Gala KSW 54 w PPV w Cyfrowym Polsacie i IPLI

Data: 
17 sie 2020

W Cyfrowym Polsacie i IPLI można już zamawiać dostęp do gali KSW 54, która odbędzie się 29 sierpnia br. w warszawskim Global EXPO. Tego wieczoru swoje umiejętności zaprezentują Mateusz Gamrot i Marian Ziółkowski. Cena realizowanego w systemie „pay-per-view” (PPV) wydarzenia to 29 zł. Będzie je można obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej OTT oraz na urządzeniach mobilnych.

ksw_54_1.jpg

AKTUALIZACJA (25.08.2020)

Zmiana zawodnika w walce głównej - kontuzjowanego Shamila Musaeva zastąpi Marian "Golden Boy" Ziółkowski (21-7, 5 KO).

AKTUALIZACJA (26.08.2020)

Rywalem Macieja Kazieczko (który miał walczyć z Marianem Ziółkowskim) będzie Karlo "Kowboj" Caput (8-1, 3 KO).

8 emocjonujących walk w okrągłej klatce KSW (aktualizacja)

W walce wieczoru o mistrzowski pas kategorii lekkiej zmierzą się: podwójny mistrz kategorii lekkiej i piórkowej – Mateusz „Gamer” Gamrot (16-0, 5 KO) i okupujący od lat czołowe miejsca w rankingu dywizji do 155 funtów – pochodzący z Warszawy Marian „Golden Boy” Ziółkowski (21-7, 5 KO). Po raz pierwszy w okrągłej klatce KSW wystąpią: były pięściarz i pretendent do tytułu mistrza Polski w wadze ciężkiej w boksie – Izuagbe „Izu” Ugonoh (0-0) oraz jego przeciwnik – potężny (190 cm i 120 kg) Francuz portugalskiego pochodzenia Quentin „Ruskov" Domingos (5-1, 4 KO). Po raz kolejny skrzyżują ze sobą rękawice: autor najszybszych nokautów w Polsce – Michał „Longer” Andryszczak (20-8, 13 KO) oraz jeden z najlepszych zawodników wagi ciężkiej w historii polskiego MMA – Michał „Masakra” Kita (19-11-1, 11 KO). Rywalem autora jednego z najbardziej widowiskowych nokautów w historii organizacji, Macieja Kazieczko (6-1, 3 KO) będzie słynący z wygrywania starć w pierwszych rundach Chorwat - Karlo „Kowboj” Caput (8-1, 3 KO). Związany z KSW od początku kariery Paweł „Polski Orzeł” Polityło przywita w okrągłej klatce zawodnika z Rumunii – Bogdana Barbu (16-11, 8 KO). Kick-boxer oraz zawodnik MMA wagi lekkiej i piórkowej – Łukasz „Raju” Rajewski ((9-6, 5 KO) stanie naprzeciw utalentowanego Bartłomieja „Małpy” Kopery (9-5). Znany ze swoich umiejętności grapplerskich Adam Niedźwiedź (7-3, 1 KO) podejmie na KSW 54 niebezpiecznego stójkowicza, Kacpra Koziorzębskiego (6-2, 3 KO). Przedstawiciel sławnego rodu uderzaczy z Płocka – Sebastian Rajewski (8-5, 4 KO) zmierzy się z utytułowanym grapplerem – Armenem Stepanyanem (6-3, 3 KO).

Start wydarzenia zaplanowany jest na godz. 20.00.

Jak zamówić galę KSW 54 w Cyfrowym Polsacie?

Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej OTT (EVOBOX STREAM) mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w wyjątkowej cenie 29 zł. Zamówienia można składać za pomocą jednego z czterech kanałów:

  • przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
  • w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,
  • w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50,
  • w aplikacji Sklep – dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej.

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 19.00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:

  • portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu (forma niedostępna dla usługi telewizji internetowej),
  • przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
  • e-płatności,
  • BLIK-a – dla zakupu poprzez aplikację Sklep w telewizji internetowej.

Jak obejrzeć galę KSW 54 w IPLI?

Odbywającą się wyłącznie w systemie PPV galę KSW 54, na żywo i w Full HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA – na www.ipla.pl oraz dzięki aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemem Android, a także wybranych Smart TV oraz Apple TV. Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 29 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.pl, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Karta walk

Mateusz Gamrot vs Marian Ziółkowski – walka o pas w kategorii lekkiej (aktualizacja)

Izuagbe Ugonoh vs Quentin Domingos

Michał Andryszak vs Michał Kita

Maciej Kazieczko vs Karlo Caput (aktualizacja)

Paweł Polityło vs Bogdan Barbu

Łukasz Rajewski vs Bartłomiej Kopera

Adam Niedźwiedź vs Kacper Koziorzębski

Sebastian Rajewski vs Armen Stepanyan

Obraz: 
Ostatnia aktualizacja 28.08.2020