"Hotel 52" bezpłatnie w VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu

Data: 
10 wrz 2010

Abonenci Cyfrowego Polsatu w ramach usługi VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa mogą teraz oglądać bezpłatnie wszystkie, także przedpremierowe, odcinki 2 serii "Hotelu 52", która na antenie Telewizji Polsat wystartowała 2 września. 

Już na 7 dni przed telewizyjną emisją, abonenci Cyfrowego Polsatu korzystający z VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej mogą oglądać nowe odcinki 2 serii tego popularnego serialu. Do tej pory odbywało się to za dodatkową opłatą, jednak od dziś, w ramach promocji, opcja ta została udostępniona bezpłatnie. Zdjęto również płatny dostęp do całej serii, pozostawiając jedynie nieodpłatny dostęp do poszczególnych odcinków.

Serial nadal będzie emitowany na kanale VOD 49, wciąż też trzeba każdy odcinek zamówić przez SMS, telefonicznie lub za pośrednictwem http://www.cyfrowypolsat.pl/ z tą różnicą, że obecnie opłata za dostęp do niego wynosi 0 zł. Oferta dotyczy przedpremierowych, jak również już wyemitowanych odcinków 2 sezonu serialu.

Premierowy odcinek nowego sezonu ze świeżą dawką perypetii pracowników i gości tytułowego hotelu na antenę Telewizji Polsat trafił 2 września i obejrzało go ponad 2,5 mln widzów. 

"Hotel 52" to współczesna opowieść rozgrywająca się we wnętrzach czterogwiazdkowego hotelu, usytuowanego w centrum Warszawy. Jej rytm wyznacza dynamika miejsca, w którym możliwie jest każde spotkanie i wszystko może się zdarzyć. Specyfikę historii określają dramatyczne, śmieszne, czasami gorzkie przypadki hotelowych gości, które nieustannie splatają się z osobistymi losami ludzi pracujących w Hotelu 52. Każdy gość to osobna opowieść, a jego przyjazd do hotelu otwiera jej nowy rozdział.

Za sprawą świetnego scenariusza i gwiazdorskiej obsady tworzonej m.in. przez Laurę Samojłowicz, Magdalenę Cielecką, Krzysztofa Kwiatkowskiego i Rafała Królikowskiego  pierwszy sezon serialu zdobył rzesze wiernych fanów.

Bieżąca oferta VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej dostępna jest na kanałach VOD 51 - VOD 65, po wciśnięciu przycisku "i" na pilocie, na stronie www.cyfrowypolsat.pl lub w Centrum Obsługi Klienta: 0801 08 08 08, 222 127 222, 699 00 22 22*.

* Opłata zgodna z planem taryfowym operatora

 

prstats.po?p=220639

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 25.09.2014