Do wygrania ponad 9000 biletów na FIVB MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN POLSKA 2014

Data: 
29 lip 2014

Startuje wielki siatkarski konkurs dla uczestników unikalnego programu lojalnościowego Paszport Korzyści, którego organizatorami są m.in. Plus, Cyfrowy Polsat i PlusBank. Do wygrania jest aż 9 100 biletów na mecze FIVB MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN POLSKA 2014, które w tym roku po raz pierwszy odbędą się w naszym kraju. Akcja konkursowa „Kibicuj z Paszportem Korzyści” podzielona została na cztery rundy i potrwa od 29 lipca do 25 sierpnia br.

W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie uczestnicy Programu Paszport Korzyści, czyli: stali klienci organizatorów: Plusa, Cyfrowego Polsatu i PlusBanku oraz ich bliscy, będący posiadaczami Karty Korzyści. Każdy, kto spełnia te warunki, dokona rejestracji w Programie i przypisze Kartę Korzyści do swojego konta, ma szansę zdobyć bilety na mecz siatkarskich Mistrzostw Świata. Zadaniem konkursowym będzie przesłanie zdjęcia przedstawiającego jak uczestnik kibicuje drużynom siatkarskim. Im bardziej kreatywne pomysły uwiecznione na zdjęciach, tym większa szansa na wygranie upragnionych biletów, uczestnictwo w wielkich sportowych emocjach i niezapomniane kibicowanie na trybunach!

Konkurs „Kibicuj z Paszportem Korzyści” składa się z czterech rund:

  • I runda trwa od 29 lipca do 4 sierpnia 2014 r. - do wygrania bilety na mecz otwarcia Mistrzostw Świata na Stadionie Narodowym w Warszawie oraz na mecze pierwszej i drugiej fazy we  Wrocławiu; ogłoszenie wyników: do 10 sierpnia 2014 r.
  • II runda trwa od 5 sierpnia do 11 sierpnia 2014 r. - do wygrania bilety na mecze drugiej fazy w Bydgoszczy, Łodzi, Katowicach i Wrocławiu; ogłoszenie wyników: do 17 sierpnia 2014 r.
  • III runda trwa od 12 do 18 sierpnia 2014 r. - do wygrania bilety na mecze drugiej i trzeciej fazy w Katowicach oraz drugiej fazy w Bydgoszczy, Łodzi i Wrocławiu; ogłoszenie wyników: do 24 sierpnia 2014 r.
  • IV runda trwa od 19 sierpnia do 25 sierpnia 2014 r. (bilety na mecze trzeciej fazy w Łodzi i Katowicach, mecz o V miejsce w Łodzi, mecze półfinałowe w Katowicach, mecz o III miejsce i  mecz finałowy w Katowicach); ogłoszenie wyników: do 31 sierpnia 2014 r.

Przesyłając formularz konkursowy, uczestnik konkursu ma za zadanie:

  • wysłać zdjęcie pokazujące jak kibicuje drużynom siatkarskim,
  • potwierdzić numer telefonu kontaktowego,
  • zaakceptować regulamin konkursu,
  • złożyć oświadczenie o autorstwie zdjęcia i przysługiwaniu praw autorskich,
  • kliknąć przycisk „Wyślij zgłoszenie”.

O przyznaniu nagród, czyli biletów na mecze siatkarskich Mistrzostw Świata, decydować będzie komisja konkursowa, która dokona weryfikacji i oceny nadesłanych zdjęć. Lista zwycięzców opublikowana zostanie na stronie www.paszportkorzysci.pl, na której znaleźć można także szczegółowe informacje na temat konkursu „Kibicuj z Paszportem Korzyści!” oraz jego regulamin.

 

Paszport Korzyści to unikalny program lojalnościowy dla obecnych klientów Plusa, Cyfrowego Polsatu i PlusBanku oraz ich bliskich, gwarantujący dostęp do specjalnych usług, ofert, rabatów, a także rozrywki. Uczestnicy Programu otrzymują zniżki w programie smartDOM, dzięki czemu mogą oszczędzać przez dodawanie kolejnych usług oraz korzystać z wyjątkowej oferty: „Drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę”. Otrzymują również atrakcyjne zniżki na produkty Partnerów Programu, czyli wiodących firm z takich branż jak: handel detaliczny, ubezpieczenia, zdrowie, paliwa i gastronomia. Uczestnicy Programu Paszport Korzyści mogą również skorzystać z promocji na produkty PlusBanku, m.in. z promocyjnie oprocentowanego kredytu gotówkowego lub Konta Plus, którego aktywne korzystanie obniża rachunki w Cyfrowym Polsacie i Plusie. Uczestnicy Programu mogą też brać udział w konkursach i loteriach, a dzięki temu wygrywać atrakcyjne nagrody: bilety na ważne wydarzenia sportowe, wejściówki na koncerty i festiwale oraz programy rozrywkowe Telewizji Polsat, a także role w serialu i wiele innych, ciekawych atrakcji. Właśnie w ramach Programu Paszport Korzyści przygotowano ponad 9 tysięcy biletów na FIVB  MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE SIATOWEJ MĘŻCZYZN POLSKA 2014. Mistrzostwa odbędą się od 30 sierpnia do 21 września, a mecze będą rozgrywane w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Bydgoszczy i Katowicach.

Więcej informacji na temat Programu i konkursu można znaleźć na www.paszportkorzysci.pl

prstats.po?p=285739

Ostatnia aktualizacja 23.09.2014