IPLA – więcej kanałów telewizyjnych, nowe pakiety i bezpłatne testowanie!

Data: 
16 maj 2014

Największa polska telewizja internetowa IPLA jest już dostępna w nowej odsłonie – z 36 kanałami, nowymi pakietami i zmodyfikowanym, przejrzystym układem treści, który ułatwi wyszukiwanie i oglądanie materiałów wideo. Nowością dla widzów jest także możliwość testowania pakietów tematycznych przez 14 dni bez żadnych opłat. Dzięki temu mogą zapoznać się z szeroką ofertą biblioteki serwisu, zanim podejmą decyzję o stałej subskrypcji treści.

10 nowych kanałów linearnych

Na widzów IPLI czeka bogactwo legalnych treści:

 • 36 linearnych kanałów telewizyjnych, w tym aż 10 nowych: AXN HD, AXN Spin, AXN White, AXN Black, Sundance, Da Vinci Learning, Polsat Viasat Nature, Polsat Viasat Explore, Polsat Viasat History i Duck TV,
 • ponad 1400 filmów fabularnych, w tym nowości: „Grawitacja”, „Chce się żyć”, „Wielkie piękno”, „Pod Mocnym Aniołem” i wiele innych,
 • głośne seriale przed premierą telewizyjną,
 • najnowsze programy rozrywkowe, edukacyjne, poradnikowe, przyrodnicze, muzyczne, bajki i wiele innych z anten ponad 30 stacji TV,
 • wydarzenia sportowe na żywo.

Nowe pakiety IPLI

W nowej odsłonie bogata biblioteka IPLI została na nowo pogrupowana tematycznie. Użytkownik odwiedzając serwis IPLA, zobaczy w menu strony 7 kategorii tematycznych: SERIAL, FILM, SPORT, ROZRYWKA, NEWS, WIEDZA i DZIECI oraz kategorie: LIVE (kieruje do wydarzeń dostępnych w IPLI na żywo), KANAŁY TV (kieruje do pełnej oferty kanałów linearnych w serwisie)i PAKIETY.Treści są podzielone tak, żeby szybko i intuicyjnie można było odnaleźć poszukiwane materiały.

W nowych pakietach tematycznych, które w większości odpowiadają kategoriom tematycznym, oprócz treści VOD udostępnianych bez reklam, znalazły się także kanały telewizyjne online z danego obszaru tematycznego. Obecnie w ofercie IPLI znajdują się następujące pakiety:

 • IPLA ROZRYWKA (nowość)
 • IPLA NEWS (nowość)
 • IPLA WIEDZA (nowość)
 • IPLA DZIECI (nowość)
 • IPLA FILMY I SERIALE (wcześniej IPLA PREMIUM)
 • IPLA SPORT
 • IPLA PREMIERY
 • IPLA WORLD
 • IPLA EXTRA

Dla widzów, którzy są zainteresowani tańszym dostępem do większej liczby atrakcyjnych treści przygotowano dwa zestawy pakietów:

 • IPLA MINI ztreściami z IPLA NEWS, IPLA DZIECI, IPLA WIEDZA, IPLA ROZRYWKA,
 • IPLA MAX z treściami z IPLA NEWS, IPLA DZIECI, IPLA WIEDZA, IPLA ROZRYWKA, IPLA FILMY i SERIALE oraz IPLA SPORT.

Abonentom Cyfrowego Polsatu oraz klientom sieci Plus nadal oferowane są przygotowane specjalnie dla nich pakiety – odpowiednio IPLA MIX oraz IPLA PLUS.

W związku z nowościami w ofercie i zmianami funkcjonalnymi, IPLA wprowadziła nowe promocyjne ceny pakietów, które zaczynają się już od 2,90 zł/mies. dla abonentów Cyfrowego Polsatu i od 4,90 zł/mies. dla pozostałych użytkowników.

Bezpłatne testowanie

Chcąc skorzystać z oferty serwisu, widzowie mają teraz możliwość bezpłatnego przetestowania pakietów przez 14 dni, zanim podejmą decyzję o ich stałej subskrypcji. Promocją zostały objęte wszystkie pakiety dostępne w IPLI.

- To nowe rozwiązanie na polskim rynku wideo online, które stanowi duże ułatwienie w korzystaniu z rozrywki online, dlatego w innych krajach cieszy się dużą popularnością. Podczas dwutygodniowego okresu promocyjnego ze wszystkich pakietów można korzystać zupełnie za darmo i bez żadnych ograniczeń, zapoznając się z bogatą i – co najważniejsze – legalną ofertą IPLI – mówi Beata Białkowska, dyrektor zarządzający ds. marketingu w Cyfrowym Polsacie i Plusie.

Przy podejmowaniu decyzji o korzystaniu z pakietu użytkownik wypełnia dane dotyczące płatności kartą płatniczą, jednak czternastodniowy okres próbny wolny jest od jakichkolwiek opłat. W trakcie okresu testowego można zrezygnować z usługi, nie ponosząc żadnych kosztów. Jeżeli użytkownik zdecyduje, że chce nadal korzystać z usługi, wystarczy, że po upływie dwóch tygodni nie zgłosi chęci jej wyłączenia – wtedy opłaty za kolejne 30-dniowe okresy będą co miesiąc automatycznie pobierane z jego karty. To bardzo wygodne rozwiązanie, użytkownik decydujący się na taką formę nie musi pamiętać o płatności na kolejny okres.

Z 14-dniowego okresu testowego mogą skorzystać zarówno nowi użytkownicy, jak i osoby, które już odwiedzały IPLĘ. Dostęp do zasobów IPLA mają internauci za pośrednictwem strony www.ipla.tv, a dzięki specjalnym, ciągle rozwijanym aplikacjom także użytkownicy komputerów z systemem Windows, urządzeń mobilnych z systemami Android, iOS i Windows Phone, telewizorów Smart TV (m.in. LG, Toshiba, Samsung, Panasonic, Sony i Philips), dekoderów Cyfrowego Polsatu, PlayStation 3, Netia Playera i urządzeń Toya.

 

prstats.po?p=278919

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 04.10.2014