HBO GO w prezencie na dekoderach HD Cyfrowego Polsatu

Data: 
18 lip 2014

Od 18 lipca do końca sierpnia br. użytkownicy dekoderów satelitarnych HD Cyfrowego Polsatu otrzymują pełen dostęp do serwisu HBO GO, a za jego pośrednictwem do ponad 2000 godzin filmów i seriali, w tym seriali HBO, m.in. „Gry o tron”, „Rodziny Soprano” czy najnowszej produkcji „Detektyw”. Przez całe wakacje HBO GO na dekoderach HD będzie można oglądać bez dodatkowych opłat. Oferta jest limitowana.

Z promocji skorzystają abonenci posiadający dekodery HD Cyfrowego Polsatu: MINI HD 2000, HD 3000, HD 5000, HD 6000 lub PVR HD 7000 (wszystkie z aplikacją HBO GO) oraz co najmniej pakiet Familijny HD. Po podłączeniu urządzenia do Internetu za pośrednictwem kabla Ethernet lub modułu Wi-Fi, w zainstalowanej na nim aplikacji HBO GO użytkownik aż do końca sierpnia będzie mógł bez dodatkowych opłat oglądać materiały z całej bogatej oferty HBO GO. Po zakończeniu promocji dostęp do tego serwisu oraz kanałów HBO (HBO HD, HBO2 HD i HBO Comedy HD) zapewni pakiet HBO HD HBO GO dostępny w atrakcyjnej cenie w ofertach Cyfrowego Polsatu.

HBO GO to internetowy serwis wideo z ponad dwoma tysiącami godzin seriali produkcji HBO oraz hitów filmowych z aktualnej oferty HBO. Dzięki dostępności HBO GO na dekoderach Cyfrowego Polsatu, ale także na komputerach i urządzeniach mobilnych - smartfonach i tabletach - filmy i seriale z oferty HBO można oglądać w dowolnym czasie i niezależnie od aktualnego miejsca pobytu. HBO GO to nieograniczony dostęp do kinowych hitów oraz pełnych sezonów seriali HBO, takich jak: „Pozostawieni”, „Bez tajemnic”, „Dolina Krzemowa”, „Gra o tron”, „Newsroom”, „Dziewczyny”, „Kompania braci”, „Seks w wielkim mieście”, „Rodzina Soprano”, „Sześć stóp pod ziemią” oraz wielu, wielu innych.

Dekodery HD Cyfrowego Polsatu to wysokiej jakości urządzenia multimedialne, za pośrednictwem których abonenci mogą skorzystać z bogatej i różnorodnej oferty programowej telewizji satelitarnej (z ponad 130 kanałami kodowanymi i setkami niekodowanych) oraz mają ciągły dostęp do najlepszej rozrywki telewizyjnej, materiałów wideo i ulubionej oferty filmowo-serialowej, dzięki zainstalowanym aplikacjom wideo: HBO GO oraz IPLA.

Oferta promocyjna jest limitowana, jej szczegóły można znaleźć na stronie www.cyfrowypolsat.pl

prstats.po?p=284741

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 23.09.2014