Internet Domowy LTE w Cyfrowym Polsacie na święta przez 6 miesięcy bez opłat

Data: 
22 gru 2017

Gorączka zakupów świątecznych trwa, a w Cyfrowym Polsacie można skorzystać z nowej promocji Internetu Domowego LTE. Teraz superszybkie LTE w domu można mieć aż przez 6 miesięcy bez opłat! Oferta jest dostępna w punktach sprzedaży operatora.

Internet Domowy LTE (ODU-IDU 200) to unikatowy zestaw składający się z zewnętrznego modemu LTE (ODU-200) i routera Wi-Fi (IDU-200), który szczególnie sprawdza się na obszarach o trudnych warunkach geograficznych lub urbanistycznych, na granicy zasięgu i wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do Internetu stacjonarnego, zarówno w blokach, jak i domach jednorodzinnych.

goraczka.png

Nowa promocja to idealny moment na wypróbowanie możliwości Internetu Domowego LTE także dlatego, że oferta zawiera opcję „Internetu na próbę”. Oznacza to, że możemy testować Internet Domowy LTE aż przez 2 miesiące i sprawdzać jego zalety w miejscu naszego zamieszkania bez obaw o długoterminowe zobowiązania. W przypadku zwrotu − zapłacimy tylko opłatę aktywacyjną w wysokości 9 zł i ewentualnie czynsz za udostępnienie sprzętu (opłata miesięczna za zestaw to 15 zł).

Zakup Internetu Domowego LTE jako pierwszej usługi z portfolio Cyfrowego Polsatu i Plusa otwiera także możliwość dołączenia w przyszłości kolejnej usługi – telewizji satelitarnej lub telefonu w sieci Plus – z rabatem 50% w programie smartDOM.

Jak działa zestaw Internetu Domowego LTE?

Zestaw Internetu Domowego LTE sprawdza się idealnie w miejscach nietypowych, jeżeli chodzi o dostępność i siłę sygnału internetowego. Zastosowanie modemu zewnętrznego LTE, który umieszcza się na budynku, pozwala zwiększyć siłę sygnału poprzez wyeliminowanie tłumienia przez ściany i inne elementy konstrukcyjne budynku. Montaż na wysokości ogranicza też wpływ naturalnych barier, np. wysokich budynków lub wzniesień w okolicy. Dzięki temu korzystamy z usługi o dużo lepszych parametrach. Modem można zainstalować niezależnie lub zintegrować z istniejącą instalacją antenową telewizji satelitarnej lub naziemnej, co ogranicza liczbę kabli doprowadzonych do domu. Za pośrednictwem kabla antenowego sygnał trafia do routera Wi-Fi znajdującego się w mieszkaniu, który rozprowadza go po wszystkich pomieszczeniach.

Promocja jest dostępna w salonach sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa do 14 lutego 2018 r., a jej szczegóły znajdują się w regulaminie „Internet Domowy Power LTE 2.0 – 6 miesięcy bez opłat”.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 22.12.2017