Gala KSW23 w PPV Cyfrowego Polsatu i ipla

Data: 
24 maj 2013

Od dziś można zamawiać dostęp do emocjonującego wydarzenia sportów walki - 23 Gali Konfrontacji Sztuk Walki, która odbędzie się już 8 czerwca w trójmiejskiej Ergo Arenie. Na żywo w systemie „Pay-per-view” (PPV) będą ją mogli obejrzeć klienci Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych i DVB-T (w ramach usługi TV Mobilna) oraz telewizji internetowej ipla. KSW23 to m.in. pojedynki Mameda Khalidova z Holendrem Melvinem Manhoefem i Michała Materli z Amerykaninem Kendallem Grove. Podczas wieczoru 9. walkę w formule MMA w swojej karierze stoczy Mariusz Pudzianowski. Jego przeciwnikiem jest pochodzący z Mineapolis Sean McCorkle znany również jako "Big Sexy". Dojdzie także do pierwszej w historii walki o kobiece mistrzostwo KSW. Gala KSW23 będzie dostępna na żywo, również w jakości HD, w cenie 40 zł.

Widzów gali KSW23 czeka bardzo emocjonujący wieczór, bo całe wydarzenie to w sumie aż 7 pojedynków gwiazd polskiej sceny MMA, z których dwa to walki wieczoru: Mameda Khalidova z Melvinem Manhoefem oraz Mariusza Pudzianowskiego z Seanem McCorkle. AmerykaninKendall Grove będzie kolejnym zawodnikiem z USA, który będzie chciał odebrać mistrzowski pas wagi średniej Michałowi Materli. W programie imprezy w Gdańsku, oprócz walk mężczyzn, przewidziano także spotkanie na ringu Karoliny Kowalkiewicz i Marty Chojnoskiej, które będą walczyć o tytuł Międzynarodowej Mistrzyni KSW.

Dostęp do gali KSW23 mogą zamówić w usłudze PPV abonenci i użytkownicy dekoderów Cyfrowego Polsatu – zarówno satelitarnych, jak i DVB-T w ramach usługi TV Mobilna (zgodnie z jej zasięgiem). Osoby, które nie korzystają z usług Cyfrowego Polsatu mają możliwość zobaczenia gali na żywo za pośrednictwem telewizji internetowej ipla – w serwisie www.ipla.tv, aplikacji ipla na komputery z systemem Windows, aplikacjach mobilnych (Android, iOS) oraz typu Smart TV (Samsung, LG). W ipla wydarzenie będzie dostępne dla internautów z terytorium Polski. Jednorazowa opłata za dostęp do gali w Cyfrowym Polsacie albo w aplikacji ipla wynosi 40 zł.

W ramach promocji użytkownicy usługi TV Mobilna i dekoderów DVB-T w opcji prepaid, którzy od 24 maja zasilą swoje konto na kwotę 119,40 zł (doładowanie za 6 m-cy z góry) uzyskają bezpłatny dostęp do Gali KSW23.

Przekaz z gali w Ergo Arenie będzie nadawany w dwóch formatach – tradycyjnym (SD) na kanale 58. w dekoderach satelitarnych, 99. w dekoderach DVB-T oraz w ipla, a także w wysokiej rozdzielczości (HD) – na 117. pozycji na liście satelitarnych kanałów platformy oraz w ipla. Gala KSW23 rozpocznie się o godz. 20.00, a już od godz. 19.30 dla widzów Cyfrowego Polsatu i ipla będzie dostępne studio prowadzone przez dziennikarzy Polsatu Sport. Pierwsza walka wieczoru została zaplanowana na godz. 22.30.

W Cyfrowym Polsacie zamówienia dostępu do KSW23 można składać już od 24 maja za pomocą jednego z trzech najbardziej dogodnych kanałów komunikacji:

  • Przez SMS o treści: nr karty dekodera.WALKA (dla dekoderów satelitarnych) lub nr dostępu warunkowego dekodera.WALKA (dla dekoderów DVB-T), wysłany na nr 7043,
  • W internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.cyfrowypolsat.pl,
  • W telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50, 222 127 255 (z tel. stacjonarnego) lub 699 44 50 50 (z tel. komórkowego).

Zamówienia przyjmowane będą aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma nie gwarantuje dostępu do wydarzenia dla zamówień złożonych po godzinie 19.30 w dniu odbywania się gali.

Klienci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:

  • Opłaty doliczonej do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu,
  • Przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
  • E-płatności.

Także od 24 maja na stronie www.ksw.ipla.tv można kupić dostęp do walki w PPV w ipla. Płatności można realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

prstats.po?p=242553

Ostatnia aktualizacja 24.09.2014