Internet LTE na Sopot TOPtrendy Festiwal

Data: 
07 cze 2013

Cyfrowy Polsat i Plus zostali oficjalnymi partnerami technologicznymi i dostawcami szybkiego Internetu LTE na potrzeby festiwalu Sopot TOPtrendy, który po kilku latach przerwy powraca do Opery Leśnej i odbędzie się w dniach 7-9 czerwca br. W trakcie jego już 11. edycji, oprócz tytułowych koncertów TOP i trendy, odbędą się także jubileusze zespołu Big Cyc i grupy Hey, widzowie wybiorą „Największy przebój roku”, a wszystko zakończy tradycyjny maraton kabaretowy.

Cyfrowy Polsat oraz operator sieci Plus zapewniają infrastrukturę techniczną na terenie Opery Leśnej i są oficjalnymi dostawcami Internetu LTE na potrzeby Biura Festiwalowego oraz Biura Prasowego Festiwalu.

Dla uczestników koncertów w Operze Leśnej przygotowane zostało przez obu operatorów specjalne stoisko z tabletami LTE, na którym każdy będzie mógł w wolnej chwili osobiście przetestować działanie superszybkiego Internetu LTE.

Natomiast telewizyjni widzowie koncertów mogą w piątek oraz w niedzielę wygrać najnowocześniejsze smartfony LTE w sieci Plus. W SMS-owych konkursach do wygrania są Samsung Galaxy S4 LTE w piątek, a w niedzielę Nokia Lumia 920 LTE.

Lista artystów występujących w tym roku w Sopocie jest imponująca i gwarantuje wspaniałą zabawę zarówno widzom w Operze Leśnej, jak i przed telewizorami. Piątkowy koncert TOP to występy wykonawców, których płyty osiągnęły w minionym sezonie rekordową sprzedaż, natomiast w sobotnim trendy wystąpiąwykonawcy wybrani przez znane i cenione osobowości dziennikarstwa muzycznego oraz przedstawicieli Telewizji POLSAT. Po raz pierwszy odbędzie się koncert Największy Przebój Roku,w którym wystąpią artyści popularni w radiu, a przebój wybiorą w głosowaniu SMS-owym widzowie. Do tego wspaniałe koncerty jubileuszowe - 25-lecia na scenie zespołu Big Cyc oraz 20-lecia istnienia grupy Hey. Festiwal zakończy się w niedzielę Sopocką Nocą Kabaretową.

prstats.po?p=244297

Ostatnia aktualizacja 24.09.2014