Drugi mecz Polaków w PPV Cyfrowego Polsatu i ipla

Data: 
07 wrz 2012

teaser_10.jpg

11 września br. polska reprezentacja piłki nożnej rozegra kolejny mecz w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2014. Spotkanie z drużyną Mołdawii, które rozpocznie się o 20.45, będzie można obejrzeć w systemie pay-per-view Cyfrowego Polsatu i telewizji ipla. Dostęp do wydarzenia na żywo w jakości SD albo HD, podobnie jak w przypadku pierwszego meczu Czarnogóra – Polska, kosztuje 20 zł, a zmówienia można składać już od dzisiaj.

Mecz Polska - Mołdawia będzie dostępny na kanale 49 w standardowej rozdzielczości i na pozycji 123 w jakości HD. Tym razem Polacy zagrają na rodzimej murawie, we Wrocławiu. Wtorkowe spotkanie rozpocznie się o godz. 18.15 studiem meczowym, dostępnym także na antenie Polsatu Sport. Mecz będzie komentował duet: Mateusz Borek i Roman Kołtoń. Wydarzenie w telewizji będą mogli obejrzeć wszyscy abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu – także Ci korzystający z dostępu do bezpłatnych kanałów telewizyjnych za pośrednictwem dekoderów operatora.

Zamówienia na mecz można składać już od dzisiaj za pomocą jednego z trzech najbardziej dogodnych kanałów komunikacji:

  • Przez SMS (o treści: nr karty dekodera.MECZ2, wysyłany na nr 7043)
  • W internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.cyfrowypolsat.pl
  • W telefonicznym Centrum Obsługi Klienta (dedykowane numery telefonu: dla użytkowników tel. stacjonarnego - 801 00 50 50, 222 127 255 oraz komórkowego - 699 44 50 50)

Klienci mogą skorzystać z dogodnych form płatności:

  • Opłaty doliczonej do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu (to opcja dla wszystkich abonentów nie posiadających zaległości w opłatach za regularne usługi)
  • Przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim
  • E-płatności
  • Przelewu w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży Cyfrowego Polsatu

Osoby, które nie posiadają dekodera Cyfrowego Polsatu mają możliwość zobaczenia meczu w Internecie. Prawa do pokazania spotkania Polska - Mołdawia online uzyskała również telewizja internetowa ipla, która udostępni sygnał zarówno za pomocą strony www.ipla.tv, jak i aplikacji na komputery z systemem Windows. Podobnie jak w PPV na telewizor, dostęp do meczu online, zarówno w jakości SD, jak i HD, oferowany jest w cenie 20 zł, a w dniu rozgrywek od godz. 18.15 użytkownicy będą mogli śledzić studio meczowe. Spotkanie dostępne będzie tylko dla internautów na terenie Polski.

Pierwsze ze spotkań eliminacyjnych Czarnogóra - Polska, które odbędzie się dzisiaj o godz. 20.30 można zamawiać w PPV Cyfrowego Polsatu i ipla do godz. 19.30.

prstats.po?p=221975

Ostatnia aktualizacja 24.09.2014