Gala KSW 52: The Race w Cyfrowym Polsacie i IPLI Powrót legendy i byłego mistrza kategorii średniej - Mameda Khalidova

Data: 
25 lis 2019

W Cyfrowym Polsacie i IPLI ruszyła sprzedaż Gali KSW: The Race, która odbędzie się w sobotę, 7 grudnia br. W walce wieczoru, po roku nieobecności, wystąpi legenda organizacji KSW Mamed Khalidov, a jego rywalem będzie Scott Askham. Cena realizowanego w systemie „pay-per-view” (PPV) wydarzenia to 40 zł. Będzie je można obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej oraz na urządzeniach mobilnych.

Widzowie ponownie będą mogli obejrzeć aż 9 emocjonujących walk w klatce. Arena Gliwice ugości fanów KSW wyjątkowo, bowiem do klatki powróci jeden z najbardziej cenionych zawodników w historii polskiego MMA, ulubieniec publiczności – Mamed Khalidov (34-6-2, 14 KO), który w grudniu ubiegłego roku w tym samym miejscu, po przegranej walce z Tomaszem Narkunem ogłosił zakończenie kariery zawodowej. Rywalem Khalidova będzie mistrz kategorii średniej Scott „Soul Hunter” Askham (18-4, 12 KO).

ksw52_472x350.jpg

Jeden z najbardziej utalentowa­nych zawodników – Salahdine Par­nasse (13-0, 2 KO) oraz niezwykle doświadczony i utytułowany Ivan „Buki” Buchinger (36-6, 8 KO) sto­czą walkę o tymczasowy pas kategorii piórkowej.

Przeciwnikiem zdobywcy srebrnego i złotego medalu Igrzysk Olimpijskich z Sydney i Pekinu – Szymona Kołeckiego (7-1, 7 KO) będzie brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich z Londynu – Damian Janikowski (4-2, 3 KO). W kolejnym pojedynku, niepokonany Rosjanin Shamil „Cichy Zabójca” Musaev (13-0, 8 KO) zmierzy się z byłym pretendentem do pasa Grzegorzem „Szulim” Szulakowskim (9-3, 2 KO).

Długo wyczekiwanym starciem będzie walka reprezentujących kategorię muszą pań – niepokonanej w zawodowym MMA Aleksandry Roli (3-0, 1 KO) i byłej pięściarki i dziennikarki Polsatu Sport Karoliny Owczarz (2-0). Przeciwnikiem byłego mistrza w wadze piórkowej, Artura „Kornika” Sowińskiego (19-11, 6 KO) będzie brazylijski specjalista od parteru Vinicius Bohrer (16-7, 2 KO).

W okrągłej klatce KSW zadebiutuje zawodnik kategorii półśredniej, Albert „Złoty” Odzimkowski (11-3, 3 KO), a jego przeciwnikiem będzie reprezentant Rio Grappling Michał Michalski (7-4, 3 KO). Naprzeciw Macieja Kazieczko (5-1, 2 KO) stanie znany z widowiskowego stylu walki Michael „Bad Boy” Dubois (11-6, 3 KO). Z kolei po trzyletniej przerwie od startów powraca jeden z najlepszych polskich zawodników kategorii ciężkiej – Michał „Komar” Włodarek (7-2, 3 KO). Jego rywalem będzie niepokonany Chorwat - Srđan Marović (4-0, 4 KO).

Start wydarzenia zaplanowany jest na godz. 19.00, a przygotowane specjalnie dla widzów studio gali poprowadzi Mateusz Borek. Gospodarzami będą Paweł Wójcik i Waldemar Kasta.

Jak zamówić galę KSW 52 w Cyfrowym Polsacie?

Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej (EVOBOX STREAM) mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w cenie 40 zł. Zamówienia można składać za pomocą jednego z czterech kanałów:

  • przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
  • w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,
  • w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50,
  • w aplikacji Sklep – dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej.

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 18.00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:

  • portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu (forma niedostępna dla usługi telewizji internetowej),
  • przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
  • e-płatności,
  • BLIK-a – dla zakupu poprzez aplikację Sklep w telewizji internetowej.

Jak obejrzeć galę KSW 52: The Race w IPLI?

Odbywającą się w Gliwicach galę KSW 52: The Race, na żywo i w HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA – na www.ipla.tv oraz dzięki aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS oraz Windows Phone, a także wybranych Smart TV i urządzeniach Netia Player. Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Karta walk

Mamed Khalidov vs Scott Askham

Salahdine Parnasse vs Ivan Buchinger – walka o tymczasowy pas kategorii piórkowej

Damian Janikowski vs Szymon Kołecki

Grzegorz Szulakowski vs Shamil Musaev

Karolina Owczarz vs Aleksandra Rola

Artur Sowiński vs Vinicius Bohrer

Michał Michalski vs Albert Odzimkowski

Maciej Kazieczko vs Michael Dubois

Michał Włodarek vs Srđan Marović

Ostatnia aktualizacja 25.11.2019