do 12 listopada (wtorek) br., czyli przez dwa kolejne miesiące, wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymują w ramach „otwartego okna” promocyjny dostęp do trzech kanałów należących do Sony Pictures Television Networks – AXN oraz AXN White i AXN Black, w które po rebrandingu już 1 października zmienią się dotychczasowe kanały AXN Crime i AXN SciFi. Dzięki promocji widzowie będą mieć możliwość zapoznania się z ciekawą ofertą programową kanałów i wieloma nowościami, które znalazły się w ich jesiennej ramówce.

Kanały AXN dostarczają widzom rozrywki i wielu emocji – to pełne napięcia kino akcji, które z wypiekami na twarzy obejrzą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Jesienią na kanałach, które abonenci Cyfrowego Polsatu zobaczą w „otwartym oknie”, premierę będą mieć nowe seriale: ”Przekraczając granice”(„Crossing Lines”), ”Lista klientów” („The Client List”) i ”Czarna lista”(„The Blacklist”).

Na kanale AXN widzowie znajdą wielokrotnie nagradzane, najchętniej oglądane seriale oraz wyselekcjonowane filmy akcji. W najbliższy poniedziałek, 16 września, o godz. 22.00 wyemitowana zostanie dwugodzinna premiera nowego serialu „Przekraczając granice” – opowiadającego o pracy Międzynarodowego Biura Kryminalnego. W rolach głównych zobaczymy, m.in. zdobywcę nagrody Emmy i Złotego Globu - Donalda Sutherlanda oraz znanego fanom serialu „Skazany na Śmierć” - Williama Fichtnera. W październiku rozpocznie się także emisja długo wyczekiwanego serialu „Czarna lista” o byłym agencie specjalnym Raymondzie, jednym z najbardziej poszukiwanych przez FBI uciekinierów.

AXN White to angażujące i intrygujące kino amerykańskie i europejskie, najnowsze znane i lubiane pozycje serialowe i filmowe. 2 października o godz. 21.05 widzowie obejrzą pierwszy odcinek serialu „Lista Klientów” („The Client List”) z Jennifer Love Hewitt, o perypetiach samotnej matki prowadzącej podwójne życie. Inne tytuły emitowane na AXN White to: Grand Hotel”, „Jedz, módl się i kochaj” („Eat, Pray and Love”),Linie życia” („Life Lines”), „Wszystko dla pań” („The Paradise”) czy „Zaklinacze koni” („Heartland”).

AXN Blackto kanał oferujący mocne oblicze akcji, na jego ramówkę składają się amerykańskie seriale, programy typu reality series i filmy akcji. Znane tytuły AXN Black to, m.in: „Spartakus”, „No Limit” (scenariusz - Luc Besson), „Justified”, a także „Czarne Złoto” („Black Gold”), „Pogromcy kaczek”(„Duck Commander”) oraz „Bohater”(„Hero”). 7 października o godz.22.05 premiera serialu „Spartakus: Krew i piach”.

Promocję „otwarte okno” dla abonentów Cyfrowego Polsatu oraz rebranding kanałów AXN wspierać będzie kampania telewizyjna w kanałach AXN, Polsacie i kanałach tematycznych Telewizji Polsat, kampania online w serwisach: IPLA.TV, Wp.pl, Facebook.com, Spotify.com, Youtube.com, Gazeta.pl, Interia.pl, Filmweb.pl oraz w mediach wewnętrznych Cyfrowego Polsatu: na stronie www.cyfrowypolsat.pl, w kanale abonenckim, a także na profilu operatora w serwisie Facebook.com.

prstats.po?p=253906

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 24.09.2014