Jeszcze więcej korzyści w programie smartDOM

Data: 
01 lip 2014

Program smartDOM - wspólna oferta Plusa, Cyfrowego Polsatu i PlusBanku - zostaje poszerzony o korzyści dla osób biorących kredyt gotówkowy w PlusBanku. Tym razem za każde 5.000 zł kredytu klienci otrzymają rabat na abonament lub dodatkową wartość przy doładowaniu w usługach przedpłaconych, obowiązujące co miesiąc przez cały okres spłaty kredytu.

Od 1 lipca klienci biorący kredyt gotówkowy w PlusBanku, za każde 5.000 zł kredytu otrzymają w ramach programu smartDOM:

  • 10% rabatu na wybrany abonament w Plusie lub Cyfrowym Polsacie lub
  • 10% do wartości doładowania dla telefonu Plus Mix lub Plus na Kartę.

Nowy bonus z kredytu gotówkowego można łączyć z dotychczasowymi bonusami wynikającymi z korzystania z Konta Plus w programie smartDOM. Już od kwietnia klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu posiadający konto w PlusBanku za każde 500 zł wydane kartą debetową lub kredytową oraz naklejką MasterCard PayPass™ mogą:

  • obniżyć abonament wybranej usługi o 5% lub
  • otrzymać bonus 5% do wartości doładowania telefonu w usługach Plus Mix lub Plus na Kartę.

Kredyt gotówkowy PlusBanku zajmuje 1 miejsce w rankingach przygotowywanych m.in. przez analityków portalu eBroker.pl czy Bankier.pl. Sam proces wnioskowania o kredyt zajmuje zaledwie kilka minut, a gotówka trafia na konto klienta już nawet w ciągu kilkunastu minut po podpisaniu umowy.

Konto Plus pozwala aktywnym klientom m.in. na:

  • bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • dostęp do kredytu gotówkowego z prowizją 0%,
  • założenie korzystnych lokat mobilnych, np. na 3 misiące z oprocentowaniem 3,35%,
  • udział w loterii, w której do wygrania jest m.in. zwrot kwoty wydanej kartą przez 3 miesiące,
  • otrzymanie nawet 20% extra do każdego doładowania telefonu w Plus na Kartę.

Kredyt gotówkowy i Konto Plus są dostępne w sieci sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa oraz w oddziałach PlusBanku. Szczegółowy opis promocji dostępny na plusbank.pl, www.plus.plwww.cyfrowypolsat.pl

 

Program smartDOM

To unikalna propozycja odpowiadająca na potrzeby klientów i pozwalająca na korzystne łączenie nowoczesnych usług Plusa (telefon, Internet LTE, prąd), Cyfrowego Polsatu (telewizja satelitarna, Internet LTE) i PlusBanku, dzięki czemu można płacić mniej za rachunki i generować duże oszczędności.

prstats.po?p=283093

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 23.09.2014