F1 w Polsacie Sport

Data: 
17 mar 2014

Kolejny sezon Formuły 1 w kanałach telewizyjnych grupy Polsat!

Telewizja Polsat po raz kolejny zapewni polskim widzom możliwość oglądania najbardziej ekscytujących wyścigów na świecie – już do Grand Prix Australii Formuła 1 ponownie w kanałach sportowych Telewizji Polsat.

Zaczynając od Grand Prix Australii, rywalizacja królowej sportów samochodowych pokazywana będzie w roku 2014 w najpopularniejszych kanałach sportowych w Polsce - Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra, w tym również w jakości High Definition w Polsacie Sport HD i Polsacie Sport Extra HD. Zapewnimy naszym widzom relacje ze wszystkich Grand Prix obejmujących piątkowe i sobotnie treningi, sobotnie kwalifikacje i najważniejsze wydarzenie każdego weekendu z Formułą 1, czyli niedzielny wyścig.

Porozumienie w sprawie pokazywania Formuły 1 zostało zawarte dzięki determinacji zarówno dysponenta praw telewizyjnych, jak i Telewizji Polsat, która chciała zapewnić widzom w Polsce możliwość oglądania Formuły 1.

"Kwalifikacje i wyścig z Melbourne wyemitujemy w Polsacie Sport i Polsacie Sport HD. Cieszymy się że mimo długich i ciężkich negocjacji udało nam się pozyskać prawa do Formuły 1" - powiedział Dyrektor ds. sportu w Telewizji Polsat Marian Kmita.

Niedzielny wyścig o Grand Prix Australii rozpocznie 65. sezon mistrzostw świata Formuły 1. Australia już po raz 30. gościć będzie wyścig F1, a po raz 17. właśnie w tym kraju nastąpi inauguracja sezonu. W Melbourne kierowcy wystartują po raz 19. z rzędu, wcześniej, w latach 1985-95, ścigali się w Adelajdzie.

Plan transmisji w Polsat Sport i Polsat Sport HD:

15.03.14 (sobota)

4.00 III sesja treningowa

6.30 studio

7.00 kwalifikacje

16.03.13 (niedziela)

6.00 studio

7.00 wyścig

Polsat Sport i Polsat Sport Extra, także w wersji HD to najpopularniejsze kanały sportowe w Polsce, które można oglądać na platformie Cyfrowy Polsat i wielu sieciach kablowych. Dostęp do sportowych kanałów Telewizji Polsat i wydarzeń sportowych na żywo mają także użytkownicy największej telewizji internetowej IPLA (www.ipla.tv).

prstats.po?p=271201

Kategoria: 
Ostatnia aktualizacja 03.10.2014