Gala KSW 27 „Cage Time” w PPV Cyfrowego Polsatu i IPLI

Data: 
07 maj 2014

W Cyfrowym Polsacie i IPLI można już zamawiać dostęp do 27 Gali Konfrontacji Sztuk Walki, która odbędzie się 17 maja br. w Ergo Arenie Gdańsk-Sopot. Najlepsi zawodnicy KSW: Mariusz Pudzianowski, Mamed Khalidow, Oli Thompson, Aslambek Saidov, Borys Mańkowski, Maiquel Falcao i inni znani wojownicy po raz pierwszy będą walczyć w specjalnej klatce. Ekscytujące wydarzenie będą mogli obejrzeć na żywo w systemie „pay-per-view” (PPV) abonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy największej telewizji internetowej IPLA. Dostęp do gali, również w jakości HD, kosztuje 40 zł. Specjalnie dla widzów PPV zostanie przygotowane studio, które poprowadzą znakomici dziennikarze Polsatu Sport.

Dziewięć walk na Gali KSW 27 „Cage Time”

Podczas gali KSW 27 „Cage Time” w Ergo Arenie Gdańsk-Sopot zadebiutuje nowa arena walki współczesnych gladiatorów. Pojedynki nie będą odbywać się jak dotychczas w białym ringu, a w okrągłej klatce. Wieczorem 17 maja zawodnicy stoczą dziewięć walk, w tym trzy główne z udziałem największych wojowników Konfrontacji: fenomenalny Mamed Khalidov zmierzy się z brazylijską gwiazdą Maiquelem Falcao, Mariusz Pudzianowski spotka się w nowym ringu z Oli Thompsonem, a Aslambek Saidov po raz drugi skrzyżuje rękawice z Borysem Mańkowskim w walce o pas Mistrza KSW w wadze półśredniej do 77 kg. Podczas gali zobaczymy także walkę kobiet: aktualnej mistrzyni KSW w wadze do 55 kg Karoliny Kowalkiewicz z doświadczoną austriacką zawodniczką Jasminką Cive (walka o pas mistrzyni KSW) oraz starcia: Piotr Strus vs Abu Azaitar, Mateusz Gamrot vs Jefferson George, Rafał Błachuta vs Luiz Ricardo Simon. Na ringu widzowie zobaczą także Tomasza Narkuna i Łukasza Chlewickiego, nazwiska ich przeciwników nie zostały jeszcze podane przez KSW.

Bezpośrednio przed galą, o godz.19.30 dla widzów Cyfrowego Polsatu i użytkowników IPLI rozpocznie się studio prowadzone przez dziennikarzy Polsatu Sport, a od godz. 20.00 widzowie zobaczą otwarcie wydarzenia i pierwszą walkę.

Gala KSW 27 w Cyfrowym Polsacie

Dostęp do gali mogą zamówić w usłudze PPV abonenci Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych. Walki będzie można obejrzeć w dwóch formatach – standardowym (SD) na kanale 146 oraz w wysokiej rozdzielczości (HD) na pozycji 147.

Zamówienia można składać za pomocą jednego z trzech kanałów:

  • Przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA (dla dekoderów satelitarnych) wysłany na nr 7043,
  • W internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,
  • W telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50, 222 127 255 (z tel. stacjonarnego), 699 44 50 50 (z tel. komórkowego).

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 18.30 w dniu odbywania się gali, czyli 17 maja br.

Klienci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:

  • Portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu,
  • Przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
  • E-płatności.

KSW 27 w IPLI

KSW 27 w PPV na żywo będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem telewizji internetowej IPLA – w serwisie www.ipla.tv oraz aplikacji IPLA na: komputery z systemem Windows, Smart TV (Samsung, LG) oraz urządzenia mobilne z systemem Android. Wydarzenie w IPLI będzie dostępne tylko dla użytkowników z terytorium Polski, zarówno w jakości SD, jak i HD, w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Karta walk

Mamed Khalidov vs Maiquel Falcao

Mariusz Pudzianowski vs Oli Thompson

Aslambek Saidov vs Borys Mańkowski

Karolina Kowalkiewicz vs Jasminka Cive

Piotr Strus vs Abu Azaitar

Mateusz Gamrot vs Jefferson George

Tomasz Narkun vs przeciwnik nieznany

Karta dodatkowa

Rafał Błachuta vs Luiz Ricardo Simon

Łukasz Chlewicki vs Łukasz Rajewski

 

O IPLI:

IPLA oferuje swoim widzom dostęp do 26 linearnych stacji telewizyjnych, bogatą bibliotekę tytułów filmowych oraz największą w Polsce legalną bazę treści telewizyjnych liczącą 48 000 materiałów, w tym ponad 100 tytułów seriali, programy telewizyjne z ponad 30 stacji TV i około 200 godzin miesięczne transmisji z największych wydarzeń sportowych. W ofercie IPLA znajdują się programy znane z ponad trzydziestu stacji TV, m.in.: Polsat, TVP1, TVP2, TV4, TV Puls, Polsat News, Polsat Biznes, Superstacja, Polsat Cafe, Cartoon Network, MTV, Polsat Play, 4FunTV, Nickelodeon, Rebel:TV, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, FilmBox, FilmBox Docu, FilmBox Family i innych. Dostęp do zasobów telewizji IPLA dzięki witrynie ipla.tv oraz dedykowanym aplikacjom mają użytkownicy komputerów z systemami Windows i Windows 8, smartfonów opartych o systemy iOS, Android, Windows Phone, tabletów (iPad, Android), telewizorów z dostępem do internetu (Panasonic, Samsung, Sony, LG, Philips, Toshiba, Sharp, Ikea, Loewe, Thompson, Dune HD, PEAQ), operatorów (Cyfrowy Polsat, TV kablowa TOYA, Netia) oraz konsol (PlayStation 3). IPLA jest produktem spółki Redefine, która wchodzi w skład największej polskiej grupy medialnej Cyfrowy Polsat.

Więcej informacji: www.ipla.tv

prstats.po?p=277733

Ostatnia aktualizacja 23.09.2014