Filmowe propozycje VOD Domowej Wypożyczalni Cyfrowego Polsatu na luty

Data: 
10 lut 2016

W lutym VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu nie zwalnia tempa i prezentuje szereg nowości, wśród których znalazły się m.in.: ostatni film Marcina Wrony – „Demon”, dramat Dariusza Gajewskiego – „Obce niebo”, „Panna Julia” z Colinem Farrellem w roli głównej oraz przebojowa komedia – „Sypiając z innymi”. Ponadto zaprasza na wyjątkowe seanse: „Karbala”, „Żyć nie umierać”, „Transporter: Nowa moc” oraz „Magik z Nowego Jorku”.

W każdym z nas drzemie demon…

„Demon” – polski thriller, w reżyserii Marcina Wrony, z gwiazdorską obsadą – Andrzej Grabowski, Tomasz Schuchardt, Agnieszka Żulewska, Itay Tiran, Adam Woronowicz – jest pozycją obowiązkową. Ostatni obraz twórcy filmów takich jak „Chrzest” czy „Moja krew” zdobył 4 nominacje – do Złotych Lwów, Złotej Żaby, Konkursu Międzynarodowego oraz FROM POLAND. Konkurs Polski przyznawanej podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest w Toruniu. Podczas wesela Piotra i Żanety pan młody zaczyna się zachowywać niepokojąco – ma to związek z makabrycznym znaleziskiem dokonanym dzień wcześniej.

Prawo ponad wszystko

„Obce niebo” jest inspirowanym prawdziwymi wydarzeniami dramatem w reżyserii Dariusza Gajewskiego (nominacja do nagrody Złote Lwy za udział w konkursie głównym). Niewinne kłamstwo mieszkających w Szwecji Basi i Marka doprowadza do nieszczęścia – opieka społeczna potajemnie odbiera im córkę i oddaje rodzicom zastępczym. Balansując na granicy prawa, para rozpoczyna dramatyczną walkę o odzyskanie dziecka. W główne role wcielili się: Agnieszka Grochowska (nagrodzona Złotym Lwem za najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą) oraz Bartłomiej Topa.

Miłość w czasach zarazy

„Panna Julia” to dramat, na podstawie sztuki Augusta Strindberga, w reżyserii Liv Ullmann, w którym w głównych rolach wystąpiły nominowane do Oscara: Jessica Chastain i Samantha Morton oraz zdobywca Złotego Globu – Colin Farrell. Tytułowa Julia, bogato urodzona arystokratka, nawiązuje skomplikowaną, naelektryzowaną seksualnością relację z lokajem Johnem. Epoka, w której przyszło im żyć sprawi, że największym wyzwaniem będzie walka z podziałem na klasy społeczne.

Nie przegap prawdziwej miłości!

Kolejna propozycja pt. „Sypiając z innymi” to współczesna komedia o przyjaźni, związkach, miłości i seksie. Jake’a (Jason Sudeikis – „Szefowie wrogowie”, „Millerowie”) i Lainey (Alison Brie – „Jeszcze dłuższe zaręczyny”, „Community”) połączył ich pierwszy, wspólny raz. Kiedy po kilku latach znowu się spotykają, oboje nie potrafią stworzyć dłuższego, prawdziwego związku. Może jeśli przestaną sypiać z innymi, zauważą, że prawdziwa miłość czai się tuż za rogiem?

Dla prawdziwych twardzieli

„Dobry, zły i martwy” spodoba się wszystkim wielbicielom mocnego, pełnego adrenaliny i przemocy kina. Niezapomniany Maczeta – Danny Trejo oraz ikona kina akcji – Dolph Lundgren wezmą udział w rozgrywce, której stawką jest życie, 4 miliony dolarów i furgonetka pełna kokainy.

VOD pełne filmowych przebojów

Oprócz powyższych nowości widzowie VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej znajdą ofertę pełną filmowych hitów. Film Krzysztofa Łukaszewicza pt. „Karbala” ukaże okrutny i srogi świat wojny w Zatoce Perskiej. Inspirowany prawdziwą historią „Żyć nie umierać” z Tomaszem Kotem w roli głównej przekona, że życie jest piękne. W „Transporter: Nowa moc” najbardziej skuteczny kurier świata – Frank Martin zabierze widzów w podróż pełną niebezpieczeństw, a Adam Sandler w komedii „Magik z Nowego Jorku” otrzyma niezwykłą moc wchodzenia w życie swoich klientów.

Hity ostatnich miesięcy

W lutowej ofercie VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu można także powrócić do hitów poprzednich miesięcy: Król życia”, Anatomia zła”, Nieracjonalny mężczyzna”, Hugo i łowcy duchów”, Czy naprawdę wierzysz?”, „Pionek” oraz wielu innych.

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 10.02.2016