Joanna Brodzik i Paweł Wilczak w kolejnej odsłonie kampanii reklamowej – oszczędzanie przez wydawanie

Data: 
15 kwi 2014

15 kwietnia br. Cyfrowy Polsat i Plus uruchomiają drugą odsłonę kampanii reklamowej z Joanną Brodzik i Pawłem Wilczakiem, obejmującą nowo wprowadzone do programu smartDOM usługi finansowe PlusBanku.

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak w spocie TV informują o oszczędnościach, które klientom Plusa i Cyfrowego Polsatu przynosi aktywne korzystanie z karty płatniczej PlusBanku wydawanej do Konta Plus. Spot będzie miał też swoją kontynuację w postaci virala dostępnego w Internecie.

- Udział w kolejnej odsłonie kampanii smartDOM dał nam dużo satysfakcji. Po raz kolejny mieliśmy szansę stanąć wspólnie przed kamerą. Podobają nam się scenariusze spotów i virali, które są zabawne i jednocześnie dobrze komunikują korzyści oferty. Tak jak w przypadku pierwszych spotów, także teraz reklamy telewizyjne mają swoją kontynuację w Internecie. Ta druga, internetowa, część zdecydowanie dodaje kolorytu fabule– mówi Joanna Brodzik.

Druga odsłona kampanii reklamowej z udziałem Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka będzie dostępna w telewizji i w Internecie już od dzisiaj. Obejmie ona największe stacje telewizyjne – Polsat, TVN, TVP1, TVP2 oraz kanały tematyczne. W Internecie program smartDOM będzie komunikowany m.in. w serwisach: gazeta.pl, onet.pl, interia.pl, ipla.tv, na stronach Netshare, w wyszukiwarkach oraz mediach społecznościowych (www.facebook.com/plus oraz www.facebook.com/cyfrowypolsat) i blogosferze.

PlusBank w programie smartDOM

Wprowadzony 18 lutego br. program smartDOM, umożliwiający oszczędzanie przez dodawanie kolejnych usług, obejmował do niedawna usługi telewizji, dostępu do Internetu i telefonii, a od wczoraj również sprzedaż energii elektrycznej. Od tygodnia klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu korzystający z Konta Plus w PlusBanku za każde 500 zł wydane kartą debetową lub kredytową oraz naklejką MasterCard PayPass™ mogą dodatkowo:

  • obniżyć abonament wybranej usługi o 5% lub
  • zyskać 5% do wartości doładowania dla telefonu Plus Mix lub Plus na Kartę.

Nowoczesne usługi PlusBanku zostały zaoferowane w blisko 1200 punktach sprzedaży obydwu operatorów. Dodatkowo dla osób zainteresowanych założeniem konta zdalnie, bank uruchomił specjalny moduł do zakładania Konta Plus na plusbank.pl oraz infolinii banku bez konieczności odwiedzania punktów sprzedaży i oddziałów banku. Posiadacze Konta Plus otrzymają w PlusBanku nowoczesną bankowość mobilną, która oferuje:

  • dostęp do usług przez Internet, telefon i SMS,
  • darmowe wypłaty z największej sieci bankomatów w kraju – „Euronet”,
  • aplikację mobilną plusbank24,
  • dostęp do kredytu w koncie, który przez pierwsze 30 dni jest całkowicie bezpłatny.

W sieci sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu będzie można również skorzystać z kredytu gotówkowego, który kilkukrotnie zajmował już 1 miejsce w rankingach przygotowywanych m.in. przez analityków portalu eBroker.pl i TotalMoney.pl. Proces wnioskowania o kredyt zajmuje zaledwie kilka minut, a gotówka trafia na konto Klienta już nawet w ciągu kilkunastu minut po podpisaniu Umowy.

Program smartDOM to unikalna propozycja odpowiadająca na potrzeby klientów i pozwalająca na korzystne łączenie nowoczesnych usług Plusa (telefon, Internet LTE, prąd), Cyfrowego Polsatu (telewizja satelitarna, Internet LTE) i PlusBanku, dzięki czemu można zapłacić mniej za rachunki i generować duże oszczędności.

Autorem kreacji jest agencja Grey Group, a reżyserem spotów – Bartosz Ignaciuk. Za produkcję filmów reklamowych odpowiada TFP, a postprodukcję powierzono studiu Televisor.

Spot reklamowy jest dostępny pod poniższym linkiem:

https://www.youtube.com/watch?v=tC9-5Q-hETo

prstats.po?p=274967

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 23.09.2014