Grudniowe nowości w VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu

Data: 
23 gru 2010

Bijący rekordy popularności mega hit "Toy Story 3", "Twój na zawsze" z gwiazdą "Zmierzchu" Robertem Pattinsonem w roli głównej, komedie "Miłość na wybiegu", "Pewnego razu w Rzymie" i "Dziewczyna z marzeniami" - to tylko część propozycji, jakie Cyfrowy Polsat przygotował dla swoich abonentów na grudniowe świąteczne wieczory w ofertcie VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej.

Już od 6 grudnia do oferty VOD trafi trzecia część kultowej pozycji kina familijnego - "Toy Story 3" Pixara. Na ekrany Waszych telewizorów znów zawitają Buzz i Chudy, tym razem w towarzystwie nowych postaci: Kena, jeża w skórzanych spodenkach, Pana Pricklepantsa oraz różowego pluszowego Misia Tulisia o zapachu truskawkowym. Wielkie przygody małych zabawek to fantastyczna rozrywka na zimowe wieczory dla całej rodziny.

Od 10 grudnia br. abonenci Cyfrowego Polsatu mogą obejrzeć melodramat "Twój na zawsze" o sensacyjno-miłosnej fabule z udziałem, m.in. Roberta Pattinsona (znanego z roli w filmie "Zmierzch") i Piercea Brosnana. Scenarzyści filmu uruchamiają u widzów niezwykle silne emocje poprzez ukazanie losów młodych ludzi, których życie - nie dość, że pełne wątpliwości, lęków i pytań związanych z wkraczaniem w dorosłość - zostało także zaburzone tragicznymi wypadkami w przeszłości. Dodatkowo, duet stworzony przez Pattinsona i Brosnana iskrzy od skrajnych emocji i niewypowiedzianych pretensji - aż po zaskakujący zwrot akcji i zamianę negatywnej postaci.

Mroźne, śnieżne i szare dni warto rozchmurzyć choćby małą dawką dobrego humoru z nutką romantyzmu. Na początek propozycja polskiego odpowiednika filmu "Diabeł ubiera się u Prady", czyli "Miłość na wybiegu" z Karoliną Gorczycą, Marcinem Dorocińskim, Izą Kuną i Tomaszem Karolakiem w rolach głównych. Dla odprężenia - zwłaszcza dla pań chcących oderwać się od gotowania świątecznych potraw - w ofercie VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej czeka lekka, współczesna komedia romantyczna "Pewnego razu w Rzymie" opowiadająca o losach młodej dziewczyny rozczarowanej dotychczasowymi związkami, która wybiera się na wakacje do Rzymu, a pamiątka w postaci kilku monet ze słynnej fontanny miłości diametralnie zmienia jej dotychczasowe życie. Uśmiech na twarzach wszystkich członków rodziny może wywołać także film "Dziewczyna z marzeniami". Nie dość, że jest to rewelacyjny debiut reżyserski Drew Barrymore, to przebieg wydarzeń doskonale urzeka, bawi, śmieszy i wzrusza.

Z kina wigilijnego nie można pominąć najnowszej adaptacji nieśmiertelnej powieści Charlesa Dickensa w reżyserii twórcy "Ekspresu Polarnego" i "Forresta Gumpa" o człowieku wziętym przez tajemnicze świąteczne istoty w specyficzną, wewnętrzną podróż. Tym razem doczekaliśmy się realizacji "Opowieści wigilijnej" w wersji animowanej. Tę historię, niezależnie od wieku, powinien zobaczyć każdy - zarówno ze względu na morał, który ze sobą niesie, jak i genialną rolę Scrooge'a, która została powierzona Jimowi Carrey'owi w tym wydaniu.

W grudniowej ofercie VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej znajdują się także propozycje  dla panów lubiących kino akcji i dobrą sensację. Na szczególną uwagę zasługuje polska produkcja "Trick" w reżyserii Jana Hryniaka, nawiązująca częściowo do wszystkim doskonale znanego obrazu "Ocean's eleven". Atutem filmu są niewątpliwie trafne i zabawne dialogi oraz rewelacyjne kreacje aktorskie w wykonaniu Adamczyka, Chyry, Więckiewicza czy Gruszki. Widzów nie zawiedzie także poziom realizacji, a fabuła zdecydowanie trzyma w napięciu.

Z bieżącą ofertą filmową VOD Domowej Wypożyczalni Cyfrowego Polsatu można zapoznać się na trzy sposoby: w elektronicznym przewodniku po programach na kanałach VOD 51 - VOD 65 (po naciśnięciu na pilocie "i" lub EPG/Guide/G), w Centrum Obsługi Klienta pod nr tel. 0801 08 08 08, 222 127 222, 699 00 22 22* oraz na stronie http://www.cyfrowypolsat.pl/.

Każdy film można zamówić przez SMS, telefonicznie lub za pośrednictwem http://www.cyfrowypolsat.pl/.

* Opłata zgodna z planem taryfowym operatora


Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat nowości w ofercie VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa.

TOY STORY 3
Animacja (USA, 2010)
Reż.: Bradley Raymond, Lee Unkrich
Obsada: Tim Allen (głos) Tom Hanks (głos)

Andy, właściciel zabawek wybiera się do college'u. Jego zabawki trafiają do przedszkola. A dzieciaki, prawdę mówiąc, nie traktują nowych przybyszy z szacunkiem - wręcz przeciwnie! Dlatego Buzz i Chudy planują wielką ucieczkę. Wezmą w niej udział także nowi bohaterowie - Ken, jeż w skórzanych spodenkach, Pan Pricklepants oraz różowy pluszowy Miś Tuliś o zapachu truskawkowym."

OPOWIEŚĆ WIGILIJNA
Animacja (USA, 2009)
Reż.: Robert Zemeckis
Obsada: Jim Carrey

Najnowsza adaptacja klasycznej powieści Charlesa Dickensa o człowieku wziętym przez tajemnicze świąteczne istoty w specyficzną, wewnętrzną podróż. Duchy pokazują Scrooge'owi, jakim był kiedyś człowiekiem, jakim jest teraz i co się z nim stanie, jeśli dalej będzie postępował tak, jak do tej pory.

TWÓJ NA ZAWSZE
Melodramat (USA, 2010)
Reż.: Allen Coulter
Obsada: Robert Pattinson, Emilie de Ravin

Tyler Roth (Robert Pattinson) jest zbuntowanym chłopakiem, który cały czas popada w kłopoty. Pewnej nocy wdaje się w bójkę i zostaje poturbowany przez silniejszego od siebie policjanta. Wkrótce po tych wydarzeniach Tyler poznaje córkę funkcjonariusza - Ally. Początkowo chłopak zamierza ją uwieść, a następnie porzucić. Okazuje się jednak, że Tylera i dziewczynę łączy coś więcej."

PAN I PANI KILER
Komedia sensacyjna (USA, 2010)
Reż.: Robert Luketic
Obsada: Ashton Kutcher, Katherine Heigl

Jen, seksowna specjalistka z branży komputerowej, poznaje na urlopie wymarzonego faceta - Spencera. Jen odkrywa, że jej ukochany to płatny zabójca, który z miłości do niej wycofał się z branży. Jednak eks- koledzy z branży zrobią wszystko, żeby sprzątnąć uroczą parę.

TRICK
Komedia sensacyjna (Polska, 2010)
Reż.: Jan Hryniak
Obsada: Piotr Adamczyk, Karolina Gruszka, Robert Więckiewicz.

Marek jest genialnym oszustem. Jego specjalizacją jest podrabianie amerykańskich dolarów. Zamknięty w więzieniu dostaje propozycję od rządu. W zamian za skrócenie kary ma wydrukować sześć milionów dolarów, które mają posłużyć jako okup za polityka porwanego w Iraku.

MIŁOŚĆ NA WYBIEGU
Komedia romantyczna (Polska, 2009)
Reż.: Krzysztof Lang
Obsada: Marcin Dorociński, Urszula Grabowska, Karolina Gorczyca, Tomasz Karolak

Julka mieszka w małej miejscowości. Dostaje propozycję dołączenia do zespołu modelek prestiżowej agencji. Dziewczyna wkracza w wielki świat mody, który nie zawsze jest tak piękny i idealny jak na zdjęciach w kolorowych magazynach.

OPĘTANI
Horror (USA, Zjednoczone Emiraty Arabskie, 2010)
Reż.: Breck Eisner
Obsada: Timothy Olyphant, Christie Lynn Smith

David jest szanowanym szeryfem w niewielkim miasteczku w Stanach Zjednoczonych. Na jednym z meczy bejsbolowych na boisku pojawia się znany wszystkim mieszkaniec. Intruz jest uzbrojony w naładowaną strzelbę, którą celuje w szeryfa. Zmuszony do obrony szeryf zabija go. W innej części miejscowości mężczyzna podpala swój dom, w którym wcześniej zamyka na klucz własną żonę. Wkrótce całe miasto staje się areną krwawych wypadków i rozprzestrzeniającego się wśród mieszkańców szaleństwa."


DZIEWCZYNA Z MARZENIAMI
Komedia (USA, 2009)
Reż.: Drew Barrymore
Obsada: Drew Barrymore, Ellen Page, Juliette Lewis

Historia Bliss, ślicznej, cynicznej i utalentowanej nastolatki, która postanawia wziąć udział w kobiecym roller derby, czyli wyścigach na wrotkach, w których skąpo ubrane dziewczyny nie stronią od rękoczynów. W rolach głównych: Ellen Page i Drew Barrymore.


PEWNEGO RAZU W RZYMIE
Komedia romantyczna (USA, 2010)
Reż.: Mark Steven Johnson
Obsada: Kristen Bell, Josh Duhamel

Pani kustosz z Nowego Jorku jest rozczarowana nieudanymi związkami i miłością. Na pamiątkę wakacji w Rzymie zabiera kilka monet ze słynnej fontanny miłości. W domu okazuje się, że przed jej drzwiami czeka wielu zakochanych niej mężczyzn.


THE RUNAWAYS: PRAWDZIWA HISTORIA
Dramat (USA, 2010)
Reż.: Floria Sigismondi
Obsada: Kristen Stewart, Dakota Fanning

Film ukazuje losy dwóch przyjaciółek Joan Jett i Cherie Currie, które postanawiają założyć zespół. Wkrótce Teh Runaways odnoszą spektakularny sukces. Niestety sława i pieniądze szybko uderzają im do głowy. Piosenkarki zaczynają odkrywać coraz to ciemniejszą stronę sukcesu..

SLUMDOG. MILIONER Z ULICY
Dramat (Wielka Brytania, 2008)
Reż.: Danny Boyle
Obsada: Dev Patel, Anil Kapoor

Zdobywca ośmiu Oskarów w 2009 roku. 18-letni mieszkaniec Bombaju, Jamal, bierze udział w "Milionerach". Z determinacją odpowiada na coraz to trudniejsze pytania. Nikt nie spodziewał się, że pochodzący ze slumsów chłopak, zajdzie tak daleko. Niesamowite perypetie Jamala pokażą, że najpotężniejszą siłą, która pozwala przetrwać złe chwile, jest miłość.


BABEL
Dramat (Francja, Meksyk, USA, 2006)
Reż.: Alejandro González Inárritu
Obsada: Brad Pitt, Cate Blanchett, Gael García Bernal

Cztery dziejące się w różnych miejscach świata historie z jednym wspólnym mianownikiem. Przejmująca współczesna wersja biblijnej opowieści o wieży Babel, w której brak porozumienia między bohaterami stanowi główną przyczynę ich dramatów.


ZAKŁADNIK Z WYBORU
Film akcji (Niemcy, 2008)
Reż.: Stephen Manuel
Obsada: Billy Zane, Cristian Solimeno

Nick (29 lat) i Celia (27 lat) chcą wyjechać ze Stanów Zjednoczonych. Chcą na nowo ułożyć sobie życie z dala od dawanych problemów - dziecko Celii zginęło w wypadku. Okazuje się jednak, że dawny partner w interesach Nicka nie pozwoli mu tak łatwo opuścić kraju zanim ten nie spłacić swoich długów.

 

prstats.po?p=220527

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 25.09.2014