Grudniowe nowości VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu

Data: 
11 gru 2014

Grudzień to miesiąc, który skłania nas do zatrzymania się choć na chwilę w codziennym pędzie. Pachnąca, zielona choinka, unoszący się w domu aromat pierników, a także spotkania z bliskimi sprawiają, że jest to magiczny czas. Na takie właśnie chwile VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu przygotowała specjalną ofertę filmową: „Noc oczyszczenia: Anarchia”, „Need for Speed”, „Niezgodna”, „Transcendencja”, „Dawca pamięci”, „Wakacje Mikołajka”, „Małe stłuczki”, a także wiele innych, ciekawych propozycji.

Naszpikowane akcją

Na szczycie grudniowych nowości plasuje się nakręcona na podstawie bestsellera o tym samym tytule „Niezgodna”. Szesnastoletnia Beatrice porzuca rodzinną frakcję Altruizm, by wstąpić w szeregi Nieustraszonych. Przechodzi brutalne szkolenie, w którym musi pokonać swoje lęki i słabości, starając się przy tym, aby jej sekret – bycie Niezgodną – nie ujrzał światła dziennego. Wtedy niespodziewanie przychodzi do niej miłość… Film w reżyserii Neila Burgera, znanego m.in. z „Iluzjonisty”, „Jestem Bogiem” oraz „Szczęśliwego powrotu”, budzi zainteresowanie wszystkich miłośników kina akcji.

„Need for speed” jest idealną propozycją dla fanów motoryzacji, wyścigów samochodowych oraz wartkiej akcji. Kierowca rajdowy Tobey Marshall (Aaron Paul) postanawia zemścić się na dawnym wspólniku Dino (Dominic Cooper). W wyścigu organizowanym przez Monarcha (Michael Keaton) towarzyszy mu piękna Julia (Imogen Poots). Kto zwycięży?

„Snowpiercer: Arka przyszłości” jest pociągiem, który kursuje z ludźmi ocalałymi po globalnym ochłodzeniu. Podzielony jest na system klas – bogaci pławią się w luksusie, biedni muszą walczyć o przeżycie. Czy tym razem rewolucja zakończy się sukcesem? W rolach głównych: Chris Evans, Tilda Swinton, Kang-ho Song, Ed Harris oraz Jamie Bell.

Dramaty sci-fi

Wczoraj dr Will Caster był tylko człowiekiem… Johnny Depp w dramacie sci-fi pt. „Transcendencja” wciela się rolę naukowca pracującego nad komputerem, który będzie posiadał ludzkie cechy. Kiedy ginie, jego umysł zostaje przeniesiony do powstającej maszyny. W filmie wyreżyserowanym przez Wally’ego Pfistera można zobaczyć takie gwiazdy jak Morgan Freeman, Rebecca Hall, Kate Mara, Cillian Murphy oraz Paul Bettany.

„Dawca pamięci” to film oparty na bestsellerowej powieści Lois Lowry o tym samym tytule. Jonas żyje w świecie bez wad – nie ma w nim ani bólu, ani wojen, ani cierpienia. W wieku 12 lat staje się „odbiorcą wspomnień”, przy okazji poznając nowe odczucia i prawdziwe życie. W główne role wcielili się m.in. Jeff Bridges, Meryl Streep, Alexander Skarsgård, Katie Holmes oraz Brenton Thwaites.

Pełne przygód

Sierota Rob Cole zostaje przygarnięty przez pewnego balwierza. Z biegiem lat odkrywa w sobie pasję do medycyny. Wyrusza w pełną niebezpieczeństw, przygód, egzotyki, a także miłości podróż do Persji. „Medicus” powstał na podstawie powieści o tym samym tytule. W rolach głównych Tom Payne, Stellan Skarsgård, Olivier Martinez, Emma Rigby oraz Ben Kingsley.

 „Wakacje Mikołajka” to komedia familijna idealna na rodzinne seanse. Tytułowy Mikołajek wyrusza z najbliższymi w wakacyjną podróż do malowniczej Bretanii. Nie obędzie się bez mnóstwa przygód i niespodzianek.

Przyprawiający o dreszcze

W jedną noc w roku, Noc Oczyszczenia, wszystkie zbrodnie są dozwolone. To noc, podczas której można wyrównać rachunki, wyrazić swój gniew, pomścić bliskich. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy zostaje się zmuszonym do uczestnictwa w niej? Samochód dwojga młodych ludzi psuje się tuż przed godziną 19. Czy uda im się przeżyć? „Noc oczyszczenia: Anarchia” to idealna propozycja dla wielbicieli horrorów.

O życiu i codzienności

Doskonałą, polską propozycją na zimowe wieczory jest film Aleksandry Gowin oraz Ireneusza Grzyba pt. „Małe stłuczki”. Dwie przyjaciółki zarabiają na życie, oczyszczając dom po zmarłej osobie. Kiedy w ich życiu zjawia się Piotr, rozpoczyna się między nimi dziwna gra.

Hity ostatnich miesięcy

W grudniowej ofercie VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu można także powrócić do hitów poprzednich miesięcy: „Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia”, „Zanim nadejdzie noc”, „Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie”, „Sąsiedzi”, „Szkoła życia”, „Casanova po przejściach”, „Pożądanie”, „Zacznijmy od nowa”, „Miasta miłości”, „Kamienie na szaniec”, „Na zawsze Twoja”, „Obywatel roku”, „Rover” oraz wiele innych.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 28.07.2016