Ferie z promocjami w VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu!

Data: 
24 sty 2014

Zima w pełni, ferie za pasem, a w wypożyczalni VOD Cyfrowego Polsatu – nowe promocje. Od 24 do 30 stycznia w ramach specjalnych ofert VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej cztery wybrane filmy można obejrzeć w dwóch zestawach w cenie 5,90 zł za każdy z nich. Dodatkowo cztery kolejne tytuły można zamówić 20% taniej. Najbliższe dni to blisko 800 minut promocyjnego oglądania!

Maraton filmowy za 5,90 zł

W mroźne dni oglądanie hitów filmowych w ciepłym domu na ulubionej kanapie, to jedno z najprzyjemniejszych zajęć. Widzowie gotowi na długie seanse filmowe mogą rozpocząć maraton filmami „Atlas Chmur” oraz „Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa”. Pierwszy z tytułów, to opowieść o postaciach z różnych epok i zakątków świata, których decyzje i czyny mają duży wpływ na teraźniejszość, przyszłość i przeszłość naszej planety. Drugi – przypomni marzenia i fantazje o podróży w czasie pełnej przygód i niebezpieczeństw.

Użytkownicy, którzy lubią filmy o zmaganiach z żywiołem i przeciwnościami stanowiącymi wyzwanie dla człowieka, zobaczą katastrofy w podwójnej odsłonie: „Atlantic Rim” oraz „100 Stopni poniżej zera”. W obrazie „Atlantic Rim” Ziemia jest atakowana przez potężne monstra, a do walki z nimi stają gigantyczne roboty sterowane przez ludzi. W „100 stopni poniżej zera” światu grozi zagłada w wyniku nowej epoki lodowcowej…

Mróz nie odpuszcza, ale ceny w VOD tak!

Promocją 20% taniej są objęte cztery tytuły: „Scooby Doo i upiór w operze”, „Kac Vegas III”, „Nienarodzony” i „Czystka”. Podczas seansów widzowie znajdą odpowiedzi na pytania czy Scooby Doo dostanie się do talent show, a bohaterowie „Kac Vegas III” przestaną balować oraz czy zło może dostać się do nieba, a zbrodnia może nie zostać ukarana. Wszystkie cztery tytuły to moc wrażeń, które zagwarantują pełen relaks po tygodniu pracy.

VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu umożliwia widzom dostęp do wybranych tytułów filmowych na pozycjach 150-169, na których znajduje się minimum 20 filmów różnych gatunków. Są to zapierające dech w piersiach filmy akcji, porywające sensacje, gorące romanse, horrory i zabawne komedie. Dostęp do nich można zamówić w prosty sposób, bez wychodzenia z domu. Abonenci, którzy po raz pierwszy korzystają z usługi Wypożyczalnia VOD, pierwszy tytuł promocyjnie mogą oglądać za 1 zł.

Z bieżącą ofertą filmową VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu można zapoznać się na trzy sposoby: na stronie http://www.cyfrowypolsat.pl/, w elektronicznym przewodniku po programach na pozycjach VOD150 – VOD169, w Centrum Obsługi Klienta pod nr tel. 801 08 08 08, 222 127 222, 699 00 22 22.

prstats.po?p=265532

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 23.09.2014